Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Uus algus...

Go down 
4 posters
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 4:30 pm

(see on teema jätk, eelmised saad lugeda siit . )

"..." Kato oli täiesti üllatunud. Ta ei osanud midagi nüüd üelda või teha. Ega sellist asja igapäev ei juhtu, ja ega ka selliseid sündmusi kui viimati on olnud, ei kohta eriti tihti. "Fred? tõesti? Kuidas, meil on päris palju vist rääkida" ütles kato natukese aja pärast tunduvat olevat Fredile.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 5:00 pm

"vist küll" lausus Fred naeratades ning vaatas ringi. "siia tuleb ilus linn, hea kohavalik" kiitis Fred ning vaatas ringi. "rameni baar võiks juba valmis olla" naljatas Fred ning katsus oma kõhtu mis ei olnud enam nähtamatu. Oli väga hea tunne olla inimene mitte mingi tühine vaim.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimePüh Veeb 01, 2009 2:24 am

"hehe, kohevarsti peaksid varustus ka kohale jõudma. Ma saatsin ninjad teistesse küladesse asju ostma, varsti peaksid nad tagasi tulema." ütles kato juba parema tujuga.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimePüh Veeb 01, 2009 11:01 am

"jah praegu sõõks küll ramenit" lausus Fred ning vaatas ringi. "mis sa kavatsed siis uue küla nimeks panna?" küsis Fred ning uuris lähedal olevat loodust
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimePüh Veeb 01, 2009 4:22 pm

"Ma ei tea, aega on sellega. Ehk ajapikku kujuneb mingi hea nimi sellele välja." ütles kato rahulikult
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimePüh Veeb 01, 2009 4:30 pm

"jap" lausus Fred. "muidu kui miagi vaja on siis ütle ma teen väikse ringi. Külastn tuttavaid" lausus Fred ning läks käis natuke uues külas ringi.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Hiruma Youichi
Missing-nin
Missing-nin



Postituste arv : 46
Pärisnimi : Stener
Registration date : 05/12/2008

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimeKolm Veeb 04, 2009 6:43 pm

Hiruma passis enda kongis juba päris tükk aega . Ta tahtis teada saada millal ta sealt minema lastakse .
Teate millal ma minema saan ?
Küsis Hiruma valju häälega valvuritelt.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimeKolm Veeb 04, 2009 9:04 pm

"Siis kui su üle kohus on otsuse langetanud. Mis sa muretsed, sul on päris hea ja mugav kong võrreldes tavalistega. Sul arvatavasti head sidemed kellegagi." Karjus valvur vangile vastu.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimeReede Märts 06, 2009 8:41 pm

Fred tuli oma ring reisilt tagasi ning jäi Kato kõrvale seismas.Ta vaatas kurvalt Hiruma poole , kes tema arust polnud üldse väärt vangis istumist ning ta lausus Katole "Muide ma võin Hiruma kasuks rääkida palju asju. Esiteks võttis ta ette ühe horoze liikme ning kaitses küla päästis nii mõnegi ninja elu ning teiseks tundub ta päris vajalik praegu olema kuna paljud võivad põgeneda ning võib tekkida suuri tülisi," Fred vaatas oma vanale sõbrale otsa ning suunas siis oma pilgu kongis kükkitava Hiruma poole.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimeReede Märts 13, 2009 11:46 am

"hmm.... ma tean. eks ma võiks teha erandi, kuna ma olen ikka hokage aga... aga noh, meil on vaja veel üht kätepaari." laulus pika mõtlemise peale Kato. hokage läks valvurite juurde ja ütles "ma võtan ta oma hoole alla" ja kohe ka antigi vang minu kätte. "ma lasen su vabaks, võid jääda siia, võid minna minema, ise tead Smile " ütles kato sõbralikult Hirumale.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimeReede Märts 13, 2009 4:15 pm

Fred jäi rahule. Õiglus oli jalule seatud , vähemalt tema silmis ning ta naeratas korda mööda Hirumale kui ka Katole. Äkki kostis ta kõrvu lukustav appi karjumine. See tuli loodest: suurima mäe orust , kus asus mets. Väga tume ning salapärane segamets , mis oli päikse eest varjatud võimsate raagus puude tippude poolt. Fred kiirustas Kato poole ning jäi ootama Kato käske , mida edasi teha. Tundus nagu oleks siinsed metsad juba asustatud või pesitses siin hoopis mingi salajane organisatsioon. Igatahes tuli see turvalisuse mõttes välja uurida
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
ChijanuHaruno
ninja akadeemia õpilane
ninja akadeemia õpilane



Postituste arv : 3
Pärisnimi : kristjan
Registration date : 13/09/2009

Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitimePüh Sept 13, 2009 8:23 pm

Chijanu ehmatas. Ta vaatas ümberringi. Ta otsis üles Ben'i ja Akami. Nüüd vaatas ta juht konna juurde , et uurida mida kavatseb hokage ette võtta.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Uus algus... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uus algus...   Uus algus... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Uus algus...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Foorum :: Tule Maakond :: Chupaka-
Hüppa: