Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiRegistreeriLogi sisse
Naruto maailm

Naruto maailm - Registreerimise nõuded


Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.

Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise banni ja sinu interneti teenusepakkujat teavitatakse sellest. Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele aga foorumi meeskond ei ole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.

See foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel.

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.

Selle foorumi administraatorid ja moderaatorid annavad oma parima, et eemaldada siit ebasobilik materjal. Siiski on võimatu kõiki postitusi läbi vaadata. Seepärast pead sa nõustuma, et administraatorid, moderaatorid ja webmasterid ei vastuta siinsete postituste sisu eest ja need ei esinda nende huve.Sul ei ole lubatud postitada sündusetuid, solvavaid, viha õhutavaid, ähvardavaid, seksuaalseid või muid materjale, mis võivad olla vastuolus kehtivate seadustega. Seda eirates võid sa saada kohese ja alatise banni ja sinu interneti teenusepakkujat teavitatakse sellest. Iga postituse IP aadress salvestatakse, et aidata neid tingimusi täide viia. Sa nõustud, et webmasteritel, administraatoritel ja moderaatoritel on igal ajal õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda iga teemat, kui nad seda vajalikuks peavad. Kasutajana nõustud sa, et sinu informatsioon talletatakse andmebaasis. Ilma sinu nõusolekuta ei jagata seda informatsiooni kõrvalistele isikutele aga foorumi meeskond ei ole vastutav potentsiaalsete häkkimiste eest, mille kaudu võib infot lekkida.See foorum kasutab küpsiseid, milles salvestatakse sinu arvutis informatsiooni. Need ei sisalda personaalset infot. E-maili aadressi kasutatakse ainult registreerimisel ja parooli muutmisel ning taastamisel.

 

Foorumi Meeskonna poolt tehtud Reeglid:

Mida ei tohi teha

1. Ei tohi Spämmida

2. Ei tohi postitada pornot ega muid rõvedaid asju

3. Ei tohi teha mas Postitusi(Kasutage MUUDA nuppu)

4. Ei tohi postitada teistesse Gruppide teemadesse (võid ainult enda gruppi alla)

5. Ei tohi teisi halvustada.

6. Ärge Ropendage . Roppudest sõnadest võib ainult kasutada (Krt ja Dam) neid ka ainult äärmisel juhul.

7. Mitu postitust ei või järjest teha kui just teemade vahe pole olnud 3 päeva

 

Mis asjad lähevad Pahatihti valesti

1. Kui te kirjutate muud juttu mis ei kuulu rollimängu ala siis kirjutage see ( )(sulgudes).

2. See on Rollimäng peab kirjutama ikka Rollimängu kohaselt

3. Austa teisi.

4. Ära ülba isegi siis kui teine on alles uustulnuk ja ei oska veel midagi (siis õpetatakse talle)

5. Tavalist CHAT'i võite ajada ainult "MUUD ASJAD" alafoorumis

6. Uued Ideed on alati Teretulnud.

 

Registreerides nõustud sa nende tingimustega.