Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiRegistreeriLogi sisse

 

 Kogu vana foorumi lugu.

Go down 
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Kogu vana foorumi lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Kogu vana foorumi lugu.   Kogu vana foorumi lugu. Icon_minitimeLaup Nov 29, 2008 1:04 pm

Enne naruto maailmat pärast anime lõppemist:

Sai ning Sakura tulid tagasi Sasuke otsingutelt ning armusid. Neil oli suur pulm. Naruto vaatas seda pealt muidugi vihasena. Saikura jätkas õpinguid et saada medikal ninjaks. Varsti õpetas ta juba ise.

Külasse tulid mingid imelikud mehed , kes olevat vanad Shino sugulase. Shino pokaali kallati mürki ning Shino viidi haiglasse ja õeldi et ta kukkus lihtsalt kokku. Mehed lahkusid ning Sakura asus Shinot ravima ent asjatult Shino suri.

Mustade mehe , kelle saabumist kutsus üks Prohvet Mustaks katkuks tulid jälle. Nüüd asusid nad Akamichi perekonna kallale. Choji isa hamburgeri sisse sokutati organismi lagundaja.

Sakurast , Sasukest ja Narutost nimetati Legendaarseks meeskonnaks , naruto üks unistustest täitus. Tema teine unistus täitus kui ta sai omale enda tüdruksõbra. Selleks oli Hinata.Järgmine abielu paar oli Neji ja Tenten.

Kiba ja Inol sündis poeg , nad abiellusid kohe pärast BigFreeze Inzune sündi.

Kankourou nimetati gaara paremaks käeks.

Shikamaru nimetati samuti Legendaarseks. Temast sai Naruto ja Sakura tiimi uus liige. Rock Lee suri südame atakki üle treenimise pärast

Sasuke tappis oma venna Itachi ning ka Akatsuki klanni ja rajas Uchiha klanni nendest Akatsukide vangidest , kelle ta oli vabastanud.

Temari ja Shikamaru abiellusid.

Sasuke võttis nüüd ette plaani vallutada Choji klann et oma klannile maad saada ja nime teha. Choji tapeti ning Akamichi piirkond ja tõõstused sai Uchihade omadeks.

Naruto valiti hokageks ja senseiks. Tema viimane unistus täitus. Ta hakkas oma eluga riskima. Ka Sakurast , Shikamarust ja Tentenist sai Sensei. Narutol ja hinatal sündis laps Nahito. Nejil ja tentenil sündis laps tenji. Shikamarul ja temaril sündis laps Shikate. Udonil ja moegil sündis laps Modon

Naruto suri südame atakki arvati et selle taga on ikka Mustad mehed ent neid ei leitud isegim pärast suuri otsinguid. Hakkati arvanma et nad on jumalad. Konohamaru sai hokageks.

Kakashi abiellus Kiba õega ja neil sündis tütar.
Shikate(shikamaru poeg) abiellus kakashi tütlega ja neile sündis poeg: ValgeHunt. Valgehunt oli titena surmasuus ja teda ravis putukakasuaja(shino sugulane) ja valgehundist sai ka putukakasutaja.

konohamaru suri 5 aasta jätgsed valitsus aega nagu Naruto. Kardeti et Konohal on mingi needus seaose MUsta katkuga. Ka Naruto sai valitseda ainult 5 aastat.

Kogu vana foorumi lugu. Narutomaailmlogorp9
NarutoMaailma Lugu:

Bigfreeze Inzune saabub oma naise otsingutelt tagasi linna. Juba pikka aega on linnas kriis , et neil pole hokaget. Hokageks tahetakse teha Naruto õpilast. Konohamaru sai vahepeal surma. Tema oli viimane Hokage olnud. Linnast otitakse kolme naruto õpilast. Esimene neist on Bigfreeze. Teine Valgehunt Nara , kes elab Liiva külas ja kolmas oli Bigfreeze naine Cindy. Cindy on koos Coliniga juba pikka aega Oruchimaru juures vangis. Oruchimaru on võtnud omale ühe Konoha Shinobi keha kelle nimi on Canb. Äkitselt leiab kulleb Bigfreeze ja palub tal hokaageks hakkata. Bigfreeze on nõus. Ta Kroonitakse hokaageks.

Valgehunt Nara saabub Konohase. ta saab teada et bigfreeze on hokaage. Kuid keegi ei tunne enam Valgehunti. Ta on väga kakashi sarnane ja arvatakse et ta on Kakasi lapselaps. Bigfreeze üritab küll seletada kes valgehunt on ent keegi ei võta teda kuulda kui noort ja kogenematut hokaaget. Valgehunt peab hakkama jälle ninja akadeemias käima. Valgehundi sees on putukad nagu Aburame klannil ning Valgehundil on ka Sharingan. Otseselt ta mingisse klanni ei kuulu.

Pahapoisu Jõuab Konohase. Tema tuleb et panna ennast kirja akadeemiasse. Ta on Uchiha , kes pääses Itachi küla hävitamisest. Pahapoiss asub nd elama Konohasse.

Pahapoisil on igav ning tal tuleb hirmus tahtmine midagi huvitavat teha. Ta läheb hokaage juurde ja palub talt missiooni. Hokaage algul küll kõhkleb sest tegu on Ninja akadeemia õpilasega ent annab siis missioni pda ühe Madaami kass kinni. Pahapois saab sellega hakkama ja teenib raha.

Saya saabub konohaase. Saya otsib oma vanemat õde juba pikka aega taga. Ka vanematest ei tea ta midagi. ta saabub konohasse ja ostab siin maja. Ta paneb ennast akadeemiasse kirja ja hakkab õppima medical ninjaks.

Valgehunt ja Saya ning Bf saavad tuttavaks. Valgehunt läheb treenima. Ta treenib ja vigastab end kukkudes. Ta saab teada et homme minnakse missionile aga arstid kardavad et vigastus on tõsine. Vigastusele vaatamata läheb valgehunt haiglast minema homseks missiooniks valmistuma.

Saya , Valgehunt ja Bf lähevad esimesele korralikule missionile nad peavad ühe mehe misti külla viima. Teepeal kohtavad nad luukeresti ja võitlevad nendega. Saya kaitseb tublisti udu küla elanikku ja missioon õnnestub. ööbitakse Udu külas. Seal võitlevad nad veel mõne vee elukaga ning põõrduvad kodu teele.

Saya , Bf ja valgehunt sammuvad üheaekselt kalmistule. Valgehunt ja BF käivad naruto ja teiste sugulaste haudade juures Saya longib niisama järgi ja tutvub Konohaga. Siis hakkavad nad lobisema ja Narutost ning teistest rääkima.

Ninja acadeemia alustab tõõd. Toimuvad esimesed tunnid ning saya hakkab Medical ninjaks õppima. Valgehunt ja Saya on kõige väljapaistvamad ja targemad õpilased. Valgehunt ostab oma raha eest endale relvapoe ning hakkab seal mjaks. Ta teenib palju raha ning konohas avatakse ka uus kauplus

Saya leiab treenides ühe mehe surnukeha. Kui BF saabub siis saab ta aru et see on Uudon. Ta teavitab Moegile ja tema lapsele et nende isa Uudon on surnud. Selgub et BF-il oli kunagi amneesia olnud.

Järgmisel päeval jookseb Pahapoisu Canbi juurde. Teda lähevad tagasi tooma Saya , BF ning valgehunt. Nad võitlevad teepeal Canbi käsilastega ent Pahapoisu ja Canb koos oma käsilastega pääsevad minema. BF saab missionil suuri vigastusi ning kosub paar päeva pärast seda haigas.

BF käsib nd kõigil hakkata Uudoni tapjat otsima kuna Valgehunt leidis juhtnõõri. Puu taga oli peidus Valguse küla mär ning kõik kruppid saadetakse valguse külla. Seal leitaksegi tapja ja pannakse konoha vanglasse.

BF näitab teistele rannas nähtamatut keepi. Kuid üks ninja näpsab selle ja paneb Liiva küla poole ajama. BF , Saya ja Valgehunt asuvad varast jälitama. varsti saadakse ta kätte. Võideldakse nukkudega ning keep rebitakse pooleks ja pool keepi hävib. Varas viiakse vanglasse ja BF saab endale oma pool keepi

Ühel hommikul teatakse BF-ile et on saabunud külasse uus ninja kes väidab et Canb on ta isa ja Cindy on ta ema. BF ei usu algul et see võib ta poeg olla ning palub ninjal kõik ära rääkida. Ninja nimi on Markus Gaara. BF saab aru et see on tema laps ainult Canb on tema nime muutnud ja ta meeli muutnud. BF räägib kõik Markus Gaarale ära ja Neist saavad uuesti isa ja poeg. Markus Gaara on võimelt Relvameister.
Henry Hyuuga saabub konohaase. Ta võetakse vastu akadeemiasse ning ta hakkab ninjaks õppima oma sensei ja gruppi kaaslase Markus Gaara kõrval

Pilve ja Heli küla ninjad ründavad konohaad. Toimub suur sõda ning haiglad on täis. Lõppuks Heli ja Pilve küla ninjad taganevad aga Hokage käsib valmis olla sest Nad võivad uuesti rünnata.

BF külastab Kivi küla ja meenutab oma võitlemist Deideraga , mil ta koguaeg pidi pimesilmi võitlema ja enamasti ta vend teda päästis. Talle tuli meelde et ta vend on nd Akatsukide käes. BF hakkab plaanima rünnakut Akatsukidele.

Konohas on näha kahte akatsukit. Need on Darker Nara ning Usaiko. BF pab nad koos ANBU-dega ning Valgehundiga lõksu. Neid küsitletakse ent ei saada midagi teada.

BF külastab Vihma küla , kus tuleb talle meelde Aroy kes oli vanasti ta õpetaja ja ta õpetas BF-ile Needel Raini. Bf otsustab hakkata Aroy mõrva uurima. Valgehunt ja MG aitavad tal seda teha.

Nd suunudb BF rohu külasse ning talle tuleb meelde tema kõige suurem vaenlane Zetsu. Zetsu vangistas Tema venna Ballafrogi ning nd hävitab vähehaaval rohu ja konoha küla.

BF otsustab treenima hakkata et kui peaks kunagi Akatsukidega vastamisi olema siis nad alistama. Ta treenis Great Watarfall tehnikat. Mis oli algul väga raske ent varsti hakkas juba vaikselt BF seda oskama. Pärast treeningut läheb BF rameni baari kus on Valgehunt , MG ja Henry Hyuuga. Lobisetakse kogu õhtu ja siis minnakse täis kõhuga koju.

Järgmisel päeval saab BF teada et Fuujin ja Raijin on Koos Udoni tapjaga põgenenud. BF ja Valgehunt lähevad neid otsima. Henry ja Markus Gaara otsivad samuti neid. Lõppuks leitaksegi nad ja pannakse tagasi vangi.

Linna saabuv Udu küla tagaotsitav Arcuharum kes on rouge Ninja ta oli vanasti konohas ken- ja genjutsu õpetaja. Ta on Haku klanni üks viimastest ellu jääjatest. BF teeb temaga tutvust ja ei teagi et ta on Rouge ninja. Hokage Kaljule ilmuvad kahtlased paberid. Archarum ning BF uurivad asja selle jättis keegi kes tundis neid. Seal oli et kui mind soovite kutsuge mind #. Varsti saabub linna Ozora Uchiha.

Ozora sattub Konoha Militaarsesse politseijaama ning palub seda endale. BF annab selle talle ja Ozora asub liikmeid värbama ja Maja korrastama.

Usaiko ja Darker on jälle põgenenud. Bf saab teate et nad üritavad kivi küla rünnata. Henry ja Ozora lähevad seda kaitsma. Nad luuravad ning ajavad Darkeri ning Usaiko minema. Jälitama ent ei hakka. Ent varsti jooksevad darker ja Usaiko ise tagasi. Ozora ning Henry saavad nad kätte ja viivad Konoha Politsei jaama.

Kuulatakse Usaikot ja Darker Narat üle. Nad ei räägi erilist midagi. Nad pannakse Vanglasse. Varsti küsitletakse uuesti aga need vaikivad ikka neile määratakse surma karistus. Mis peaks toimuma kuu aja pärast. Konohas hakkatakse uusi maju ehitama ja palgatakse ehitajaid.

Hokage käib üksinda missionil mille eesmärki keegi ei tea ta tuleb tagasi vigastatult ning vajab Arsti abi. Varsti saab ta haiglast välja ning Tahab Yamanaka ehk tema ema Ino poodi avada , mille eest hoolitses viimati Ballafrog.

Varsti põgenevad Darker ja Usaiko. BF ei hakka neid praegu jälitama. Ta läheb hoopis oma isa ja ema päästma keda ründasid mingid mereelukad. Ino ja Kiba päästetakse.

Toimub Chuunin exam. Valgehunt , Markus Gaara , Ozora saavad Chuuniniteks.

Ozora leiab Pilve küla spioonid. Ta pab need kinni ja viib vanglasse ning asub seal neid üle kuulama. Nagu tavalised kurjategijad ei räägi nad midagi. BF saab aru et Pilve küla ja Heli küla kavatsevad jälle varsti rünnata

Mõneajapärast tulevadgi Pilve ja Heli küla ninjad linna ning hakkavad Konoha vastu võitlema. Toimub suur madi. Summoningid võitlevad. Paljud Draakonid on linna keskel ja tappavad ning purustavad. Paljud surevad. Elven kes on vahepeal külasse on saabunud võitleb vapralt ja BF soovib teda Jouniniks edutada ent nõukogu ei luba. BF läheb haiglasse. Pilve ja Heli küla võidetakse.

Mõne päeva pärast annab BF kõigile ülesande jälgida Canbi. Kõik lähevad jälgima ning Tulevad missionilt tagasi tühjade kättega. Usaiko luurab jälle linnas. Kuid seekord ta pääseb. BF ei saa aru miks Usaiko siin käis.

Toimub spordi võistlus jooks ning Kunai võistlus. Jooksu võidab tundmatu liiva ninja ja kunai viske võidab Henry Hyuuga. Usaiko on jälle linnas ning Nuusib Hokage majas. Valgehunt tõõtab juba mitmendat nädalat oma leiutise kallal. Ning varsti saab se valmis Ta leiutab sateliidi.

Jätkub.......

Tegemist on vabalt kopeerimiseks ja kasutamiseks oleva materjaliga.


Viimati muutis seda Fred (Laup Jan 10, 2009 4:25 pm). Kokku muudetud 8 korda
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Kogu vana foorumi lugu. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kogu vana foorumi lugu.   Kogu vana foorumi lugu. Icon_minitimeLaup Nov 29, 2008 1:04 pm

Iriko Tadomiru saabub konohasse ning BF õppetab talle Rasenganni. Iriko on usin õppilane ja varsti on see tal selge. Toimub kolmas ja kõige suurem kokkupõrge Konoha ning Heli ja Pilve küla vahel. Nd võidab Konoha lõlikult.

Elven Ja usaiko kohtuvad. Nad asuvad võitlema ja Usaiko pääseb jälle ent Elven vigastas Usaikot korralikult arutatakse et mida see Usaiko võib siit tahta. Ent vastuseni ei jõuta.

Toimub jälle Chuunin exam selle läbivad Iriko ning Elven. Canb , Akatsuki ning BF ja Konoha Anbud kohtuvad. BF võidab Cambyci ning Võitleb Canbiga. Teised päästavad Cindy. Kes asub BF-i vastu võitlema. Cindy rahustatakse maha ja Ballafrog päästetakse Akatsukide käest. Akatsukid põgenevad. Cindy pannakse vanglasse

Valgehunt täiustab sateliiti. Tal on käed tõõd täis. Iriko Shikate ning Markus Gaara lähevad varast pdma nad pavad Varga kinni kes varastas kulda kaevandusest. Varas pannakse vanglasse.

Elven saab turult 100 ryo eest Scroll of Chakra. Ta saab väga võimsaks. Täpsemalt siin terve lugu:
http://madis.room424.com/?p=28
Autor: Elven Secret

Alex ja päiksekiir tulevad linna nad luuravad elvenit et teda enda hulka saada. Varsti läheb aga võitluseks BF ja valgehunt asuvad Elveni poolele ja Varsti peavad Akatsukid kaduma. Mõne päeva pärast teevad Iriko ning Elven chuunin eksami ära.

Shikate , Iriko ning Markus Gaara lähevad missionile kus peavad nad kaitsma Lume küla kuningannat. Nad täidavad misioni edukalt ent ned soovitakse veel et nad tuleksid ja kaitseksid veel. Nad aga keelduvad. Õnneks kuningannaga midagi ei juhtu. Shikate saab seal niimodi vigastada et ta ei näe enam ühe silmaga.

Alex võttab BFi pantvangi. Ta viib BF-i kuskile rohu külla ning ütleb seal et mida ta tahab. Ta tahab Elvenit. BF on vastu aga kui Alex ütleb et terve küla sureb siis on Bf nõus aga ta teeb nõudmise et ta ei pea elvenit sundima ta lihtsalt ei takkista teda.

Ozora annab Markus Gaarale ülesande see peab üht rikkast meest saatma kuni rohukülani. MG see õnnestub. Temast saab ka Konoha politsei.

elveni ja Valgehundi mission vaadata pealt akitsuki kohtumist. Kuid nad kohtuvad Merliniga. Elven peatab aja ja nad pääsevad. Elven teatab et ta läheb akatsukisse. Bf ostab omale maja ja peab seal soolaleiva pidu.

Akatsukide lähevad ja tapavad Canbi ehk Oruchimaru. Saabuvad ka jõulud ja on rahu aeg.

Külasse saabub Elevi vend Nundu ning tahab teada kus elven on. Kui ta teada saab et Elven on Akatsuki vabastab Ta Darkei ja käsib teda Elvenini juhatada.

Ent Darker annab ennast jälle mõne päeva pärast üles. Sest BF oli seda palunud kui Ta alexiga kokkuleppele jõudis et ta ei Takkista Elvenit. Nd lähevad Akatsukid oma plaani teise eesmärgini nad tappavad Gaara ning peavad võitluse maha Kankouruga.

Liiva külalt tuleb konohale sõnum , kus räägitakse et Gaara on surnud ja Kankouru kadunud. Bf saadab mõned mehed ning leab oma sahlist verise kunai ja ütleb et Gaara on tappetud kuldse kunaiga . Keegi teeb Bf-ile otsaette haava. Cindy hakkab kokkana tõõtama.

akitsukid vallutavad Mahjajäätud kulla kaevanduse. Nad võttavad sealt raha ja teevad selle oma uueks peakorteriks.

Teatatakse et Kivi küla kell on varastatud. Ozora ning Iriko lähevad vargaid kinni pdma ja tagastavad kella. Nd lähevad nad ka kaevandust uurima, Kust ajavad Akatsukid minema.

Darker ja shikate on vennad ja kohtuvad. Darker lahkub akatsukist ning asub elama Konohasse ent neil oli veel üks vend see on siiani kadunud. BF ja Valgehunt lähevad koos Ballafoogiga sellisele missionile millest nad kellegile ei ütle.

Lõpp Kulminatsioonn.

Alex, valgehunt, päiksekiir ja bf, said
koopast minema. Nende kokkulepe oli, et nii kaua kuni nad koobastes on,
teevad nad koostööd. Kui nad koopas minema oli saanud, haaras Alex
kunai ja otsustas Valgehundi tappa. Käis äge võitlus. Võib öelda, et
maapind muutus 50% algsest olekust. Või isegi rohkem. Lõpptulemusena,
sai BF surma, kuid tapetud sai päiksekiir. BF ohverdas elu, et tappa
Alexi, kasutades ultimate jutsut. Tappes nool, mis liigub kiiremini kui
kunagi varem. Nool liikus Alexi suunas, kuid päiksekiir transportis end
Alexi ette. Päiksekiir suri mürgitusse ja BF ohverdusse. Alex põgenes.
Valgehunt üritas ta kinni pda kuid tema proov ebaõnnestus. Ta naases
Konoha BFi laibaga (ballafrogi)
Bigtime Lõi omale Aga ise küla selle nimeks sai YaMa
Küla. Millest sai väga ediukas , kuid ka väga sõjakas küla. Ta sai Yama
küla Yakageks ja elas sõjakat elu. Trooni pärandas ta oma poegadele
Briskile ja Bruce'ile. Brisk sai valitsejaks.

Akatsuki ühe liikme surm ei
kurvastanud neid ültse. See oli nagu igapäevase putuka surm. Alex
rääkis uutest plaanidest. Ta plaanis seekord võtta Merlinilt viimase
ultimate Scrolli ära. See scroll oli nende kolletsioonist puudu. Cindy
ja BF elasid Natuke rahulikku elu kui ükskord saabus nende juurde
Merlin ja Tahtis Cindyt tappa , kuna BF oli ükskord õppinud vägatugevat
juutsut ja ta näitas seda merlinile . Marlin aga jõudis juutsu eest ära
hüppata ja põgenes.
Kankourud Tabas aga väga kurb saatus Ta läks Akatsukidele Gaara eest kättemaksta ja Akatsukid tapsid Ta.
Markus Gaaral ja tema Kihlatul oli sündimas laps.

Elven, kes õhtul läks suure saali poole, et võtta oma unsutatud asjad,
kuulis pealt nende plaani. Hävitada ja purustada Konoha ja veel paar
asja. Ta lahkus Akatsukist Konoha, tundes alles nd oma viga. Talle
andestati konohas ja teati, et teda võib usaldada. Valgehunt kinnitas
seda, kuna ta näitas roostes nuga temale. Ta rääkis ka Akatsuki plaanid.Pahapoisu Uchihast sai Soundi Küla Keiser mille ta nimetas "Canbi" külaks. Usaiko Aga tegi oma elu viimase tuelli Bob Trackiga
kes on Merlini käsilane ja Võitles Temaga. Bob oli nimelt ükskord
Usaiko närvid ära lõiganud ja näo ära võtnud. Usaiko oli olnud Tubli
ninja Ta võitles Koos Elven Secretiga koos sõjas pahade ninjade vastu
üks neis toli Ka bob Track . Selles samas sõjas Bob Track Tegigi nii
Usaikoga kes tahtis kohe pärast seda Akatsukisse saada.
Usaiko Aga ei suutnudgi Bobi tappa ja lämbus ise kuna BOb kägistas teda
väga kaua.

Kui BF, nägi ballafrogi laipa, oli ta väga kurb. Alguses ta plaanis
koostada väed akatsuki vastu, kuid loobus, kui kuulis, miks ja kuidas
ta suri. Et ta suri ohverduse läbi, mis tähendab, et see oli tema
valik. Nd kogus ta kokku parimad ninjad: Valgehunt, Elven ja Markus
Gaara. Ta tunnistas neid KUN-iks . See tähendas Konoha
Ultimat Ninja. Samuti said nad Jouniniks.Darker Nara ja Shikate aga mõtlesid aina plaani välja
kuidas Akatsukisi Tappa. Kui nad kuulsid et Valgehunt nad tapsid. Tuli
Darkerile veel üks mälu kild meelde Ega mitte sina ei ole Meie kolmas
vend küsis Darker Ühekorra ja oli 90% kindel et see oli nende kadunud
vend. Darker ja Shikate ühinesid Ka konoha sõjaväega .Margus Gaaral ja tema kihlatul sündis Laps Matt Gaara

Toimus uus suur
lahing. Akatsuki VS SMOT. Kõik liikmed osalesid. Alguses läks kõik
Akatsuki kasuks. Aga kui Merlin tuli võitlusväljakule (ennem tegi
lõunauinakut), läks Akatsukitel väga halvaks. Akatsukid PU-RU-STA-TI.
Merlini vägedest suri ainult üks mees. Bob Track. Tema tappis ära
Alexi. Merlin sai Alexi Ultimate Scrolli: Scroll of world. Siiski, jäid
kõik 9 koletist (V.A Elveni oma), koopa, kuhu nad jäid igavesti, kuni
siia maani.

Uudis levis kiiresti ja BF võttis raske otsuse.
Ta saatis KUNi uurima, kas need kuulujutud on tõesed. KUN nõustus ja
nad asusid teele.

Toimus Memuraani lahing (Memuraani küla
lähedal. Sellest tuligi kuulus nimi. See on üks võimsamaid ja
ohtlikumaid lahinguid) KUN võitles Jack Famosi vastu. Markus Gaara suri
ja Secret Man, lebas eemal teadvusetult ja suremas. Ta oli proovinud
kaitsta surmavat Jutsu, mis oli suunatud Markusele. Aga ta jäi
kaitsmisel hiljaks ja ta ise sai kõvasti haavata. Nd lebaski seal
teadvusetult. Valgehunt aga võttis imevaevu Traitori maha, ainult tänu
sellele, et Traitor oli kulutand peaaegu kõik chakra sellele Jutsule ja
lisaks oli ta üpris väsind, võideldes kolme vastu. Muidu ennem toimus
võimsaid jutsusid jne.. Samas lahingus langesid Ka Darker ja Shikate

8)KON jõudis tagasi linna. Esimene KONi
liige hukkus. Inimesed olid rõõmsad, kui nad tulid tagasi, kuid kui
nägid Markus Gaara laipa, tekkis kurbus linnas. Peeti võimsad ja uhked
matused ja kesklinna tehti üks kuju temast, mis mäletses KON liiget.
Eriti kurb oli Markus Gaara kihlatu, kellega ta oli alles kihlunud.
Elven ja Valgehunt läksid tülli, kuna Valgehunt hakkas alguses ütlema:
Et kui oleksid olnud kiirem, siis oleksid jõudnud. Tema aga väitis
vastupidist, et kui Valgehunt oleks teda aidanud, siis olekski jõudnud.

Elven kohtus lõpuks Nunduga. Nundu oli tagasi konoha toodud ja ta oli trellide taha pandud, ühe akatsuki liikme põgenema aitamisel. Elven aitas ta vanglast minema. Nd rääkis Nundu salajast infot klanni kohta, et
Scroll on nd vaja valla lasta ja muud olulist Elven raputas pead, et
see on võimatu ja see on liiga ohtlik.

Toimus Konohas
lahing: Nundu VS Elven. Vend VS vend. Lahingu nimeks pandi Nundula.
Arvake ära, miks see nimi on? Lõppes Nundu kaotusega, kuid ega Elven
heas korras polnud. Lahinguni oli viinud Nundu tõde. Tema oligi tapnud
vanemad, et saada samuti need salajased silmad., mis Elven kandis. Tal
alguses ei olnud, kuid ta tahtis saada klanni ja saada seda võimu
puudutada. Elven oli aastaid tapjat otsinud, kuna tapjal oli üks ema ja
üks isa silm. Samuti pidi olema need Elveni ja Nundu silma sarnased,
kuid tuleb välja, et tapja oli koguaeg tema kõrval.

Linna
tuli uurima viimane Merlini parim inimene. See oli tõesti Elizabeth
Traitor. Ainuke probleem oli see, et Elven ei olnud Hokagele rääkinud
temast, et ta on väga tugev ja kaval. Elizabeth läks hokage juurde ja
võrgutas ära. . Kui BF magas,
läks Traitor BFi kapi juurde ja võttis sealt paar asja. Konoha Ultimate
plaanid. BF aga ärkas ülesse ja üritas takistada vargust ja teadis, kui
loll ta oli, et võrku langes. BF tappis Elizabethi ära, kergelt. Ta
võttis plaanid ja hakkas toast väljuma juba, kui teda tabas kunai PÄHE.
Ta kukkus surnuna maha. Elizabeth on Def tp. Tal on ultimate jutsu,
mis takistab kõik Jutsud, mis tema peal kasutatakse. Ainult noaga saab
ta tappa.

Hokage matused. Toimus kõikidest hokagedest
võimsam matus. Vihma hakkas sadama. Taevas nuttis. Kõik olid kurvad.
Kõige kurvemad olid Valgehunt ja Elven, kes leppisid ära matuste
päeval. Nad teadsid, et nad olid mõlemad sdi, et Gaara suri. Nende
üks parimaid sõpru suri. Ja nad tundsid viha Traitori vastu, kui nad
said teada, et see tema oli (Tüdruk jättis sildi, et tema oli seal)

2 ja pool aastat, ei toimunud midagi. Vaikus oli.
Elven oli ikka vaba ja vallatuu. Valgehunt abiellus ühe tüdrukuga.
Vahepeal sai Valgehunt ka Hokageks.

Valgehunt
ja Elven liikusid mööda kanjoni. Nad just liikusid kodupoole. Neid oli
teises külas koosolek. Nd nägid nad Traitorit. Nad muutusid vihaseks
ja toimus suur lahing. Kui lahing oli läbi, oli õhkkond muutund 100 %.
Traitor tappis Valgehundi oma uue Jutsuga, mis ta 2,5 aastat oli
õppinud. Elven ei suutnud seda üle elada. Ta muutus üle pika aja
jooksul koletiseks. Chakaraks. Ta tappis Traitori, kuid muutus siis
tagasi Elveniks. Elven nuttis ja oli kurb. Tema parim sõber suri.
"NEEETUUUD" Karjus ta kõigest väest. Ta saabus tagasi konoha Valgehundi
laibaga, ise nuttes samal ajal.

Matused. Toimusid veel
võimsamad kui BFi matused. Kõik olid kurvad, kuna Valgehunt oli olnud
hea Hokage. Eriti nuttis tema naine. Elven määrati uueks hokageks.

Elven
oli mitu aastat treeninud enda mehi, kuid nd oli aeg. Merlin oli
saanud kõik mis vaja. Ta ründas Konohat. Konoha kõik sõdurid kaitsesid
linna ja inimesed viidi minema , linnast välja. Cindy viidi Kose külla kus ta sai Kuningannaks . Elven andis parima ja juhtis oma vägesid, kuni ta nägi
Merlinit ennast. Ta võitles Merliniga, nii kuidas suutis. Kuid lõpp
tulemus, oli Elven pikali, suur haav peal ja ei suutnud end liigutada.
Eemal Merlin, oli üpris terve, kuid siiski ka vigastatud. Elven suutis
end natuke liigutada. Ta haaras Scroll of Chakra. Merlin naeris. Ta
arvas, et Elven loovutab selle talle. Elvenil tulid pisarad. Ta oli
ainuke ellujäänud kõikidest sõpradest ja headest, kes seal linnas olid.
Tema viimased mõtted:

Mis kõik oleme läbi elanud?
Miks on elu ebaõiglane ja miks siin on kurjust?
Miks paljud minu parimad sõbrad surid? Miks mina ei võinud surra?
Ma olen halb Hokage. Ma tahaksin, et oleks nii nagu vanasti oli.
See aeg, kui lillel tuntsin lõhna, kui ma nägin kõiki sõpru. Kui meil oli raskusi kuid me ületasime need.
Ma pean hävitama KÕIK vastased.

Ta
avas Scrolli ja Chakra, mis seal oli. Nii palju, mida ei suuda keegi
kontrollida, läks tema sisse. Ilma ühe Scrollita, mis oli Merlini käes,
ei saanud seda Chakrat kontrollida. Elven tegi liigutusi,
kontrollimatult, kuid tema mõtetes käis "Ma pean hävitama KÕIK
vastased!". Ta plahvatas ja terve linn hävines. Kaasa-arvatud tema ise.
Kõik suured vaenlased olid hävitatud. Planeedil oli jälle rahu (mõneks
hetkeks).

Elanikud, tulid tagasi linna, kus oli Konoja ja see
ehitati uuesti ülesse. Samuti tehti suur mälestusmärk linna keskele,
kus olid kõik Konoha kangelased (Jah kõik). Samuti oli ainult üks asi
alles jäänud. Hokage pead, mis mäel olid. Alates 1.st hokageni kuni
Elvenini.

Tegemist on vabalt kopeerimiseks ja kasutamiseks materjaliga.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
 
Kogu vana foorumi lugu.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Tähtisad teemad :: Tähtis-
Hüppa: