Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Chunin exam seletion 3

Go down 
+2
HeNrY
Fred
6 posters
Mine lehele : 1, 2, 3  Next
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 2:50 pm

Täna üks päev enne chunnin examit algab chuunin exam. Chunin exam on üks päev varem sest homme on pidustused konohaas ja siis ei saa keegi tulla. alustame siis esimene võitus on
Ozora Uchina vs. Hatate Hakana
(ozora sina räägid kuidas võitlus kulgeb)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 4:09 pm

Go Ozora cheers
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 4:13 pm

Chunin exam seletion 3 Thnarutonv6
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 4:21 pm

Ozora astus platsile ja märkas et ta vastane on hatate Hakana.
Ja nii algas võitlus:
Hatate viskas paar kunaid ozora poole aga ozora blokkis need Ozora saatis Hatate poole paar shurikeni mille eest ta ära hüppas.ozora aktiveeris oma sharingani.Ta kasutas tule stiil :Hiigel tulepall see läks Hatate käe pihta ja see pluus läks põlema ta tiris pluusi seljast ja visaks selle minema ta kasutas Maa stiil:Ma vang.Järsku tõusis ozora alt maa ja need kasvasid kokku ja ozora jäio kinni ta istus maha ja jäi mõtlema plaani.

Kui natuke aega mööda läks tundis Ozora et Ta chakra kaob vaiksel ja ta pidi oma plaani käiku laskma ta kasutas chidorid.
Ta purustas seina aga nägi et ta ümber olid teravad kivi otsad ta tõmbas Kunai välja ja üritas ned purustada mis tal ka õnnestusTa hüppas välja ja kasutas Shadow clonet mille ta salaja oli õppinud ta tegi kaks clooni ja need cloonid kasutasid chidorid nad ründasid eest aga ta lõi nad ära ja ta ei märganud ozorat ja ozora sidus talle nööri selja külge ja lõi talle chidori selga ta lendas vastu seina ja Ozora viskas veel paar shurikeni et nöör jääks seina külge ja Hatate olli oimetu.
Ozora oli saanud natuke käele vigastada ja ta oli võistluse võitnud ja ta läks ülesse teiste võistlejate juurde!
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 4:28 pm

thats the way we to it: we get it done.
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 4:32 pm

Woot nice fight:,
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 4:43 pm

tnx Guys That Was not a easy fight!XD:D:D
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:04 pm

Ozora sa oled pääsenud teiseringi.
Daichi- Chen
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:06 pm

Aga kas need pole mitte arvutid????
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:07 pm

Võitlus algas Daichi tegi shadow clone . chen tõmbas ta vastas mingi niidi välja ja tõmbas sellefga ühe clone lõhki . Daichi kohkus ta clone vähenes ja ta läks comboga kallale siis muutis chenn enast puuks lõppuks läks daichi ja tegi 1000 clonet ja viskas kõigiga kunaid kuna chenn nottis oma noiidiga daichi clone ükshaaval maha siis ei saanud ta samal ahjal kaitsta. Daichi oli võitnud
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:08 pm

järgmine võitlus
Matsuri Vs. Jimjei (ozora räägib jimjei eest kuna on ta teammate)
(PS: matsuri kasutab liiva ta on sand ninja)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:18 pm

Jimei astus platsile ta vaatas ozorale ja Kaumile otsa .
Nii algas võitlus ta viskas paar kunaid Matsuri vastu ja ta kasutas Moon sword clone jutsut millest tekkis 3 clooni mis olid helendavad ning pimestavad ja Matsuri kasutas oma sand pearli tema ümber tekkis liivast tugev pall.Jimei saatis oma cloned pearli purustama mis neil ei õnnestunud ja nad purunesid liiva odadest.siis nägi Jimei et matsuri on on tema taga ja ta tundis et löbi tema tungis kunai kuid siis hakkas Jimei naerma ja tuli välja et see oli Jimei cloon mille ta oli kutsunud siis kui MATSURI KASUTAS OMA SAND PEARLI.
Ta lõi oma katana Matsurist läbi ja lükkas ta maha ning tuli välja et see oli sand clone ning matsuri tegi Jimeile Sand of destruction ja ta haaras sellega Jimei Jimei oli valudes ja ta hakkas ütlema et annab alla aga Ozora karjus ülevalt ei ära anna alla :Kasuta seda mis ma sulle õpetasin.Jimeil tuli meelde et ozora oli talle ühte uut jutsut õpetanud ta kasutas Fire sword dance jutsu:Jimei mõõk läks maas põlema ja lendas matsuri selja tagant talle selga mis teda nõrgemaks tegi ja sand of destruction lõppes ning matsuri võitis kui ta kukkus pikali!
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:26 pm

(matsuri võitis ve)
Järgmine võitlus
Nobori vs Oy zone
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:28 pm

Jh wow ma juba võitsin Oyd irw irw irw:D:D:D:D
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:30 pm

Nobori alustas võitlus tegi clone jutsut tekitas 4 clonet ja läks Oyzonele kallale. Oy zone tekkitas talle illusioni Nobori vaevles seal kaua kuid ei tahtnud üldsegi veel allaandmisele mõelda see järel tuli talle meelde iruka õpetus kuidas illusionist välja saada ta teostas selle vaevu ja tekkistas rasengani sarnase palli mis oli rasenganist väiksem . Kuid see väiksem rasengan hakkas ta üle võimust võtma ja lendas oy zonele otse südamesse oy zone oli raskes seisus ta viidi haiglasse poolel teel ta suri kuid nobori loeti võitjaks
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:31 pm

Järgmine võitlus
Markus Gaara vs shibuki
Ps shibuki on waterfall nin
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:34 pm

Yay i like that!Sorry for Oy
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:36 pm

Good luck gaara!
Tagasi üles Go down
Markus Gaara
Special jounin
Special jounin
Markus Gaara


Postituste arv : 201
Age : 32
Asukoht : Konoha
Registration date : 19/09/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:37 pm

Markus gaara astus areenile silmitses shibuki ja tõmbas scrollivälja ja lasi 100 kunaid valla. Tsubaki taitses selle ära veeks muutudes . Nüüd kutsus markus välja tiigri kilbiga ja ise sebis seal mingit hand seal jutsut lõpuks tuli talle vibu tiiger hüppas eest ja gaara lasi shibukile noole kõhtu shibuki oli halvas seisus kuid võtis hero waterit ja oli jälle terve Mg tegi pllani hero water näppata ta kasutas clone jutsut mida ta vaevu ostkas ühega viskas kunaid ja yteisehga hiilis shibuki selja taha siis läks jälle tiigri kilbi tahja ja tegi jälle omale vibu tulistas ja shibuki sai jälle kõhtu . Ta tahtis hgero waterit aga tal polnud seda enam ta pidi alla andma et seda tagasi anda . MG võitsi Razz
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:39 pm

järgmine võitlus
Tsubaki II vs. Valgehunt
(valgehunt räägib)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 5:45 pm

Nice Mg
ja Good luck valgehunt
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeTeis Okt 23, 2007 10:02 pm

Gona need it. Here we go. Valgehunt astus alla vaateplatvormilt väljakule. Kuna tegemist on ikka eksamiga mitte päris võitlusega surusin ma Tsubaki II-ga kätt hea tahte märgiks ja soovisin talle head võitlust(viisakust peab ikka olema). Ma võtsin prilid eest paljastates oma ühe pruuni silma ja ühe sharingani. Mu strateegi on selline: ootan ja vaatan mida vastane teeb aga kui liiga ohtlikuks läheb asun ma vasturünnakuga. Ehk kurnab ta ennast ja ta chakrat enne ära kui ma pean talle tõsiselt viga tegema.
Tsubaki II alustas joostes metsa. Ma ei näinud selles midagi ohliku aga samas ei tea mida vastane oskab teha.Metsale lähemale minnes tuli mul mingi imelik tunne ja järsku lemdas mu poole paar kunaid eikusagilt. Suutsin nendest küll kergelt põigelda aga ma ei saanud ikka aru kust need tulid. Järsku ründas ta mind suure jõuga milles ma natuke kannatada sain aga suutsin talle ka vigastusi teha Ma arvan et ta katsetab mu võimeid. Kuna mets kaitsis teda otsustasin metsa maha võtta. Võtsin taskust tiku ja visasin kuivakohta. Siis tegin tuult(elemendi kontroll) et tuli suuremaks läheks. Varsti olidki puud tules ja ma teatsin et metsas ta ei saa enam peita. Kui vastane oli välja tulnud suunasin kiiresti tuule maha et tuli edasi ei leviks ega põleks. Kuna oli juba päike madalamal olid igalpool varje. selle pärast sain ma võtta kasutusele oma plaani 2 punkti, Vastane aga tegi midagi imeliku. Ta muutus lehtedeks ja osa muutus mullaks. Sellest sain ma aru et ta on maa elementi, täiuslik mu äikese elemendi jaoks. Ta sattus mu seljataha ja viskas minu poole ühe silindri. minu poole lennates muutus see sadadeks väikesteks kunaideks. Ma vaid naeratasin korraks ja ei liikunud. Kunaid liikusid mu poole suure kiirusega. Paljud teised oleks põigelnud aga see oleks nad korraks haavatavaks teinud. Kunaid lendasid must läbi. Asi oli selles et need olid ilusioonid kuid kus on tõeline vastane. Ma kutsusin välja oma hundi. Lets have a littel MANHUNT. Mu hunt leidis ta kohe ülesse sest ma olin teda haavanud ja hundid tunnevad väga hästi vere lõhna . Otsustasin kiire lõpu teha. Tegin endast 2 varju klooni. Ma saatsin nad väljaku kaugematesse nurkadesse. ja tegime varju püüdmist kloonide ja minu peal. Sellest tuli kolmnurk. Järsku muutus kolmnurga sisemus mustaks ja nii ka kogu väljak. Nii sain ma vastase kätte ja jalutasin temaga koos väljaku keskele. Siis tegin ma omast ühe klooni kes tegi vastase peal magamis tehnikat. Kuna vastane ei saanud liigutada oli seda võrdlemisi kerge teha. Lõpuks jäi vastane magama ja võitsin võitluse enne kui keegi jõudis haiget saada.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeKolm Okt 24, 2007 4:52 pm

järgmine võitlus on
Hibrari ja Kamaji(sand)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeKolm Okt 24, 2007 4:55 pm

Hibrari astus areenile ta silmes oli kaval pilk. kamajai ei lasknud end sellelst hirmutada ja asus rünnakule oma pupetiga. Hibrari aga aktiveeris byakaguni ja tegi 64 triagrams hevenly tehnikat. Komaji nukku oli purunenud edasi proovis kamaji kunaidega aga hibrari tõrjus need kõik 8 triagrams hewenly tehnikaga ära. ja asus vastu rünnakule ta tegi väikse võtte (pani seljatagant jala taha) ja kamaji oli pikkali. Hibrari tunnistati võitjaks kuna ta ei lasknud kamahjil enam tõusta
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitimeKolm Okt 24, 2007 4:57 pm

otokase vs. Choko
(kes tahab kirjeldada nende võitlust , laske tulla)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Sponsored content





Chunin exam seletion 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Chunin exam seletion 3   Chunin exam seletion 3 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Chunin exam seletion 3
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 3Mine lehele : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» 2. Chuunin exam seletion 2
» Chunin Exam Selection 2
» Chuunin Exam 1 - Exam
» Chuunin exam zelection 3 reeglid
» Chuunin exam

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: