Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kuidas naruto lõppeb?

Go down 
4 posters
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Kuidas naruto lõppeb? Empty
PostitaminePealkiri: Kuidas naruto lõppeb?   Kuidas naruto lõppeb? Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 2:45 pm

see on küsimus. Ennustada ju võib
Minu ennustus siis täiesti lõppu kohta. Sasuke on surnult maas , sakura nutab ning Naruto on vihane et ta pole suutnud sasuket päästa.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kuidas naruto lõppeb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas naruto lõppeb?   Kuidas naruto lõppeb? Icon_minitimeNelj Jan 22, 2009 3:06 pm

minu ennustus: Saskue on uus kõige suurem kuritegia, on kõik teised alistanud, Naruto on võtnud jiraia koha enadale, saanud isegi sannini või legendari sinna ette või isegi kõrgemaks kuid seda ma natuke kahtlen. Viimane osa lõppeb selleka kus
1. lõppeb mingi suur tegevis ja on viimased lõigud ja loo algused, et oleks kunagi veel hea seda jätkata mingi teise nime all
2. kõik jääb rahulikuks ning õnnelik lõpp
3. traagiline lõpp kus naruto sureb
4. selline lõpp mis tundub lõpuna kuid saaks vabalt jätkata nagu nad shipudeni algusegagi tegid.

(need on erinevad lõpud mis ma arvan)
Tagasi üles Go down
Kakuzu
ninja akadeemia õpilane
ninja akadeemia õpilane
Kakuzu


Postituste arv : 2
Pärisnimi : kristjan
Registration date : 28/01/2009

Kuidas naruto lõppeb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas naruto lõppeb?   Kuidas naruto lõppeb? Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 9:10 pm

Minu ennustus... Naruto ei lõppegi!
Sasuke läheb Orochimaruga võitlema... Hakkab pähe saama ja õigel ajal jõuavad appi Naruto ja tema sõbrad, kelle abiga Orochimaru võidetakse, Sasuke tuleb Konohasse tagasi aga ei liitu enam Team 7'ga vaid ehitab uuesti üles kunagi loodud Uchiha military---- Konohas politsei asemel--- sellest oli juba esimestes osades üldse
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kuidas naruto lõppeb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas naruto lõppeb?   Kuidas naruto lõppeb? Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 9:21 pm

niikaua kuni naruto müüb, pole tõesti mõtet neil seda lõpetada.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kuidas naruto lõppeb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas naruto lõppeb?   Kuidas naruto lõppeb? Icon_minitimeEsm Veeb 02, 2009 9:04 pm

^^ Ise pakun samuti rohken no end, kuid see üsna loogiline, et Narutost saab hokage ^^. See tähendab, et Tsunade saab surma millalgi. Ma loodan, et Sakura saab aru, kui värd ta on ja läheb ükskord Narutoga voodisse^^. Hinata käib vajadusel kah. Jaaa umm, happy end ^^
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuidas naruto lõppeb? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuidas naruto lõppeb?   Kuidas naruto lõppeb? Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kuidas naruto lõppeb?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kuidas uus disain meeldib
» Kuidas saada paremat ranki
» Naruto.
» naruto: ROA

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Naruto :: Anime-
Hüppa: