Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 NukuMeistri Poes

Go down 
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

NukuMeistri Poes Empty
PostitaminePealkiri: NukuMeistri Poes   NukuMeistri Poes Icon_minitimeReede Dets 26, 2008 11:53 am

Fred astus sisse nukuMeistrite poodi. Poe müüja vaatas et tuul tegi ukse lahti ning läks seda sulguma. Varsti hakkas leti juures pliiats kirjutama. See kirjutas paberi peale. "Tervist , mina olen vaim küll aga ärge ehmatage , ma tulen lehe külast, ma tahaksin nukku" NukuMeister ehmatas ning pani oma uue nuku kõrvale mida ta letitaga oli valmistanud. "millist nukku te soovite" küsis Poe müüja. Fred kirjutas: "milliseid teil on , mul raha on" Poe müüja näitas Fredile nukke ning Fred valis ühe välja. "nüüd on mul vaja senseid" kirjutas Fred. Ta pani raha lauale ning poe müüja noogutas. "mine relvameistrite kooli seal üks õpetab , kui talle maksta" lausus Poe müüja. "aitäh" kirjutas fred ning lahkus.
NukuMeistri Poes HitoKugutsu3
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

NukuMeistri Poes Empty
PostitaminePealkiri: Re: NukuMeistri Poes   NukuMeistri Poes Icon_minitimeLaup Dets 27, 2008 2:24 pm

Järgmine päev läks Fred jälle poodi ning ostis veel ühe nuku nagu ta sensei oli käskinud. Ta lahkus ning võttis suuna relva meistrite koolile.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
 
NukuMeistri Poes
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» poes
» poes
» Poes
» Poes.
» hokage poes

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Foorum :: Külad :: Liiva Küla :: NukuMeitrite Pood-
Hüppa: