Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK

Go down 
+2
Usaiko
Alex
6 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 10:33 pm

"siis, kui me oleme Kazekage ära tapnud.!" lausus Elven talle.

"Alex. Ma tahaksin paar sõna mainida kui tohib?"

(oletan, et lubasid.)

Ta astus paar sammu ette, nii et kõik võisid teda näha.
"Keegi, on end juba aastaid varjanud ja arendanud. Ta on samuti ka väga palju tugevaid käsilasi muretsenud. Teda kutsutakse Merliniks. Kindlasti pole keegi temast kuulnud, sest on ainult kolm inimest maailmas, kes teab seda. Mina, hokage ja Valgehunt. Vähemalt hetkel veel. Ma uurisin seda asja väga ja siin on tulemus, mis ma siiamaani olen avastanud." Ta haaras enda taskust paberirulli ja viskas lauale, nii et kõik nägid.

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 768150548_a8e25cf066

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 162123__little_l

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 SlimMan


Need on kolm tema parimat meest. Tal on muidu viis meest, aga kaks neist võtsime me maha, imekombel.

Mahavõetud meeste nimed on: Richard ja Fridrik Game. Nad on vennad. Neist pilte ma ei hakka andma, kuna las surnud puhkavad.

Kuid need kolm tükki on 'Merlini' käsilased.

Esimene mees, kes näeb kõige hirmuäratavam välja on Bob Tock. Ta on terve elu treeninud jõudu ja nüüd võib ta vabalt chakra abil terve suure maja üles tõsta. Lisaks veel, on ta earth Elemendi user.

Teine on naine. Tema nimi on Elizabeth Traitor. Ta on kõige seksikam, kuid väga tugev. Ta käsutab nelja Elementi. Earth, Lighting, Water ja Wind. Lisaks veel, võin nii palju öelda, et ta on Merlini lemmikuid.

Kolmas on mees, nimega Jack Famos. Tema kohta tean nii palju, et ta on minust viis korda tugevam, või isegi mitukümmend rohkem, kuid viis on minimaalne.


Kui nüüd see Merlin hakkab meie kahjuks tegutsema, võib see väga palju probleeme tuua.

Merlini isiksust ma ise ei tea, kuid ma kardan, et ta võib olla natuke tugevam, kui Alex!

Ma käisin linnas veel asja uurimas ja Merlini meeskonna nimi, pidavat olema SMOT, mis tähendab - Secret Maffia of terror.

Ma tahan selle kõige all seda öelda, et me peame seda märkama. Seda kõike ma olen uurinud tükk aega ja ma pean õnnelik olema, et ma selle avastasin.

KÕIK, see informatsioon mis ma siin avaldasin, ei tea keegi muu. Konohast, ei tea seda keegi ja ei hakka ka teadma.

Sellepärast soovitan lisaks veel natuke nende kohta midagi välja uurida.!"

Ta ootas nüüd inimeste reaksioone.
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 2:45 pm

"Bob Tock , me olime vanasti sõbrad " rääkis Usaiko kurvalt "Aga tema tegi minule seda mida ma talle ei andesta ta põletas mu näo ära ja võtis kõik mu närvid ära. Ta on verine ja julm mees olge temaga ette vaatlikud " ütles usaiko maha vaadates.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 7:25 pm

"See on probleem." Ütles Alex nõustudes ja vaatas pilte. Nüüd hakkasid ta silmad otsekui värisema. Ta oli tüdruku pilti näinud. See oli see, ainuke inimene, keda ta armastas. See oli Elizabeth Traitor. Alex pööras end ümber ja lausus "Nad on tõesti ohtlikud." Ta teadis seda, sest ainuke, kes on elusees suutnud Alexit võita, oli Elizabeth traitor. Kuid kuna nad armastasid üksteist, lasi Elizabeth tal minna.
Tagasi üles Go down
jutustaja
Jumal
Jumal



Postituste arv : 10
Registration date : 29/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Icon_minitimeReede Veeb 01, 2008 4:42 pm

Paljud vaatasid pilte. Kuid keegi ei tundud hirmu.

"Isegi, kui nad on tugevad, ei saa nad meist mingil juhul jagu!" Lausus vihmauss.
Alex naeratas "See on tõsi, kuid ma pean midagi ütlema. Isegi kui see on tõsi, oleme me roostes." Kõik vaatasid Alexit "Mis sa selle all mõtled?" Tuli kisame poolt. "Ma ei saa samuti aru" Lisas Darker Nara.

Alex naeratas, Ta haaras kunai kätte "Vaadake tõde, meie osad liikmed on juba vanad ja roostes. Isegi kui nad on tugevad, ei ole nad enam piisavalt tugevad.

"Näiteks üheksa sabaga koletise omanik "Naruto Uzumaki" kes elas veel mitu, mitukümmend aastat ja on juba järglasi andnud on surnud ja andnud oma tehnikud järglastele, et neid keegi edasi arendaks.

MÖÖDAS ON JUBA MITUKÜMMEND aastat ja meie osad liikmed on vanad, näiteks: Uciha, kisame ja ka tobi. Orochimarul oli samuti viimane aeg surra. Miks teda oli kerge tappa. Ta oli nõrgaks jäänud, sest vaata kui palju aega on möödas. (See foorum läheb manga järgi teistmoodi) Tegelikult te olete juba väga vanad. Kui palju. Üle kuuekümna ma pakun." Ta vaatas eemale "Sellepärast me olemegi roostes" Tobi muutus natuke vihaseks "Sa tahad öelda, et meist pole kasu" Alex raputas pead "Ei. Ma tahan öelda, et oleks aeg teil viimane aeg pensionile minna." Kõik vaatasid Alexit uskumatult "Näiteks Uchiha. Sa tapsid oma klanni ära. Kuid nüüd on klann taastatud. Kelle poolt huvitav. Sasuke poolt, kes on surnud ja kellel on üks järglane. Sa oleks võinud Sasuke tappa. MIKS SA SEDA EI TEINUD? SEST SA OLID NÕRK!" Karjus Alex lõpus. "Kui me midagi ette ei võta, võib meie plaanid kõik perse minna!" Lausus Alex ja vaatas nüüd kõiki Akatsuki liikmeid.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Salajane koosolek.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: