Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Esimene treenimine meeskonnana.

Go down 
2 posters
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 5:06 pm

"Ma kustsusin teid kokku siia et thea väikest harjutust. Elven oskab seda aga teised mitte kuid sa elvin pead ka seda tegema. Harjutus on järgmine: Tehke samamoodi nagu mina." Ütles valgehunt oma raamatut välja võttes ja kõidis puu otsa ja tagasi alla. Kõik peale elvenil jäid suud lahti. "Seda on kerge teha, lihtsalt koondage chakra oma jalgadesse ja jookske ülesse. Võtke om kunaid välja ja tehke triip puupeale just enne maha kukkumist. See on chakra kontrolli harjutus. Eesmärk on jõuda puu tippu. hakake pihta. Enne koondage chakra jalgadesse ja siis jookske." seletas valgehunt.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 5:13 pm

Elven haaras õuna ja sõi seda. "Hmm" Pomises poiss. Temajaoks oli see käkitegu. Temal olid aga teised plaanid teha, et rohkem treenida. Ta kasutas samat juutsut, et ei saaks teda copyda ja hüpaps kõrvale istuli maha. Ta pani käed kokku ja keskendus. Nüüd hakkas suures koguses Chakrat aurustuma. Mitte sellises koguses, nagu kunagi metsas, vaid väga suures koguses. Chakrat oli isegi palja silmaga näha. Osad jäid Elvenit vaatama. "Saa Chakrast lahti ja proovi siis enda hädavaevu Chakraga puu otsa ronida!" Pomises Elven endale. See oli kah suur treening, et Chakrat ka kokku hoida.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:40 pm

Teistele see nii kergelt ei käinud. Mõlemad Archarum kui ka Choko treenisid veel tunde ja tunde kuid ei saanud puu latva. Õhtu hakkas tulema ja me panime telgid ülesse. Homme treenime veel.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:42 pm

Elven oli ikka istumas. Temast auras veel suurema kiirusega Chakrat, kui varem oli aurunud. Elven oli ise üleni higine. Ta tundis, et chakrat on väge, siiski oli see väga suur ime, et tal nii palju Chakratki sees oli. See treenimine oli ühe jutsu jaoks ja samuti ka veel paariks salajaseks asja jaoks. Poiss keskendus. Temast voolas järjest rohkem higi "Kurat, paar minutit veel ja siis ongi otsas!" Ta tundis end veel nõrgemana kui varem.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:45 pm

Eemalt vaatas valgehunt mõtiskledes mida ta teeb.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:51 pm

Elven tundis, kuidas Chakra sai otsa, sest tal enam ei aurunud sinist Chakrat. Elven hingas sisse ja ajas end püsti. Nüüd jooksis ta kõigest väest puu poole ja kogus samal ajal Chakra jalgadesse, kuid seda tal õieti ei olnud. Elven jooksis ja suutis ainult 3 meetrit rondida, kui juba kukkus alla pea peale. "Autz" pomises elven ja ajas püsti. Ta hingeldas "kogu piisavalt ja vajamineva Chakra!" Lausus Elven keskendusdes Chakra jalgadesse kogumisega.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:13 pm

"No on alles visa. Ta sama peaaegu sama tugev kui mina. Võiksime partneriteks hakkata" mõtles valgehunt elvenit vaadates.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:24 pm

Elven keskendus ja jooksis järsult suurel kiirusel puu poole.. Ta ronis järjest ülesse ja nii oma 25 meetrit "Otsas!" Lausus elven, kui käis praksatus ja elven tegi jalaga augu. Ta tõmbas kunaiga triibu tõukas enda alla elusana ja tervena. Nüüd lausus "Ma pean sama palju Chakraga ületama selle joone!" Ta kogus enda sama palju Chakrat jalgadesse, mis vaikselt tekkis talle ja keskendus Jalgadele.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:30 pm

oioioioioioi vaats valgehunt et ta seda teha suutsis. Ja lausus: lõpetame tänaseks. Muidu ei saa te homme kõnididagi sest jalad nii väsinud ja valutavad.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:35 pm

Elven raputas pead "Ma ei saa, kuna ma niigi terve päev aurustasin Chakrat, et treenida!" Ta pilgutas silma ja jooksis nüüd. 10 ja pool meetrit ja siis tõukas alla "Pealegi, on sellest kasu, sest ma suudan vähem Chakraga hakkama saada ja ka füüsilist keha harjutan." Ta keskendus jälle Chakrale, kui all oli.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:41 pm

"ise tead. Archarum, Choko, Te võite lõpetada." Choko: "Ma ei lõpeta enne kui olen puu otsa saanud". Archatum: "Kui ta ei lõpeta siis ka mitte mina." Mõlemad jooksid, oliv valga väsinud aga tahtsid selle ära teha.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:46 pm

Elven läks korra kahe genini juurde ja lausus "Hea soovitus. Hetkel, te kogute Chakra jalgadele, kuid kuhu te täpsemalt kogute?" Poisid mõtlesid "Kandadesse" Teine mõtles ja lausus "samasse kohta" Elven lausus. Võtke jalanõud ja sokid ära" Mõlemad tegid nii, kuna usaldasid Elvenit. Elven haaras pliialtsi ja joonistas kõikidele ühe teatud kujundi. See kujunt läks kõige tähtsamatest kohtadest läbi, kust hoiab kõige paremini ka kinni" Mõlemad panid siis peagi jalanõud tagasi jalga "Nii, nüüd keskenduge kujundile ja saatke Chakra nendesse kujundisse. Teil on nüüd kindel koht. Ärge laske millelgi häirida vaid keksenduge selle joonistuse äärele. Manage see silme ette!" Mõlemad tegidki nii. Nad keskendusid ja keskendusid ja üks hakkas jooksma. Ta jooksis topelt rohkem, kui ta ennem oli suutnud joosta.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 8:37 pm

Väga hea, kuid nad oleks pidanud selle ise välja nuputama sest mu järgmine ülessanne peale seda on samal põhimõttel aga raskem. ütles valgehunt.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 8:39 pm

Ekven jätkas enda treeningut kõvasti higistades. Tal Chakra otsas ju pea-aegu.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 8:43 pm

Ma arvan et te kõik oskate nüüd seinet peal kõndida. Mõned harjutama peavad aga põhimõteliselt selge. Homme teeme seda edasi niikaua kuni te seisate pea alaspidi puuoksa küljes.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 8:48 pm

Elven jooksis edasi ja edasi, oma 35 meetrit, pea-aegu puu tippu. Oli juba hommik ja ta oli terve öö harjutanud. Ta oli üleni higine. Samuti ta hingas kiiresti sisse ja välja, ehk hingeldas. "Ma lähen tippu ära sama Chakraga, millega ma eile läksin ainult 10 meetrit!" Ta keskendus nüüd, samamoodi olid teised tippu jõudmas oma enda täischakraga.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 9:06 pm

natuke veel ja oletegi tipus. Ma pean jälle minema. harjutage niipalju et te jõuate homseks tippu ja ülehomme kohtume siin samas.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 9:25 pm

"Jälle?" Küsis Elven, kuid raputas pead. Ta jätkas treeningut ja nii õhtune, kui ta igakord juba järjest tipp ronis koos teistega. Elven ronis nüüd puule istuma ja võttis õuna välja ja hakkas sööma. Sama tegid teised. Nemad olid juba samuti ammu tippu jõudnud "Hea töö!" Ütles Elven hingeldades
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 2:52 pm

Siis jõudis kohale Valgehunt ja ütles: "Ma tashtsin üelda et ma muutsin hommse kohtumispaiga linnapeale. Saame kokku sauna juures, teate küll, seal kuumavee allikate juures. Juba tipus? Väga hea. Saame homme hommikul kokku siis."
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 2:56 pm

"Okei" Lausus Elven ja lõpetas õuna. Ta viskas selle põõsasse ja hüppas nüüd alla. Ta keskendus ja ta Chakra hakkas jälle aurama.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Esimene treenimine meeskonnana. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Esimene treenimine meeskonnana.   Esimene treenimine meeskonnana. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Esimene treenimine meeskonnana.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Esimene lumi
» niisama treenimine
» Rasengani treenimine

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: