Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 All Tunnelis

Go down 
5 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimePüh Nov 30, 2008 12:47 pm

Shin läks hokagede mägede varjatud tunnelisse mille kohta olid Uchihad talle infot andnud. Ta läks tunelist sisse ning ukse kõrval oli plaan. Seal oli kõik kanalisatsiooni augud peal , ka vangla oma. Shin õppis omale plaani pähe ja kui oli kindel kuidas vanglasse jõuda hakkas minema. Aga kuna tunnelis oli pime otsustas ta välja kutsuda alruna. Alruna uuris plaani ning võttis Shinil käest kinni ning viis ta täpselt vangla reo vee torustikku. Shin lubas Alrunal kaduda ning sisenes ise vanglasse. Ta kasutas oma nähtamatuks muutmis tehnikat ning sisenes vanglasse. Ta leidis end vangla du¹¹i ruumis. Õnneks ei olnud seal kedagi. Ta läks isa kongi juurde ning lausus:" mul on plaan olemas aga mitte praegu ei põgene. Ma tekitan voolu katkestuse ning hakkan politsenikuks. " "hea plaan poja" lausus isa ning Shin lahkus.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimePüh Nov 30, 2008 3:22 pm

Teepeal Astus talle vastu Mantlis mees kes tmbas enda kapuutsi peast ning küsis: "Kas sina oled Shin?"
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimePüh Nov 30, 2008 6:31 pm

"jah" vastas Shin ja vaatas oma järgi et ega ta käigust jälgi järgi ei le "jah mina olen Shin Vander" lausus ta ning vaatas silmadega lage , mis oli päris varisemis ohtlik. "mis tahad siis?" küsis ta lõppuks kui teine polnud midagi lausunud.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeEsm Dets 01, 2008 3:39 pm

"Ma olen sind Otsinud"
Ja mina olen Ao Kairui ja ma olen siin et sind kinni võtta!
Ao hüppas õhku ja jäi ootama mida vaenlane teeb!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeEsm Dets 01, 2008 4:46 pm

Shin kasutas oma lõksu. Ta ümbritses lõksuga vastase ning ütles : "ma ei liigutaks , iga liigutus vähendab sind. sõna otseses mõttes lõigub sind. Ta vaatas veel vastase poole kes oli ümbritsetult tihedalt kõvade ja teravate lille õitega ja vartega.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeTeis Dets 02, 2008 2:25 pm

Ao naeratas ja ühe kiire pilgu silmadega ning ta nägi täpselt kõiki lkse ta
saatis igale pole traatiltele kõva elektri löögi ise ta aga hakkas ka eritama Elektrit kuni muutus ise ka elektri mooduliteks ning ilmus ime kiirusega traaditest välja pool mis veel kõvasti surisesid!(Vaata mu Bloodline)


Viimati muutis seda Ao Kairui (Teis Dets 02, 2008 6:04 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeTeis Dets 02, 2008 5:48 pm

(traat ei ole mul käes see on ainult ümber sinu nii et sa andsid laksu endale.Traadi ja minu keha vahel pole mingit ühendust.)
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeTeis Dets 02, 2008 6:02 pm

(AA ma muudan oma mõtet siis)
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeNelj Dets 04, 2008 3:49 pm

Shin vaatas hokage kalju väljapääsu poole ning haigutas. "nice" lausus Shin ning teipis vastase Roosi kleepuva rünnakuga maa peale kinni. Shin läks vastse juude ning avas selle suu koha et see rääkida saaks "miks sa mind tappa soovid , kes sa oled ja kuidas sa tead kes mina oled"
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeNelj Dets 04, 2008 5:27 pm

Muidugi Tean ma sind Sa oled Kuulsate inimeste laps Kuidas saaks keegi unustada kes sa oled ja ma olen Bounty Hunter ja sinu pea peal on suur summa nii et!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeNelj Dets 04, 2008 7:16 pm

"krt." mõtles Shin. "äkki oleks rta nõus" Shin kõhatas ning ütles.: "äkki me saame kokkuleppele?"palju mu eest välja siis pandud on?"
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 2:44 pm

Ao hakkas midagi lausuma,kui kiire tuhiseva tuulega läbistas teda üliterav katana.Ao kukkus põlvili oma vere sisse mis oli juba lühikeses aja jooksul maha voolanud ning ta langes surnult pikali maha!(Ma tegin uue kasutaja)
Tema surnud keha taga seisis mees maskis!
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 3:36 pm

Tema Taga seisev mees astus üle Ao surnukeha ja liikus Shini poole!Ta tõmbas maski eest ja lausus sa "mäletad veel mind Shin?"
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeReede Dets 05, 2008 7:02 pm

Shin sorisa oma mälu soppis aga talle ei tulnud kuidagi meelde kes see oli. Shin mõtles et kas see uus tulija tuli rahus või mitte. Talle ei tulnud meelde kes see oli. Ta katsus oma relva taskut kus oli 10 shurikeni ja 5 kunaid. igaks juhuks peab valmis olema mõtles ta " Kahjuks ei mäleta , Kes sa oled?" küsis Shin oma tavalisel toonil.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 06, 2008 3:41 pm

Seda ma arvasin.Võta oma käsi rahulikult välja ma pole vaenlane,kahju et enam vanu sõpru ei mäletata!
Yazper kõndis Shini poole ja patsutas teda pea peale:"EKs?"
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 06, 2008 6:03 pm

Shin rahunes ning võttis oma käe relvataskust ära. "kas sa siis oled" küsis Shin ning uuris võõrast et teda ära tunda.
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 06, 2008 6:21 pm

See olen mina :Yazper su Lapsepõlve sõber!
Ma teadsin et sa midagi võtad ette aga sedaet isal vanglast põgenema aitadsee oli küll hullumeelne ,kuigi sul on muidugi omad põhjused.Kui sa aga abi vajad siis aga kutusu!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeEsm Dets 08, 2008 7:07 pm

"tegelikult oleks abi vaja jah kui sa mu vana semu oled, aga arvesta et kui sa valetad selle kohta kes sa oled siis leiavad meie klanni liikemed su üles ja sa ei taha teada mis moel siis sa sured." ähvardas Shin. Tegelikult hakkas talle juba midagi meenuma. "nii et oled siis Yasper" lausus Shin " kust sa muidu tead et ma isa välja aitan , see pidi olema klanni sisene saladus. Aga noh mis siin ikka pärida , äkki tuled minu poole seal parem juttu ajada saab süüa ka kõrvale"
Tagasi üles Go down
Yazper Ying
Missing-nin
Missing-nin
Yazper Ying


Postituste arv : 42
Pärisnimi : Yazper Ying
Registration date : 05/12/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 7:33 pm

"Hea mõte lähme kohe mul jube külm"
Yazper vaatas maha ja ootas kuni Shin akkab liikuma!
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 7:39 pm

Shin asus liikuma oma korteri poole. Ning vaatas et Yasper talle järgneks.

Jätkan siis korteris.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:33 pm

20 detsember.

Shin teadis et elekter taasatkse peagi. Tal oli vähe aega. ta sisenes tunnelisse ning kutsus välja alruna. See näitas talle teed. Shin sisenes isa kongi ning võttis isa kaasa. Ta viis isa hokage mäele ning käskis end ära maskeerida. Ta saatis Alruna isaga kaasa.
Tagasi üles Go down
jutustaja
Jumal
Jumal



Postituste arv : 10
Registration date : 29/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:53 pm

"Kõik on valmis..." Pomises üks ANBU tegelast. Kõik olid hokage mäe sisse ja ainukese väljapääsu juures. "Olge valmis nad kinni võtma. Tegemist on ohtliku vangiga. Olge valmis kasutama kogu väge, kui vaja..." Pomises ANBU liikmetest. ANBU on siiski kõige tugevam üksus (natuke madalam kui Special jounin) konohas.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:56 pm

Härgmisena maandus Elven eemal ühele kivile ja vaatas ANBU tegutsemist. Elven ohkas. Tal oli ilus vaade kogu tegevuse üle. Ta märkas eemal ka Shinni, kes oleks kohe ANBUle vahele jäänud ja ega teda kergelt minema poldaks lastud. "Neetud..." pomises Elven ja tegi käega käemärke ja lõi selle vastu maad. Veelained liikusid maa seest, kui järgmisna voolasid need kõik ANBU tegelaste seljatagant ülesse pisikese joana ja haarasid tegelaste kaelaümbert kinni ja joa ots pigistas ANBU kaela närvikohta, nii et kõik ANBU liikmed kaotasid hetkeks teadvuse. Elven hüppas ava juurde ja küsis "Mis siin toimub?" küsis ta ja vaatas Shinni isa poole.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 2:46 pm

Shin vaatas ehmunult oma senseid. "ma päästan oma isa" ütles Shin kes otsustas oma tegudest rääkida. "ta on süütu , palun lase mu isal minna" palus Shin ja vaatas paluvalt oma senseilie otsa
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 2:59 pm

Elven küsis siis "Milles ta süüdi on?" ta vaatas oma õpilasele otsa. Ega Elvenil eriti hea tuju polnud. Ta oli üsna tõsise pilguga.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





All Tunnelis Empty
PostitaminePealkiri: Re: All Tunnelis   All Tunnelis Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
All Tunnelis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: