Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Cindy Kohtu all

Go down 
+2
H.Kato
Fred
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:06 pm

Saalis olev ANBU on valmis ründama ja kaitsma kui midagi juhtub.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:13 pm

"Ma ei tulnud teda päästma, kuid..." Ta kõndis edasi ja jäi esimese pingi juures seisma. "Teda veel tullakse." Ta naeratas ja vaatas BFi poole "Tegelt tahaks ma sinuga Elveni kohta rääkida!" Saalis läksid lahti pominad, kuid Alex ei leppinud pominatega, kuna üks kunai oli lennanud ühe mehe õlga, kes oli Alexi kohta midagi halvasti rääkinud. "Minust nii ei räägita" Ütles Alex vihaselt ja vaatas uuesti BF-i. Ümbrus oli vaikne. "Vabandust selle pärast."
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:30 pm

Anbu oli juba valmis igast nurgast ründama selle kunai pärast. Ainuke mis hoidis neid tagasi on valgehunt.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:37 pm

(Vaata ülekuulamiste ruumi)

Alex vaatas enda ette. "Siiski, tahaks ma kuskil rääkida, kus ANBU, meid pealt ei vaataks ega kuulaks. See on sinu kõrvadele." Ta teadis küll, miks kõik närvilised olid. Ega igapäev ei kõnni Akatski üks tähtsamaid tegelasi lihtsalt kohtusaali, ilma mingi kaitseta või toeta.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:59 pm

Olgu" ütles Bf ja käskis Anbudel lahkuda
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 6:03 pm

Alex vaatas rahulolevalt ja haaras kätte oma kunaid ja viskas vastu eemal olevat seina sisse. See relvade eemaldamine tähendas rahus rääkimist, ilma sõjata.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 6:09 pm

"noh mida sa tahad? " küsis Bf rahulikult
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 6:28 pm

Alex hingas sügavalt sisse ja välja. Kogu ruum oli tühi. Rahvas, kes oli siin olnud olid väljunud ja ruum oli vaikne. "Elvenit." Lausus Alex siis. "Tegelikult ma ei taha teda, vaid tahan sulle ettepaneku teha, et kui Elven otsustab Akatskite poole üle tulla, siis sa teda ei peataks. Sa tead, et selline oht on olemas, sa oled hokage siiski ja sa ei ole nii niru. Kuigi sa oled nõrk." Just, Alex teadis kui nõrk ta oli "Ja su tervis ei pea väga palju vastu, on sul väga hea mõistus."
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 6:37 pm

"kas sa tõesti tahad seda , Mis mull sellest kasu on" küsis Bf
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 6:45 pm

Alex noogutas "Asi on selles, et Elven saaks niiguinii plehkat tehtud kui vaja, aga on üks probleem. Kas ta tuleb vigastustega, või vigastusteta? See mind huvitab. Kindlasti on inimesi, kes teda takistaksid. Minu soov oleks see, et sa eemaltaksid kõik takistajad, kui ta lahkub. Mida soovid aga sina?"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 6:54 pm

"OLgu siis kui ta tõesti vehkat teeb siis ma ei tea midagi ma ei saa afga teisi takkistada , ma ei saada mingeid muid Anbusid või politseisid , Vastutasuks Tahan Ma kas Paini või Darker Narat ja Usaikot" ütles bf Ja vaatas mõtliku näoga Alexile otsa
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 6:58 pm

Alex vaatas maad üsna mõtliku näoga. "Olgu. Ma saadan nad sinu juurde, kuid kui nad põgenevad, pole see minu probleem. Kui nad tulevad tagasi minu juurde pole minu probleem. Kuid sina pead oma tingimusi täitma ikka." Alex tegi kerge liigutuse ja ta kätte ilmus paberi leht ja teise kätte pastakas. Ta kirjutas paberile alla, kus oli nende seesama kokkuleppe tingimused. "See on kokkulepe. Sa saad Darker nara selle vastu."
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 7:01 pm

"Olgu , ja pea meeles mina elvenit sundima ei hakka kui ta ikka ise otsustab siis mina tagan tema kindluse et teda ei aja ükski anbu ega politsei taga" ütles BF
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 7:07 pm

Alex noogutas. Muud tal ei olnud vaja. Ta tõmbas paberi, kuhu BF just alla oli kirjutanud enda kätte ja paber haihtus ära. "Kui üks meist lubadust ei täida, sureb lubaduse murdja." Ta naeratas hatkeks ja lausus "Ta saabub homme kell 15.00 täpselt relvitult, akatski riided seljas. Ära kellegile räägi, see oli ühest nõudmistest paberil kirjas." Ta pani käed kokku ja lausus "See ja." Kui ta kaduski nagu illusioon minema.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Cindy Kohtu all - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Cindy Kohtu all   Cindy Kohtu all - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Cindy Kohtu all
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Darkeri Ja Cindy Kohtu istung.
» Cindy Inzune
» Cindy vanglasse

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: