Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 11:49 pm

Elven noogutas. "Kuni surmani semu?" Ta teadis, et tal on väike lootus, kuid ta lisas "Ära minupärast muretse, mitte üks raas. Mõtle enda nahale!" Ta vaatas habemega meest. Nüüd astus eemal veel ikka varjatud näoga mees välja.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 26, 2007 4:59 pm

"kuni surmani aga sind ma maha ei jäta." ütles valgehunt elvenile valmistutes. "Nii tore aga nüüd surege. miks te ütlse siia tulite. vale, lihtsalt vale aga noh mis nüüd teha." ütles habemega mees.
Valgehunt Võtis prillid eest ja pani taskusse. Sammuti võtis ta ka kindad käest. Ta käte peodell oli imelik ja keerukas sümbol. Valgehunt pobises midagi oma ette ja asus ründama. Ta teab et ta peab kiiresti lahingu lõpetama ja elviniga koostööd tegema. Valgehunt muutis enda silmad nähtamatuks. Nii näeb ta läbi kõige. Silmade hoidmine ei võta palju chakrat. Nad pole clonesid teinud. mitte kedagi pole ümbruses. See on esimene kord kui valgehunt võtis kindad käest ja prillid eest. Ees ootab kõva võitlus.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 26, 2007 6:02 pm

Elven haaras kunai ja ta silmad muutusid teistsuguseks. Üleni kollasteks ja sinna keskelt lõpuni tekkisid punased ringid. Aga ennem, kui ta midagi teha jõudis oli varjava näoga mees Elveni taha ja lausus "See on läbi sinujaoks. Chakrata pole sul midagi teha." Mees haaras Elveni kunaist kinni ja lõi jõuga kunai Elveni kõhtu, nii et Elveni käsi hoidis ikka kunaist kinni. Verd lendas Elveni suust ja ka tuli ninast. Ta lendas põlvedele "Kes sinna linna tulevad ja sealt põgenevad, ei ela kunagi rohkem kui kaks päeva" Elven vaatas enda ette. Kõik läks uduseks.

See ongi mu saatus?
See ongi mu viimane hetk?
Kas see oligi minu eesmärk, surra siin ja mitte viia täide oma lubadust?
EIII!!!

Need mõtted olid Elveni peas, kui ta vajus pikali ja suust tuli verd. "EIIIIIIIIIIIIIIII" Karjus Elven siis ja tast purskas välja kollased mullid ja kollane Chakra. Kollane chakra lendas kõikjale. Tuul oli tugevam kui kunagi varem. Puud raksusid ja läksid pooleks. Rohi koos mullaga tuli maast välja vaikselt.
"MA EI KAVATSE SIIN VEEL SURRA, MITTE ENNEM, KUI MA EI TÄIDA LUBADUSE!" Karjus Elven kõigest väest ja kollane Chakra lendas ikka igale poole. Elveni taga oli näha 7 saba, mis läksid üheks suureks. Elveni hambad muutusid teistsuguseks. Tema kaks esimest hammast läksid pikemaks ja silmad muutusid üleni punaseks, kus olid kollased ringid sees. Tema chakara silmadele vastupidine. Tema selga tulid chakrast tiivad. "Ma, EI SURE TÄNA, SAMUTI KA VALGEHUNT!" Ütles Elven, surudes hambaid vastu. Mõlema vaenlase pilgud olid Elvenil. Nad olid hämmingus, üllatunud, ¹okis ja ka hirmus. Chakra oli nüüd teinud tema ümbes 50 m ringi, nagu pall. Elven kadus ära, järgmisena oli varjava näoga mehe ees ja virutas nii tugevalt, et mees lendas kaugusesse oma 1 kilomeeter. Elven kadus sinna kaugusesse ja lõi meest jälle. Too lendas tagasi augu poole. Elven virutas ja virutas ja siis tegi ta kätteliigutusi "DEATHLY CHAKRA!" Kõik muutus mustaks. Kõik. Ainult inimesi oli näha. Hetkeks tuli kõik puud nähtavale, mis purunesid triljoniteks tükkideks ja lendasid taevasse. Nähtavale tuli hiigel luukere. Kollane chakra läks mustemaks kui kunagi varem. Temperatuur oli kõrge ja rõhk oli palju madalam kui tavaliselt. Samuti oli õhk nagu mürk. Elven ei suutnud end jubedalt kontrollida, nii et isegi Valgehunt oli ohver. varjava näoga mees oli maas pikali ja oigas. Ta kätte tekkis raviv jutsu ja ta hakkas suurimat haava parandama.
"KURADIMA PEDE RAISK" Ütles Elven, kollane chakra ümber ja tema kätte tuli nüüd purunenud puud ja rohud ja kõik muu. Need tegid ringi tema kätte, nagu rasengan, ainult et üleni must ja see ei liikunud. "Idioot" Ütles Elven jälle. kohutavalt läks kollast Chakrat sinna palli ja järgmisena läksid purud kahe mehe poole. "Ei, halasta. ANDESTA!" Ütles varjatud näoga mees. Habemega mees üritas teha käeliigutusi, kuid keegi ei saanud seal chakrat kasutada, peale Elveni. Järgmisena läksid miljonid puutüki osad kahe mehe ninast sisse ja ka suust ja mehed lämbusid ja kolme sekundi pärast kukkusid surnuna maha. Nüüd vaatas Elven Valgehunti poole. "Värdjas." Lausus ta. Ta ei suutnud end kontrollida.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 26, 2007 7:00 pm

"Oo crap..." ütles valgehunt "Nõõd on vaja erivarustust." ta võtis välja õhe paberilehe ja kõndis vaikselt elveni poole. "Kas sa ei mäleta. me oleme sõbrad. 2 suurimat sõpra konohas ja tugevamat minu arust vähemalt kui me koostööd teeme . see olen mina valgehunt." ütles valgehunt rahulikult ja korrutas neid lauseid segamini. "Rahu. ma ei taha sulle haiget teha, ma ise ka ei taha haiget saada kui mõtlema hakkata niiet rahulikult rahune." püüdis valgehunt rahustada imelikus olekus elvenit. Valgehunt teadis et kui ta ainult saaks selle sildi elveni külge kuidagi suruks see alla kogu chakra ja kõik muutuks normaalseks tagasi. nimelt on see silt chakra lukk(seal).
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeKolm Dets 26, 2007 11:59 pm

Elven pigistas oma hambaid tugevamini kokku kui ennem ja otsekui urises. Ta sirutas käe natuke endast ettepoole, kuhu hakkas samasugune surma chakra pall tulema. See tähendas Valgehundile surma. "MINA EI SURE SIIN VEEEL!" Karjus Elven kõigest väest, kui talle hakkas väike saba tekkima taha. See oli seitsmest sabast teine saba.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 27, 2007 4:01 pm

"Kurat. Miks see alati nii juhtub. ma proovin teist rahustada ja ta
mutub hullemaks." pobises valgehunt enda ette. Ta tegi hästi palju
shadow clone. Nüüd oli kõik kohad täis valgehunte. sama asi oli siis
kui valgehunt kaotas oma sharingani. ainult ta polnud üksi. Kõikidel
olid käes need samad lipikud sest valgehunt ei tahtnud elvenile haiget
teha kuigi elven tahtis valgehunti tappa. Valgehunt ründas elvenit
igast nurgast korraga ja suurte lainetega.

1. Elven ründas vastu ja kõik cloned olid purustatud. viga sai ka valgehunt
2. Elven ründas vastu ja ainult vähe clonesid jäi alles.
3. Elven ründas vastu kuid suutis vähe clonesid hävitada.
4. Elven blokeeris ja tabas valgehunti. Õnneks olid cloned suutnud hädavaevu seali peale panna
5. Elven blokeeris kuid ei suutnud kõikidele vastu panna ja valgehunt
sai panna elvenile chakra seali. valgehunt sai viga selles soorituses.
6. Elven ei suutnud kõiki blokeerida ja ja sai seali endale. Elven kukkus kokku ja muutus normaalseks. Valgehunt viga ei saanud.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 27, 2007 4:01 pm

The member Valgehunt has done the following action : Õnn

1 times Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 De6
Results :
  Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 De5
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 27, 2007 4:04 pm

Elven blokeeris kuid ei suutnud kõikidele vastu panna ja valgehunt sai panna elvenile chakra seali. valgehunt sai viga selles soorituses. Valgehunti cloned püüdsid elveni kinni ja panid maha. Valgehunt oli väga räsitud. nüüd oli ka valgehundi chakrale piiri peale tõmmatud (polnud chakrat ültse järel).



(PS:Elven, kas nii sobib või ei või ma nii teha, ma mõtlen loosiga ja natuke sinu eest?)
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeNelj Dets 27, 2007 6:45 pm

(saab hakkama Wink)

Elven oli nüüd maas pikali. Mullid olid ikka tema ümber, kuid läksid koguaeg tema sisse, kuni elven oli tavaline. Ta oli teadvusetu.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 10:51 am

Valgehunt tõusis püsti ja läks elveni juurde. Ta mõtles kas on mõtet elvenit äratada või lasta tal puhata. kuid kuidas siit minema minna. ta võtis taskust mingi väikese karbi. See oli ümmargune ja lame. Valgehunt võtis sellelt kaane pealt. seal sees oli mingi purber. ta pani karbi elveni nina alla. Elven tuli koheseslt teadvisele. "Võta see värk mu nina alt ära" kägises elven sest ta oli ikkagi väga vigases olukorras. See värk mis ma elveni nina alla panin on äratamis pulber. paned selle nina alla ja ta ärkab koheselt. See on lihtsalt sellise tugeva mõjuga.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 1:10 pm

Elven ajas end istuli ja vaatas enda ette. Ta veritses mitmest kohast kuna kollane Chakra oli ka temale endale palju viga teinud. Näiteks oli verd auratanud, nii et ta oli verd kaotanud. Siiski ei olnud see verekaotus hull. Elven võttis taskust ühe väikse tapleti, pani suhu ja neelas alla. Jah see on see taplet, mis teeb kaotatud vere tasa. Nüüd ta ajas end hädavaevu püsti ja vaatas ümbrust "Mis juhtus?" Küsis ta. "Ma ei mäleta eriti peale seda, kui ma maas lamasin." Ta märkas eemal kahte surnukeha, need olid need samad mehed.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 2:37 pm

"Sa ei mäleta midagi?" küsis suurte vigastustega valgehunt. "Sa..." Valgehunt mõtles kas rääkida tõtt või ainult tükike infost anda. "... võitsid nad ära." Valgehunt pani oma karbikese ära ja ütles "Nüüd lähme koju? Missioon on tehtud ju."
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 8:44 pm

"Mis täpsemalt juhtus?" Küsis Elven ikkagi "Mul on õigus teada. Ma mäletan ainult veel musta kogu, suurt musta ruumi, kus ma seisin. Seal olid trellid ja..." Elven võpatas. Talle meenus mida ta veel nägi. "Unusta ära" Ta teadis, et sõbrale oli see nagu mõtetu jura ajamine "Mis juhtus. RÄÄGI MULLE!" Ütles Elven siis.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 9:35 pm

" Sa kuidagi olid ... kaotamas(Surmeas mõtles valgehunt aga pehmendas vestlust) aga sul õnnestus nendest jagu saada oma ... ma ei oskagi üelda. Lähme koju? teepeal räägin." ütles valgehunt lõpuks otsustates teepeal karmi tõtt rääkida. "Nõus?"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 9:42 pm

Elven noogutas. Ta tõusis püsti, haaras sideme ja pani oma suured haavad kinni. Nüüd kõndis ta surnud mehe juurde ja võttis varjava näoga mehelt kõik varjavad ära. Nähtavale tuli nägu, mida Elven ei teadnud. Ta sidus jalad kinni ja hakkas teda köiega kaasa tirima "Sina võta teise mehe" Valgehunt tegi sama. Nad koos kõndisid mööda teerata kodu poole "Räägi!" Ütles Elven siis.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeReede Dets 28, 2007 11:18 pm

"Kui kaugele sa mäletad? sealt maalt edasi ma hakkan rääkima aga sa pead rääkima kogu jutu mis sa mäletad sellest kinni olemisest.." ütles valgehunt mees tirides.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeLaup Dets 29, 2007 12:29 am

Sinna maani, kui mulle pisteti kunai kõhtu ja ma kukkusin verd joostes maha ja järgmisena karjusin midagi, kuid ma ei tea, mida ma karjusin. Ma ei... Vahet pole. Mis edasi juhtus?" Küsis Elven siis. Ta teadis, et midagi olulist on sellega seotud.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeLaup Dets 29, 2007 12:33 pm

"Sa otsustasid mitte surra aga andsid alla teatud kellegile lastes sellel võimutseda. Ära seda enam lase juhtuda. Ma arvan et sa tead kellest jutt on. Siis sa ... ei hoopis ta kõrvaldas vastased ja peaaegu ka minu. Õnneks olin ma varustatud aga isegi minu kogemistega, ja neid on palju ja väga head võrreldes tavaliste ninjadega suutsin ma vaevu su peatada ilma sulle haiget tegemata. See on lühikokkuvõte. mida sa mäletad? ma ütlesin et ma jutustan oma loo ja sina oma mäletamised seali sees." lõpetas valgehunt loo, nad olid juba poole teekinda läbinud kodu poole.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeLaup Dets 29, 2007 2:49 pm

"Sees? Millest sa räägid?" Küsis Elven "Jah, Chakura, võib nii, võimas, olla. Kuid, mis asja?" Ta vaatas enda ette. Ta ei suutnud end liigutada järsult enam.


Elven avas silmad. Ta oli suures ruumis täiesti üksinda. See ruum oli pime. Eemal olid trellid, kus oli väike paber ja sinna peale oli kirjutatud SEAL. Võrreldes Naruto omaga, oli see seal mitukorda tugevam ja võimsam. Teiselpool trelle liikus midagi, midagi suurt.
"KES SEAL ON?" Hüüdis Elven. Nähtavale tuli midagi, mida ta ei osanud oodata. Nähtavale tuli suur kollane hunt, millel oli üheksa saba.
"Sa oleksid peaaegu surnud!" Lausus hunt.
"Ma oleksin jah. Sina päästsidki mind?"
Hunt noogutas.
"See paber, mis ta otsaette pani, et chakra sisse pressida. Ma oleks võinud vabalt selle peatada, kuid polnud vajadust peatada."
"Sina oledki see, koletis, minu sees?" Küsis Elven siis.
"Jah. Seitsme sabaga."
"Siis äkki oskad öelda, kus on Scroll of Trans?"
Koletis oli rahulik, kuid silmad värisesid. Ta oli ehmunud.
"Kust sa tead sellest?"
Elven tõmbas välja Scroll of Chakra ja Scroll of life.
"Kust sa need said?" Küsis koletis.
"Ühe sain, sealt kus see ka oli ja teise sain ühelt mehelt, odavalt, kes ei teadnud selle väärtust. Kus on Scroll of Trans?"
"Milleks sul seda vaja läheb?" Küsis koletis.
"Selleks, et lõpetada meie klanni eesmärk ja töö!"
"Chakara klann huh?" Küsis koletis ja naeratas. "Nende eesmärk on ka minu eesmärk, osaliselt. Olgu. Ma ütlen kus kohas see on. See on *"
"*?"
"Jah" Vastas koletis.
"Kuid ma pean sind hoiatama. See on Scroll, millel on needus. See needus on hoopis teistsugune. Võtta saab see inimene, kellel ei ole seda millegiks spetsiaalseks vaja. Sina ei saa seda kunagi kätte, kuid sinu sõber võib saada!" Ütles Koletis juurde. Elven mõtles.
"Kuid, järgmine kord, sa ei pea kontrolli kaotama, sa võid niisama chakrat võtta, niipalju kui tahad!" Lausus koletis.
"Miks sa seda ütled ja tahad!"
"Kui mina sind kontrollin ja tegutsen, saad sina vigastada rohkem kui sa arvata oskad. Ja kui sina sured, suren ka mina! Kuid sa võid SEALi täielikult eemaldada."
"Siis muutun mina sinuks?"
"See on ju * üks *?"
"Jah!" Ütles Elven natuke kurvemalt ja vaatas ruumis ringi. Kõik kadus ära, ruum ja ka kõik muu.

Elven avas silmad. Ta oli pikali kukkunud teepeal ja valgehunt oli ta kõrval kükitamas. "Vabanda, selle rohu mõju arvatavasti!" Valetas Elven ja muigas.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeLaup Dets 29, 2007 3:24 pm

"See rohi võib olla nats liiga tugev Razz . Oled kombes. ütle kui halb hakkab ja peatume. aega meil ju on" ütles valgehunt.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeLaup Dets 29, 2007 3:41 pm

Elven noogutas. Ta tõusis püsti ja hakkas kõndima vaiksema tempoga mööda teed edasi, mis viis neid konoha. Ta naeratas Valgehundile. "Mission accomplished, eksju?"
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeLaup Dets 29, 2007 9:10 pm

"täpselt (Y)." ütles valgehunt. nad kõndisid konohani. just enne väravasse minemist küsis valgehunt "Miks ma need mehed ültse kaasa võtsime? nendest ei ole ju mingit kasu."
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimePüh Dets 30, 2007 12:42 am

"Analüüsid. Siit võib mingit infot saada. Kui me isikud tuvastame, võime me midagi teada saada. Äkki on nad bossiga hiljuti kätt pigistanud. Saame bossi sõrmejäljed, kui veab." Ta naeratas ja vaatas konoha ilusat suurt väravat.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimePüh Dets 30, 2007 11:02 am

"Seda küll jah." ütles valgehunt ja läks väravast sisse. " tuled ka või jäädgi imetlema?" küsis valgehunt naljaga pooleks. Elven tuli ka väravast sisse. Meid tervitati hästi. Nad viisid mehed kohe laborisse.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitimeTeis Jan 01, 2008 5:55 pm

The end. Teema lukku Wink.

Vaadake.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Missioon
» Elveni majas :P

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: