Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ohtlik kõne

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ohtlik kõne - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ohtlik kõne   Ohtlik kõne - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 12:55 am

"Lahku rahus. Nagunii seekord sa jääks alla, meid on siin 2..." vaatad elvenit "...1 ja pool, ning kohe jõuavad teised ka siia. SA ise tead, et mul on õigus" Lausu kato suht ükskõikse häälega.
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Ohtlik kõne - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ohtlik kõne   Ohtlik kõne - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 12:57 am

Mees irvitas ja lausus "Suht kahtlen selles, kuid suht vahet pole. Mul pole praegu põhjust võitlemiseks. Head päeva..." Mees pilgutas silma ja sosistas "Järgmise korrani" kadunud ta oligi. Otsekui hetkega.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Ohtlik kõne - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ohtlik kõne   Ohtlik kõne - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 12:59 am

Elven kadus eemalt ära ja jäi Kato kõrval seisma "Tark otsus..." lausus ta ja pööras ringi. Pilk läks üle linna, kus ta nägi esimest kui viimast klooni ja kes paukudega ükshaaval ära kaotasid "Tundub, et meil võib siin reetureid tulla. Ta tuli siia, et kutsuda inimesi enda poole. Kõik, kes toetavad teda, üritavad lahkuda siit linnast" Elven ohkas vaikselt "Samuti, ma kardan, et me isegi oleksime võinud alla jääda, sest see mõõgastiil, mida ta mu peal kasutas. See on S rank stiil..." Elven kükitas, kuna haav tegi üsna haiget.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ohtlik kõne - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ohtlik kõne   Ohtlik kõne - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 1:09 am

"Ahjaa, sa pole temaga varem kohtunud ju. See polnud ta S rank jutsu. See oli natuke sinu viga. Ole rahulik. Usu mind, sa ei taha teada ta S rank jutsusid. Hea et ma natuke bluffida oskan" ütles kato natuke lõpus naeratates. " Tal oli väike eelis. Saad ikka hakkama sest mul jäi... ütleme et... äri ajamine pooleli" Ja järsku oli kato kaugel ja siis juba liiga kaugel et näha.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Ohtlik kõne - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ohtlik kõne   Ohtlik kõne - Page 2 Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 1:13 am

Elveni nägu muutus kangemaks. "Kurat. Ma olen kindel, et see oli S rank jutsu. Neetud küll. Śee pidi siis kas A või halvimal juhul B kindlasti olema, kuna iga inimene ei saa seda omandada," pomises Elven vaikselt Endale. Järgmisena maanduskidki Elveni kõrvale hunnik ninjasid "Elven Junior? Las ma parandab teie haava," lausus üks Medical ninja "Mis sai sissetungijast?" küsis ANBU liige "ta sai põgenema. Te jäite hiljaks," pomises Elven, nägu krimpsus. Ega see värk tegi ikka valu "Kõik on terve..." Lausus medical ninja peagi "Üpris kaua võttis aega," pomises ta juurde. Elven ohkas "Väga hea. Vaadake, kas leiate juhtnööre. Ma pean minema." Kadunud ta oligi. Oli näha, kuidas ta kaugemale ja kaugemale liikus.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ohtlik kõne - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ohtlik kõne   Ohtlik kõne - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ohtlik kõne
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: