Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 fantaasia tegelas kujudest

Go down 
3 posters
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 10:17 am

siin saate kirjutada nendest kes ülde on siin foorumis reganuid mis tee arvate millised nad oleks olnud ja võite rääkida ka siin kes pon ka postitanud
---------------------------
Big Freeze(hokage)
BF
Secret tehnigue
----------------------
Markus Gaara
MG
Relvameister
ÕP:Maito Gai
-----------------
Valge Hunt
Hunt
Varjutantsija
ÕP:Asuma Sarutobi
-------------------
Yce
Y
Sharingan User
ÕP: Baki Sensei
-------------------
Iget It
II
Combo
ÕP: Maito Gai
--------------------
OY Zone
OZ
Illiusion
ÕP: Yuuhi Kurenai
-------------------
HeNrY Hyuuga
HH
Hyuuga
ÕP:Maito Gai
--------------------
Margus123
M1
Bug user
ÕP: Yuuhi Kurenai
-------------------
Saya Sazkas
SS
Medical nin
ÕP: Hayate Kakashi
------------------
Darker (ban)
D
Varjutantsija
ÕP: Sarutobi Asuma
-------------------
Ariza Pael
AP
Bug User
ÕP: Yuuhi Kurenai
--------------------
Paha Poissu
PP
Cursed seal tehn.
ÕP: Hayate Kakashi


Viimati muutis seda (Laup Sept 22, 2007 12:44 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 10:54 am

Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 12:10 pm

üks küsimus kuidas sina sharingani said ja kas seee on 1 silmas või 2 mul on ka rohkem võimeid nin-dogs , shadow clone , rasengan oskan rasengani koos kõigi elementidega secret tehnikued on mu põhiline võime need ma olen ise õpinud neid ei ole mitte kellegil teisel
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Markus Gaara
Special jounin
Special jounin
Markus Gaara


Postituste arv : 201
Age : 32
Asukoht : Konoha
Registration date : 19/09/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 12:15 pm

suht lahe ! mis secret tehm nikaid saa siis kaustad
mu teine eri võime on Kubai mõõk headuse mõõk idamaade keeles Smile
nagu sai naruto mangas
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 12:23 pm

kubai mõõk Hmm. huvitav
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 12:37 pm

ja valgehunt ja gaara ma panin siia üle üldise põhilise võime main magic vms
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 3:03 pm

ma mõtlesin loo välja kuidas sa valgehunt saringani said
Narto team ehk siis Bigfreeze Inzune , Cindy haruno , valgehunt nara pidid minema Akitsuki tobit tapma nad said ka tobiga kokku ja algas hull rüsin. Tobi lõi valgel hundil silma pealst, valgehundi verekaotus oli suur. Pidimidagi ette võtma Cindy jäi valgehunti ravima bigfreeze aga võitles tobiga lõpuks suutis big freeze oma elu esimese omandatud tehnikaga ja naruto abiga tobi öära võita naruto käskis sindil tobi silm ära lõiga ta (rõve) ja siis see opereerida valgele hundile kuna tobil oli ainult üks silm siis kyui ta üles ärkas oli ta täiesti pime ja akitsukid viisid ta ära . Valgehunt sai aga endale Tobi viimase Sharingani silma.

vastus gaarale
2 secret tehnikuet ma olen juba missionildel ka kasutand eks otsi üles üks võime on mul nagu mõõga vennal raiga kaaslasel rammarul selle olen kaise aretanud mul on pruunid laser silmad kui ma seda kasutan see nääb paremini kui hyyga silmad ja sama hästi kui rammaru silmad
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 5:07 pm

Sul on hea fantaasia BF. Aga see ei juhtunud nii. Ega mul see sharingan kogu elu polnud. See juhtus selles aja vahemikus kui ma minema läksin ja sa said Hokageks. Nagu sa tead olin ma sel ajal ANBU liige. Õigemini pea ANBU.
Ma sain erilise misiooni. Sellest missioonist ma ei tohi rääkida aga selle käigus sain ma raskelt vigastada, ma suutsin küll põgeneda aga kaotasin teadvuse. Siis ärkasin ma mingis majakeses keset metsa. Mu juurde tuli mingi mees 1 silmaga ja kontrollis oma minitaskulambiga minu vasakut silma. See oli väga imelik. Ta rääkis et ma olin kaotanud oma vasaku silma. See oli imelik sest ma nägin oma vasaku silmaga. Siis seletas et ta pani oma vasaku sharingani minu silma asemele. Ma olin teadvuseta olnud nädal aega enne kui ma ülesse ärkasin. Pärast kui ma olin taastunud õpetas see kahtlane mees mind mu uut silma kasutama. Ta ka õpetas mind arendama seda ja nüüd on mul sama sharingan mis oli kunagi Kakashil ehk see sharingan millega ta võitles Deidara vastu. Te kõik teate seda lugu. Kui ma olin sharingani kasutama õppinud tulin ma tagasi ja siin ma olen. Mind kuulutati ammu surniks ka kui ma siia tulin tehti mulle palju teste et veenduda et see ikka mina olen mitte keegi terrorist. Sellest ajasti oli ikkagi mõõdas 5 aastat.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 5:37 pm

on jah hea fantaasia sul ka see ongi juu fantasia foorum Smile
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitimeLaup Sept 22, 2007 7:05 pm

Noh seda küll jah.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





fantaasia tegelas kujudest Empty
PostitaminePealkiri: Re: fantaasia tegelas kujudest   fantaasia tegelas kujudest Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
fantaasia tegelas kujudest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Tegelas kujud

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: