Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Väravas

Go down 
3 posters
AutorTeade
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Väravas Empty
PostitaminePealkiri: Väravas   Väravas Icon_minitimeLaup Nov 29, 2008 3:48 pm

Mustas ja punases noormees sammus värava poole , kuid se polnud akatsuki vaid Shin. Ta läks värava vahtide juurde. "tere mina olen Shino Vann , ma tahaksin hakkata akadeemias käima on see võimalik?" "muidugi on" vastati talle. "mis on teie vanus ja sünnikoht." "12 ja Lume küla." "tehtud" lausus vaht ning ulatas Shinile võtmed ja linna plaani. "aitäh" lausus Shin ning sisenes Konohasse.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Väravas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väravas   Väravas Icon_minitimePüh Nov 30, 2008 11:19 am

Talle järgnews vaikselttume kollases alt räbaldunud mantlis mees kellel oli kapuuts peas ja Sinised silmad paistsid sealt välja.
Ta kõndis läbi värava ja möödus valvuritest.
Üks valvuritest hakkas midagi ütlema kui Mantlis mees vaatas talle oma ühe sinise silmaga kiirelt otsa ja Valvur istus hirmunult tagasi.
Mees kõndis edasi Lehe küla poole!
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Väravas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väravas   Väravas Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:27 pm

Elven maandus värava juurde "Hommikust..." Pomises Elven ja sirutas end. Oli tollest võõra sisenemisest päev möödas.

"Tere Elven..." Tuli talle vastuseks üks valvuritest.
"Elven... Üks mees eile sisenes värava. Ta oli väga kummaline ja ta pilk. See nagu sundis mind istuma..." Pomises mees.

Elven nõiatus "Kto mees? Paha poiss. ÄRA MITTE KUNAGI, lase kedagi niisama sisse. Anna alarmi. See on su töö..." Pomises Elven natuke vihaselt, kui märkas värava juurde jälle üht meest tulemast "Tere hommikust. Ma tahaks sisse saada." pomises mees.

"Tõesti? Kellega tegu on?" küsis Elven.
"Olen lume külast. Tegemist on jou..." Aga edasi ta ei jõudnud, kui sentimeetri kauguselt läks mööda kunai "Mis sa teed?" küsis too mees.
"Ära valeta. Sa oled lume küla bounty hunter. Sa peaksid teadma, et Konohasse on bounty hunteritel sisenemine keelatud, kuna siin sa kellegi bountyt kätte ei saa." Ta näos võis näha kerget pilku "Ainult Konoha bounty hunterid võivad, tingimusel, et nad ei aja siin kedagi taga. Nüüd kao minema. Ma ei taha su nägu enam näha ja ütle seda ka oma semudele, kes seal puu taga end varjavad..."

Mees pööras vihaselt ümber ja kõndis minema.

"Rapoteeri sellest meie hokagele ja lase valvet tugevamaks teha. Midagi kummalist võib juhtuda..."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väravas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väravas   Väravas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Väravas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Foorum :: Tule Maakond :: Lehe küla-
Hüppa: