Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 5:06 pm

"Mulle meeldib su mõtlemine. Sul on täielikult õigus. Hakkame mõtlema: 1.Kuna needus ninjade peale ei mõju. nagu sa ütlesid, siis olen kindel et merlin oli ninja mitte mingi võlur. 2. Kui merlin võtis kaasa inimese siis miks. ta on/oli ju nii võimas. ta ei vaja mingit inimest. Teisest ninjast saaks aru et ta on partner aga tavainimene. Ehk oli see inimene reetur või perekond. Kui merlin on ültse elus siis ei tea ikka kus ta on. Ehk on see lugu seotud selle scrolli legendiga.1. Scroll of life 2. Scroll of trans 3. Scroll on chakra ja mis see viimane oligi..." jäi valgehunt mõtlema "igatahes millistest scrollidest jutt võiks käia kui ültse käib. See on ainult aimamine, võibolla on asi hoopis veretüübis. Ehk oskab see mees meile midagi üelda. mis arvad?" ütles valgehunt
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 5:16 pm

"Kahtlen" Ütles Elven siis ja vaatas taevast "See mees on tavaline kodanik ja rääkis seda mida ta nägi ja teadis." Ta vaatas jälle maha mõtlikult "Samuti kahtlen, et see midagi Scrollidega seotud on. Merlin võib samuti ka surnud olla, kuna ega kui ta surnud on, Jutsu maha ei tule." Ta vaatas mõtlikult maad "Kuid..." Ta vaatas nüüd valgehundile otsa "Milleks peab ühte linna ära needma, et inimesed ei saaks välja ja milleks peab nii palju chakrat ühele linnale kulutama ja kuidas sellel mehel nii palju chakrat sai olla, et sellist võimast Jutsut kasutada..."
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 5:19 pm

"Lähme ja teeme oma missiooni lõpuni ja siis asume needuse värki uurima" ütles valgehunt elvenlile.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 5:28 pm

Elven noogutas ja ajas end püsti "Ole siin. Me tuleme tagasi" Lausus ta mehele ja kõndis sihtkoha poole, kus pidid mingid inimesed kokku saama.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 9:13 pm

Valgehunt ja elven läkisid kohale. Nad otsisid head peidukohad ja ootasid seal. Varsti tulidgi 2 meest. Üks mees oli suure valge habemega tene aga varjas enda nägu osavalt. Nad hakkasid rääkima: "Niiet sa ikkagi tulid. Oled kindel et sind ei jälitatud?" ütles habemega mees. teine vastas " Mind ei jälitatud. Oota." Ta tegi käeliigitusi ja terve koha ümber tekkis mull. Me jäime mulli sisse. jõudsin veel wlvenile üelda et ära mitte mingil juhul liiguta karvagi. "Õhk on puhas" ütles siis mees.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 9:33 pm

Elven kuulas meest. "See on lõks!" Ütles Elven ja tõmbas kunai välja. Ta ei eksinudki kunai järgmisena läks kunai põõsa ümber, kus Elven ja valgehunt olid. "Ja nad tulidki kohale!" Ütles varjatud näoga mees. "Jap" ütles habemega mees. "Ma oleks pidanud seda varem märkama."
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 9:36 pm

"Ma ütlesin et ära liiguta karvagi. See on liikumis tundlik ala kus me oleme." Ütles valgehunt elvenile.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 9:41 pm

"Ei, saa aru. See oli planeeritud. Vaata maapinda!" Maa oli kõik täis joonistatud kus liikus Chakra. "Kui nad oleksid kokku saanud ei oleks nad neid kinni võtmis jooniseid teinud, muidu oleks neid kohe vaatama tuldud. See on meie kinni püüdmiseks!"
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 9:55 pm

"Kuidas nad teadsid? Keegi tegi meile lõksu. Me peame põgenema." ütles valgehunt vaadates maasti erinevaid võimalusi.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 17, 2007 1:09 am

"Jäta see minuhooleks." Ta tegi liigutusi ja lausus "water style. Bubble balloon Jutsu" nende mõlema ümber tekkis suur valgest pall ja mis hakkas järjest kasvama ja kasvama, kuni ta oli sama suur, mis nende ümber olev lõks. Aga see mull kasvas ja lõhkus selle lõksu. "TULE" Ütles Elven ja tõukas valgehundi eemale, kui habemega mees kunai hakkas Valgehunti torkima.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 17, 2007 2:25 pm

Valgehunt põikles habemega mehe kunaidest. Meie kunaid põrkasid kokku. "Kes Sa oled?" küsisin habemega mehelt. Mees ei vastanud. See kord ründasin ma teda. Ma kutsudin välja suure valge hundi(irooniline) ja hakkasime meest ründama. Ma tegin täiskuu jutsut ja sele abil muutus mu hunt hiiglaslikuks suurte kihvadega valgeks hundiks. Ta ulus tugevalt ja mehiselt( Smile ) ning asus ründama. Hunt on väga kiire ja tappev. Mabemega mees oli rahulik. ta tõstis käe, käis tossupilv ja järsku oli mu hunt kadunud. Siis kui tossupilv oli kadunud nägin teda maas lamamas, habemega mees ta peal. "EIIII." karjusin ja sain maru vihaseks "kao ta pealt ära." ja sööstsin täie vihaga habega mehe poole.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeEsm Dets 17, 2007 3:39 pm

Elven haaras Valgehundist kinni ja takistas tal minemast tema poole "Rahune maha. Kui sa teed mõtlematuid liigutusi, võid sa elu kaotada. Pigem üritame põgeneda kui neid võita."

Mõlemad vastased olid kõrvuti. "Algajad. Ma vihkan neid" Mees muigas "Nad ei ole algajad. Nad on proffid, lihtsalt meie oleme neist sadu kordi tugevamad!"
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 18, 2007 4:59 pm

"Saad midagi teha et me minema saaks minna, elven?" küsis valgehunt tasa elvenilt
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 18, 2007 5:25 pm

"Jah. Kaks võimalust. Kas me võitleme, või siis saame 15 sekundiga nii hästi põgenetuks, et meid ei leita. Meil on 15 sekundit jäta meelde, kuid see võtab kogu mu chakra." Ta pani käed kokku ja lausus "Time style. Time stopper JUTSU" Chakra purskas välja õhku" Hoia must kinni. Seda ka valgehunt tegi (Sorry, et su eest mängisin). Nüüd kogu Elveni sees olev 1100 chakrat oli igal pool laiali ja lendas järsult inimeste ja esmete sisse. Kõik asjad jäid seisma. Mehed ei liigutanud ja olid kujud oma irvitavate nägudega ja pilved ega miski muu ei liikunud. "viisteist sekundit. PÕGENE" Elven kukkus aga kokku. Ta kogu chakra oli otsas.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 18, 2007 6:01 pm

(time stoping jutsu lahe mu tegelane oskab 5 sekundiks aega seisma panna.selle jutsu nimi on NINCPoo: Time stop jutsu Very Happy)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeTeis Dets 18, 2007 6:29 pm

(1 Sekund võtab 70 chakrat.

Ma oskan seda üpris palju ja mul läheb selle jutsu käigus 3 chakrat raisku iga sekundi peale.

73 x 15 = 1095

Sul on 800 chakrat.

Noh, sa saad oma 6 sekundit kinni panna Smile Sul läheb üpris palju raisku, see raske jutsu Wink)
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 19, 2007 6:12 pm

"Raisk!" valgehunt võtis elveni ja pistis jookma. Ta tegi 2 shadow clonet ja muutis ühe trantsform jutsuga elveniks. Nad jäid paigale ja ma panin elvenit kandes jooksuga minema. See võdam meile aega põgenemiseks. Ma jooksin majade vahelt ja pealt võimalukult kaugele. 15 sekundit sai otsa ja kõik liikusid edasi. Me olime juba päris kaugele jõudnud kui toimus seal kus me olime suur plahvatus. Kuna mu cloned hävisid sain teada mis seal juhtus. Nad rääkisid veel midagi omavahel ja järsku läks kõik valgeks. Rohkem mälestusi pole selle kohta. "Huvitav kas nad jäid uskuma?" mõtlesin oma peas ja jooksin meie maja poole. Ma jõudsin metsa ja otsisin endale hea peidukoha igaks juhuks kui nad meid jälitasid. Ootasin oma pool tundi ja läksin oma ajutisse maja kus meid ootas see mees kelle me kujust päästsime.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeKolm Dets 19, 2007 6:27 pm

Elven hakkas majas köhima "Said hakkama?" Küsis ta. Hetkel oli ta kogu chakra otsas. "Need mehed ei..." Alustas Elven, kuid jättis pooleli. "Muidugi. Kuidas nad said teada... Kust nad teadsid et me..." Ta haaras enda maailma teravama jaapani samurai mõõga ja lõi selle mehe kõrile "SINA OLED SÜÜDI EKSJU. SIND AINULT EI SULANDATUD SINNA VAID KÄSTI KA VALVATA, ET SA TEATAKSID KÕIKIDEST NINJADEST KES LINNA TULEB EKSJU?" Karjus Elven kõigest väest "SEST MUIDU NINJAD VÕIKSID LINNA PÄÄSTA?" Mees noogutas hirmust "SEE VALGE HABEMEGA MEES OLIGI MERLIN VE?" küsis elven jälle karjudes. Mees raputas pead "Ta ei tule elukohast kunagi kaugele. Tal tegemist. Tal on tugevad liitlased ja teenijad!" Elven vaatas meest "Niisiis sa tead, kus kohas Merlin on. Ja sina oled üks teenijatest. Ütle või sure!" Ütles Elven siis ja surus natuke mõõka mehe kõrile, et väike tükk või natuke verd hakkas sealt voolama. Mees karjatas valust. Tänu mehele, oleksid nad pea-aegu surma saanud. "Arvatavasti Merlin oligi see mees, kes pidi kellegiga kokku saama, kuid Merlin teadis, et avalikes kohtades ei saaks nad elusees kokku ja ta saatis valed kuulujutud või saladused edasi. Et meid, luurajaid ja spioone eemaldada. Et teada, kes lisaks veel on ta vastased." Elven hingeldas. Tal vaevu oli chakrat.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 20, 2007 8:11 pm

"Kui see tõesti nii on teavad nad et me siin oleme. Me peame kaduma" ütles valgehunt mõtiskledes. "Mis teeme arvestates sellega et sul on chakra otsas ja ma nats väsinud jooksmisest ja su kandmisest. sa oled raske tead."
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 20, 2007 9:32 pm

(Lõpuks ometi)

Elven muigas "Mis teha. Ma kaalun 65 kilo. Aga selle mehe võtame kaasa." Ta haaras mehe ümbert kinni ja üritas minna, kuid kaotas ennem tasakaalu. "Kuurat, mul pole ju chakrat. Vaja aint paar tundi puhata, siis Chakrat täis. Kuid ma kahtlen, et nad teavad. Kuna vaata. Ta ei saanud kellegile öelda, et me siin oleme, kui ma panin majale sisenemis ja väljumis keelu. Aga turvalisus ennekõige. Enne kontrolli, et tal mingit raadio saatjat pole, et nad uuest asukohast teada ei saaks." Pomises Elven ja tõstis mõõga õhku ja pani oma tuppe. Ta väljus väiksest majast üpris nõrgana.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 12:15 pm

"Hai." vastas valgehunt ja hakkas Mõtlema kuidas saatjat leida kui siin on ültse saatjat. Ta läks mehe juurde ja pani käe mehe pea peale ja küsis "kuidas sa teatasid teistele meist?" Mees proovis vast punnida aga siis järsku käratas " enne kui te mind vabastasite vajutasin ma nuppu mis oli mu kätte poetaqtud ja see tähendas et nad peaksid mind jälgima." "Niiiet nad teavad et me siin oleme?" küsis valgehunt järjekindlalt. mees proovis jälle vasti punnida aga ei suutnud. " jahhh! nad teavad kõike mida siin maja räägitakse." "Kuidas?" " nende ühe jutsuga. ära küsi rohkem küsimusi." ütles mees ja minestas. " nõrguke" ütles valgehunt ükskõikse näoga.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 12:44 pm

"Tee ruttu" Karjus Elven väljas ja vaatas ise metsas ringi. Tuli väike tuul. Elven pani käed kokku "Black chakra" Ta kehast aurus väga väike tilk chakrat ja mis kordistus 25 kordselt. See musta chakra kogu oli umbes naguarvuti kiire suurune. Chakra lendas maha ja muutus hiireks kes liikus kiirusega minema. 5 minutipärast käis eemal umbes neist 5 kilomeetri kaugusel plahvatus "NAD TULEVAD!" Karjus Elven.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 2:54 pm

Valgehunt võtis mehe kaenlasse ja ütles elvenile " läki nüüd. satjat pole aga meid jälgitakse, hoia mu käest kinni. see ei ole pede aga ärme räägi sellest kellegile. nõus?. ma lihtaslt muuden meid nähtamatuks ja saame minema minna märkamatult."


Viimati muutis seda (Reede Dets 21, 2007 8:37 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 4:53 pm

Elven kergitas kulmu. "Lähme." Ta hakkas jooksma otse, häälte suunast eemale. "Kuhu teie lähete?" Küsis üks meeshääl. Seda häält nad olid ennem kuulnud. Habemega mees maandus täpselt Elveni ette. "Ma pidingi su lõksule astuma poiss. Kuid nagu näha on sul chakra otsas. Ice needle jutsu" Ta tegi väiksed liigutused ja suur jääst nõel lendas Elveni südame poole. Elven tõukas end eemale ja nõel läks mööda "Sa näe. Sa ei olegi veel nii kutu"
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitimeReede Dets 21, 2007 8:39 pm

"Kurat. ma ütlesin et puuduta mind, elven!" ütles valgehunt mehe enda õlgade pealt maha pannes. "Tegelt tahtsid temaga käest kinni hoida, lilla(Pede)." ütles habemega mees. " Me peame seekord võitlema, elven. Seekord ei suuda me põgeneda." ütles valgehunt elvenile.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)   Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON) - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Missioon
» Elveni majas :P

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: