Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Baasis

Go down 
4 posters
AutorTeade
Gemna Daka
Horoz
Horoz
Gemna Daka


Postituste arv : 35
Asukoht : Lagunenud Hoone
Pärisnimi : Gemna Daka
Registration date : 26/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Baasis   Baasis Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 3:38 pm

Gemna lähenes baasile milleks oli väljast näha lagunenud maja. Ta lähenes püsti olevale uksele ning lausus:"Zoroh no samov" Nüüd avanes uks ning seal valgustas üks lamp Gemna üle see oli teine kontroll tase et teada saada kas siseneb ikka Horoze liige. Gemna sai selle läbitud ning Baasis avnes suur elutuba. Mis oli palju hubasem kui väljast paistis. Nüüd jäi Ta Yuudaid ootama. Gemna arvas et Yuudai on kuskil jalutamas vms. Ta istus mõnusasti tugitoolile ning lülitas sateliidi sisse et jälgida Konoha kulgemist.
Tagasi üles Go down
Yuudai
Horoz
Horoz



Postituste arv : 10
Pärisnimi : Yuudai
Registration date : 23/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 9:03 pm

Mõne ajapärast jõudis ka Yuudai kohale. "Võttis alles aega sul. On pealik juba kontakti ka võtnud?" küsis yuudai ennast diivanile pikali visates.
Tagasi üles Go down
Gemna Daka
Horoz
Horoz
Gemna Daka


Postituste arv : 35
Asukoht : Lagunenud Hoone
Pärisnimi : Gemna Daka
Registration date : 26/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeReede Jan 23, 2009 11:07 am

"eip" lausus Gemna ning uuris lauapüeal olevat raamatud , mida keegi oli lugenud. "kus sa kolasid siis?" küsis Gemna huvi pärast ning uuris raamatud mille pealkiri oli "täiuslik hävitustöö"
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 6:00 am

Uks läks lahti ja sisenes mingi poiss. Muidugi poisiks oli "Zitsu", üks Horozi liige. Kuigi ta oli kõigest 14 aastane, oli ta tugevam, kui enamus jounin ninjasid, kuna ka temal on erivõimed ja ta on lihtsalt väga tark. "Järgmine kord mõtlete te kah oma meeskonna kaaslastele..." Tema käest võis näha mõõka, mille ta viskas põrandale maha "Hey, vaata kuidas sa mind maha loobid sa räpane kalts." tuli mõõga poolt hääli, mis kuulusid muidugi Jamesile. "Sa ei kujuta ettegi, palju vaeva see võttis, et minema hiilida, mõõk salaja ära võtta ja siia tulla." Ta ohkas ja lisas "Õnneks keegi ei jälitand ega märgand. See on kindlustatud." Tüdruk kõndis mõõga poole ja lõi jalaga selle peale, hakates verist kohta jala otsaga maha kraapima. Peagi see maas, hakkas mõõk vahutama sinist chakrat välja, mis võtsid peagi inimese kuju ja matereerusid. "Neetud, see mõõk oli kehv olla..." Pomises James ja võttis mõõga ja lõi tuppe "Ma ei andesta seda kunagi Elvenile. Ma järgmine kord tapan ta. Mind ja sealis oma enda mõõka..." Lausus James vihaselt õhku ahmides. "Vaata tõde, sa oled lihtsalt koba," lausus Zitsu ja kõndis eemale laua juurde ja kallas tassitäie kohvi ja hakkas seda jooma. "Igastahes boss lubas kohe ühendust võtta..." Pomises Zitsu. James küsis, hambad ristis "Ja kus sa seda tead?" Zitsu irvitas ja viskas laua peale ühe kirja. James kergitas kulmu ja märkas alles nüüd kirja peal sõna "HoroZ" Käekiri ja kõik oli kindlalt bossi oma. Elven vaatas vihaselt ja ütles "Miks sa varem ei andnud teada" Poiss ohkas ja lausus "Ma unustasin..."
Tagasi üles Go down
Gemna Daka
Horoz
Horoz
Gemna Daka


Postituste arv : 35
Asukoht : Lagunenud Hoone
Pärisnimi : Gemna Daka
Registration date : 26/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 12:35 pm

Gemna vaatas tuimalt ringi heitis pilgu korraks yuudaile ning siis langetas pilgu jälle oma raamatusse. "kuulge..." ütles äkki Gemna. "konohas kohtasin ma üht Jashinit , kes tundus olevat nende poolt. Ning ta ütles et kas on tore surra oma enda kaaslase käe läbi , Kas ta teab kedagi meist kuidagi?" küsis Gemna
Tagasi üles Go down
Yuudai
Horoz
Horoz



Postituste arv : 10
Pärisnimi : Yuudai
Registration date : 23/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 1:04 pm

"Ei usu, arvatavasti oli lihtsalt mingi wannabe tüüp. Suva tüüp oli. Hehe, ma arvasin sa läinud juba James" ütles yuudai "mis nüüd teeme, mul on igav"
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 10:59 pm

James ohkas ja vajus ise diivanile istuma "Ma ei tea. Aga ma arvan, et järgmine missioon on selle rahva maha võtmisega. See oleks idiootne, kui boss jätaks sellist võimalust kasutamata, kui neil ei ole kaitset ega midagi..."

Zitsu ohkas ja küsis "Baka... Sa arvad, et kõik on nii geniaalsed ja teavad kuhu konoha inimesed läksid." James võpatas "HEI, ma pole idioot..."
Tagasi üles Go down
Yuudai
Horoz
Horoz



Postituste arv : 10
Pärisnimi : Yuudai
Registration date : 23/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 11:45 pm

"jah, nad ju kuidagi toimetati minema väga kiirelt. Arvatavasti me ei leia ka neid enam natuke aega, kuniks neid ljuba korralik kaitse on olemas ja nüüd on ülirange kaitse kuna me tegime neile ju täiega ära" targutas Yuudai. "Kurat, mul kõht tühi... ma lähen vaatan mis süüa on..." Ütles järsku yuudai ning tõusis püsti.
Tagasi üles Go down
Gemna Daka
Horoz
Horoz
Gemna Daka


Postituste arv : 35
Asukoht : Lagunenud Hoone
Pärisnimi : Gemna Daka
Registration date : 26/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeTeis Jan 27, 2009 3:50 pm

"kõht on tõesti tühi" lausus gemna ning avaldas soovi süüa saada. "Kus meie kokk on ega tal ometi vaba päev ei ole?"
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeTeis Jan 27, 2009 6:50 pm

Zitsu ohkas ja lausus "Daka, sa baka! Sa unustasid, et sina olid see, kes koka maha lõi sellepärast et ta pani sulle saia vahele selle erilise asja, mis on sulle allergiline..." Ta ohkas kergelt ja lisas "Sa pead minema ja ise süüa tegema..." James ajas end diivanime istuma "tee siis mulle ka" ka teistel tuli kohe "tee mulle ka..." Zitsu muigas ja lausus "Ja kuna sa teed kõigile, tee mulle kah..."
Tagasi üles Go down
Gemna Daka
Horoz
Horoz
Gemna Daka


Postituste arv : 35
Asukoht : Lagunenud Hoone
Pärisnimi : Gemna Daka
Registration date : 26/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeTeis Jan 27, 2009 7:30 pm

"ma ei ole teile mingi kokk , te võite ise endale süüa teha. Ma lähen otsin meile uue kokka" lausus Gemna "ning ära kutsu mind Bakaks väike rott" Gemna ohkas ning kadus. Kuigi tegelikult ta ei läinud kokka otsima. Kokka võttis ta suvalise kose küla rameni kokka.. Ta krabas kokka kaenlasse ning läks siis mustade tiibade küla piirile. Kus oli tal vastas üks mustas mantlis mees. Mehed pidasid väikse juttu maha ning Gemna naases baasi. "siin on teie kokk , hakka süüa tegema" kamandas Gemna ning vaatas ringi. Kõik tundusid endiselt diivanitel ja tugitoolidel lesivat.
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeTeis Jan 27, 2009 11:52 pm

James lausus "Üks kõige parem ramen mis suudad teha..." Zitsu lausus "mulle sama..." Jamesi kulm kerkis "Sa võike tatt, ära ahvi..." Zitsu silmad läksid otsekui põlema ja pilk läks Jamesi poole. See oli pilk, mida kõik Horozes vihkasid ja kartsid. "Rahu, rahu väikene... Ma tegin nalja..." Zitsu viskas pilgu kõrvale ja jätkas ühe ajakirja vaatamist.

"Isegi ui ta on paras tatt, ei maksa taga jamada..." Pomises James vaikselt...
Tagasi üles Go down
Zitsu
Horoz
Horoz
Zitsu


Postituste arv : 4
Pärisnimi : Icccc
Registration date : 28/01/2009

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 12:34 am

Zitsu ohkas ja kõndis Jamesi juurde. Ta vajus talle sülle ja pani oma pea noormehe õlale ja sulges silmad "Kas sa annad selle pilgu mulle andeks? Sa tead ju, et ma ei tahtnud seda teha ja pealegi sa ise palusid seda..." Tüdruk pani oma käed kõrvale...
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 12:36 am

James ei liigutanud enam end ja oli paigal. 'neetud, ta oskab nii hästi ära võluda, kuna ta on nii armas' mõtles James ja lausus "Ah pole hullu. Eks ma andestan sulle, kuid ole oma sõnades ettevaatlik..." James ohkas kergelt, tüdruk ikka tema süles.
Tagasi üles Go down
Zitsu
Horoz
Horoz
Zitsu


Postituste arv : 4
Pärisnimi : Icccc
Registration date : 28/01/2009

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 12:38 am

Zitsu naeratas ja ajas end nüüd paremini istuma. Jalad olid harkis üle poisi jalgade ja pea oli suunatud Jamesi poole "Siis on tore..." Tüdruku huuled lähenesid Jamesi huultele "See on väga tore..." Enne kui aga need puutusid vajus pea ära Jamesi õlale "Ma tahan nüüd süüa..." Ta hakkas õrnalt togima kätega vastu Jamesi rinda...
Tagasi üles Go down
Yuudai
Horoz
Horoz



Postituste arv : 10
Pärisnimi : Yuudai
Registration date : 23/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 12:39 am

"jätan teid kahekesi?" naeris Yuudai. "ei, tegelt, ma lähen käin väljas, mingi tunnikese pärast tagasi." ütles Yuudai varjukohast vaikelt lahkudes.
Tagasi üles Go down
Gemna Daka
Horoz
Horoz
Gemna Daka


Postituste arv : 35
Asukoht : Lagunenud Hoone
Pärisnimi : Gemna Daka
Registration date : 26/12/2008

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 6:20 pm

Kokkal sai just ramen valmis. Gemna oli jälginud kuidas ta seda tegi ning oli kugistanud tooraineid mida rameni jaoks vaja läks nii et kui ramen oli valmis siis ei suutnud ta seda enam suu sissegi pann. Gemna võttis taskust 2 ryot. Ta ulatas need kokkale ning lausus: "vägisi ei saa sind tõõle sundida , muidu me oleks ju pahad" lausus Gemna "tagasi pole vaja ja homme tee midagi paremat kui ramen" kisas Gemna. Kokk võttis alandlikult raha vastu ning noogutas. Ta viis ka teistele süüa. "ma pean minema" lausus Gemna ning kadus. Talle ei meeldinud eriti teiste seltskonnas midagi teha nii et oma asjad ajas ta ära väljaspool baasi. Seda kus Gemna käis ei teadnud keegi. Tavaliselt tuli ta tunni pärast tagasi. Kaasas palju raha.
Tagasi üles Go down
Zitsu
Horoz
Horoz
Zitsu


Postituste arv : 4
Pärisnimi : Icccc
Registration date : 28/01/2009

Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 7:49 pm

Zitsu ajas end nüüd püsti ja lausus "Igastahes sa oled koba, et mingile tüübile jäid alla..." Tüdruk naeratas ja kõndis nüüd kööki ja võttis Rameni ja hakkas sööma, sõnagi lausumata.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Baasis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Baasis   Baasis Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Baasis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: