Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Hetkene Missionide sadu

Go down 
+3
H.Kato
Markus Gaara
Fred
7 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Dets 22, 2007 5:33 pm

Hokage istus oma toolil ja kutdsus oma juurde 3 anbut ja saatis nad kõiki konoha ninjasi kutsuma
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Markus Gaara
Special jounin
Special jounin
Markus Gaara


Postituste arv : 201
Age : 32
Asukoht : Konoha
Registration date : 19/09/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Dets 22, 2007 5:41 pm

MG jõudis kohale esimesena.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 5:36 pm

Missionid siis sellised

Päesta Kaguja vanglast 1 Inimene
BF pani laulale pildi ja kirjutas sinna alla
See mission on päesta see inimene kes pildil Kaguya vanglast ta on tegelikult konoha ninja.

Kivi küla vargad
Tabage varas kes varastas kivi küla pealinnast kullast kiriku kella

Kose küla Kulla kaevandus
Pead saama kätte vargad kes varastasid Kulda kose küla kulla kaevandusest

Salapärane kunai
ja viimane ülessanne uurige kelle kunai see on . ja BF PANI SELLE JUTU KÕRVALE SELLE KUNAI
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 7:52 pm

Niiet meil on siin vaja leida 4 inimest: 1 põgenenud, 2 varast ja 1 salapärane kunai viskaja.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 8:49 pm

"jah" ütles BF Kes oli vahepeal tagisi tulnud , Ta otsa esine tegi ikka valu ja ta nägu oli selle pärast kuri.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 4:15 pm

Anna üks mulle. suvalt. Kõik on parajad tüütsed.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 4:32 pm

"Ma annan sulle Kivi küla Vargad Missioni , sest sa oskad suhteliselt hästi Jälitada"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 4:41 pm

"ma lähen vaatan mis suudan teha. On see solo missioon?" küsis valgehunt.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 4:46 pm

"kui sa tahad Võid kedagi kaasa võtta" ütles BF.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 9:07 pm

"kes praegu vaba on? nimekiri paljun." ütles valgehunt.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 3:47 pm

"Ballafrog Yamanaka , Saya . mulle praegu rohkem ei tule meelde , MG , Iriko ja shikate on missionil"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 5:01 pm

"ma võtan kaasa su venna siis. Ütle talle et me saame kokku homme kell 5 hommikul kui tahame päevaks kivi maakonnda jõuda." ütles valgehunt ja läks ettevalmistama.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 7:49 pm

"olgu" ütles BF talle järele
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 7:54 pm

Ballafrog astus sisse ja lausus "Tere vennas" , ta vaatas kulmu kortsutades BF ile otsa ja Küsis "mis teoksil"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 8:05 pm

Bf silmitses venda ja ütles "tere ise ka" ja jätkas "sa lähed koos valgehundiga homme hommikul kell 5 missionile Te lähete kinni püüdma kivi küla vargaid nõus?"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 8:09 pm

"nõus" ütles Ballafrog ja lahkus
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 8:13 pm

Nüüd koputas Nundu uksele. Kui ta vastust kuulis, sisenes ta ja läks hokage laua juurde. "Tere. Ma tulin siia asja pärast. Ma tahaks teada, kus kohas on Elven Secret!"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 9:16 pm

"elven secret on Akatski liige" ütles Bf jälgides uut inimest Konohas.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 10:54 pm

"Akatsuki?" Ta silmad muutusid hetkega kollaseks ja keskele tulid ringid. Nagu Elveni silmad on. "Vabandust..." Ta silmad muutusid normaalseteks. Ta hõõrus neid. "Akatsuki... Õige" Ta teadis küll kes, akatsuki on. "Need on need inimesed, kellel on mustad riided seljas punaste pilvedega?" Nundu hakkas vaikselt naerma "Ma soovitan sul linna üle vaadata. Üks akatsuki liige nuhib siin ringi. Ma võtsin ta maha, kuid ma lasin minna, kuna mul polnud taga enam midagi rääkida. Mis teha..." Ta naeratas. Nüüd muutus Nundu nägu tõsiseks. "Kas te pole midagi vastu, kui te jagaksite akatsuki kohta nii palju informatsiooni kui teate. Mul on vaja leida vend, mis iganes juhtugu!"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 10:15 am

"ega ma nendest palju ei tea aga , Ma tean et nad elavad kuskil koopas , mida keegi ei tea peale nende liikmete , N3ende juht on Alex , Elven on praegu arvatavasti missionil , aga ma ei tea millisel , Meie käes on nende üks liige. äkki tahad tema käest küsida akatsuki kohta ma arvan et tema teab rohkem" Ütles Bf ja vaatas Nundut
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 1:34 pm

"Jah" Lausus Nundu siis. "Ma kuulaksin tema heameelega läbi." Ta tõmbas maast ühe rulli ja avas selle. "Üks moment." Ta tõmbas välja ühe pliiatsi ja tegi sinna märke. Nüüd keris ta selle hetkega kokku, nii et see scroll lendas kahe käe vahele ja lausus "Fire style, small fireburst Jutsu!" Ta puhus õrnalt tuld suust välja mis tegi tema käes oleva scrolli tuhaks. Nüüd aga tuhatükid ei lennanud maha. Need jäid ikka scrolli kujuna. "San!" Järgmisena lendasid tuhatükid igale poole linnapeale laiali.

Ta haaras nüüd ühe väikse tuhatüki, mis maha lendas ja pani lauale, nii et hokage nägi seda. "See tuhatükk ei lähe katki. Kui siin linnas liigub akatsuki, siis see tuhatükk läheb põlema. See on jutsu, mida ma igas külas kasutan. Tuha tükid on igal pool laiali, nii et on võimatu märkamatult liikuda. Need on chakara küla tervitused Konoha suurele linnale." Tuhatükk, mis nüüd laual oli, hakas põlema ühe metalli tüki peal, mis Nundu ennem alla oli pannud. "Teil liigub ringi Akatsuki, keda ma ennem vist kohtasin! Kuid nüüd tahan selle akatsuki liikmega kokku saada!"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 1:48 pm

"kui sa kohtasid ühte linna tänavatel siis on siin külas 2 akitsukui liiget , tule ma viin su konoha politseijaama kus üks on ,seal saad teda üle kuulata"ütles Bf
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 2:21 pm

"See üks, ei lähe arvesse. Kui ta on maja sees, siis see loits ei tööta. Aga kui ta hetkeks pistab nina tänava, siis süttib kohe see põlema, ükskõik mis jutsut ta kasutab. Kui see värv on punane, on siin üks akatsuki. Kui see on roheline, on kaks kuni kolm. Kui see on sinine on siin üle nelja. Kui on must, siis on siin väga palju, ehk kuni üheksa! Kuid lähme"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 3:53 pm

"huvitav loitsi " ütles Bf ja hakkas Konoha politseijaama poole minama
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 5:04 pm

Nundu kõndis hokage järel.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Hetkene Missionide sadu Empty
PostitaminePealkiri: Re: Hetkene Missionide sadu   Hetkene Missionide sadu Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Hetkene Missionide sadu
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Hetkene anbu squard
» Hetkene Medical ninjade List
» 1 teaduse tund ( missionide rankid , summonid ja teemeonid)
» 4 Teaduse tund (missionide Rankid , sumonigsid , deemonid)

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: