Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK

Go down 
+2
Usaiko
Alex
6 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 4:10 pm

päev möödus päeva järel. Iga päev oli vähemalt üks inimene koopas, kuid üks tähtaeg ka lähenes. Saabus päev, kui pidid kõik akitsuki liikmed kohale tulema, nii ruttu kui võimalik. Täna pidid nad rääkima ülisalajasest missioonist, mida keegi ei tohi teada.
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 4:36 pm

Usaiko vedas enast esimesena kohale
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 4:44 pm

Ozora jõudis kah Elveniga kohale ning nad märkasid Bf i nad läkisd temast ringiga mööda ja läksid sisse sala sissepääsust.
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 4:57 pm

Usaiko ütles neile tere
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 4:59 pm

Elven istus ühte eemale pinki ja vaatas kõiki liikmed. Paljude tähelepanu oli temal.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 8:07 pm

Siis OZora sammus Elveni ette ja ütles teistele pole midagi vaadata ta on samasugune nagu teie kuid ta peab veeltreenima et saaks hästi võidelda!
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 8:16 pm

Elven vaatas enda ette "Sa ei pea koguaeg minu küljes olema. Ma saan ise kah hakkama ja las vaatavad kui tahavad." Ta vaatas enda ette ikka edasi.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 9:23 pm

MA seisan siin kuna mul on küsimus:"Kas sa tahad mu õpilane olla?"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 9:35 pm

"Ei, ma pole kellegi õpilane ja ma saan ise hakkama. Ma pole nõrk, et ma vajaksin õpetust." Ta vaatas enda ette edasi ja seda kõike oli ta lausunud rahulikult.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 10:35 pm

Hehise tead ja Ozora kadus.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Dets 09, 2007 7:51 pm

(Koopas ei saa kaduda. See on koht kuhu ei saa tulla kadumisega ega kaduda.)

"Alustame koosolekuga. Kõigepealt paneme kokk uued paarid."

Ta vaatas inimesi, kes enamasti noogutasid selle peale.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Dets 09, 2007 10:10 pm

(Ok siis)
Ozora läks nurka ja kuulas.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 2:32 pm

"Meid on kümme liiget. Ühe kümne ei tohi olla."

"Liikmed ja grupid on siis:

Ozora ja Elven
Alex ja Päiksekiir,
Uciha ja kisame
Darker Nara ja Usaiko
Vihmauss ja Tobi

Meil oli vahepeal üle kümne liikme, kuid kõik ülejäänud on surnud, oma salajase missiooni käigus.

Samuti oli meil vaja mõndasid kasutada.

Mul on IGALE inimesele tähtis missioon.

Ozora ja Elven. Teile on suur ülessanne. Te peate tapma ühe inimese ära ja tooma ta laiba meile, ilma et keegi märkaks tema kadumist. See inimene on hetkene liiva küla kazekage.

Darker Nara ja Usaiko, teie peate vigastama konoha hetkest hokaget otsaeest, ilma et teid märgatakse või vähele jääksite. Samuti peate talle sokutama kotti või kuskile ühe kunai." Ta tõmbas välja kilekoti seest tavalie ilusa noa ja ulatas selle Ozorale ja Elvenile "Sellega peate tapma liivaküla kazekage ära ja tooma mulle ilma puhastamata. Selle saate siis teie darker nara, mille peate sokutama Hokage juurde.

See kõik on selleks, et Liiva ja Konoha vahel tekiks sõda. See on vajalik.

Nüüd mina ja päiksekiir muretseme Orochimaru pärast. Me tapame ta, teatud põhjustel. Esiteks, et ta plaane ei rikuks ja veel muud asjad.

vihmauss ja tobi tapavad ära inimese nimega "James Holland" sest ta on viimane inimene, kes teab akatsukist midagi. Meil pole õrna aimugi kus ta on, kuid ta teab kus isegi meie salajane baas on.

Darker nara. Sina pead homme hommikul Konoha minema ja andma vabatahtlikult end konohale. Sa ei tohi midagi meie kohta rääkida ja sa ei tohi olla relvastatud, kuid sa võid põgeneda ja meie juurde tagasi tulla kohe kui saad. Lihtsalt pead muretsema, et nad sind korra kätte saavat.

Ja siis Uciha peavad täielikult hävitama linna nimega "Hanane" See on konoha üpris lähedal tegelikult. Siis peavad Darker nara mõned sealsed asjad hokage ruumi sokutama, nagu oleks see hävitatud.

Arusaadav?"


Viimati muutis seda (Püh Dets 16, 2007 4:40 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 3:31 pm

PS: Zetsu sai surma ju ennem siin foorumis.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 3:34 pm

Tsiteerin: :
teie peate vigastama konoha hetkest hokaget otsaeest

(ei saanud aru sõnastusest)

KUi Usaiko oli täpsemalt oma ülesande kohta küsinud ütles ta "olen nõus " ja lahkus koopast.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 4:41 pm

"KEEGI, ei lahku siit ruumist ilma minu loata. Ma pole ütelnud, et me lõpetame tänaseks" Ta vaatas usoikole teravalt silma.

(Lihtne. Pead tegema hetkesele konoha hokagele, ehk BF-ile otsaette suure haava, ilma et ta teaks, et Akatski tegi seda.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Dets 16, 2007 10:19 pm

OZora jäi alexiga nõusse ja ta läks elveni juurde ning Lausus:Nii ,et me siis oleme partnerid´, vaata et sa siis hakkam saad".
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeEsm Dets 17, 2007 1:14 am

"Meie kogu selle operatsiooni nimi on "Jama". See tähendab, et kui te räägite jamast, siis akatski inimesed teavad, millest teema on. See jama asi on mõeldud ka varjunimeks. Selle jama põhimõte on väga lihtne. Liiva küla ja Konoha tuleb üksteist vihkama ja sõjale panna. Sell ajal on meil kõige vabamad käed." Ta naeratas kõigile.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeEsm Dets 17, 2007 1:15 am

"Oot. Ma täiustan. Vaata et sina hakkama saad." Ta vaatas nüüd jälle Alexit "Nii et see jama on tõsiselt jama asi jah?"
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeEsm Dets 17, 2007 3:31 pm

"Hehh tule hakkame minema".Ozora astus Koopast välja ja läks relva lattu(KUi meil ikka on selline asi)Ning võttis ühe mõõga ja mõtles mis see siin teeb.Ta läks tagasi ning küsis Alexi käest.
JAh tore oleks kui ma seda kasutada võiks!
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimeEsm Dets 17, 2007 3:40 pm

Elven takistas minekut "Kas sa ei kuulnud mis Alex ütles? Ennem kui ta ei luba minna, ennem ei lähe keegi siit ära. Koosolek pole lõppenud!"
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 4:23 pm

Usaiko saamus rõõmustades koopast sisse ise sõrmust ühest käest teise nipsutades "Sir alex" hüüdis ta ja itsitas Ta hüüdis uuesti "sir alex ma vikasi täpselt konoha hokagele kunai otsaette" ütles ta ja oli ülimalt rõõmus et tal see õnnestunud oli.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 6:27 pm

(Õiugs jah!)
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 6:47 pm

Alex vaatas nüüd eemal olevat seina. "Kas sind või teid nähti?" Ta pööras ümber "Lisaks, lahkusid sa ilma minu luba saamata. Operatsioon ei pidanud enne homset algama. Ja te ei pidanud seda tegema, ennem kui Elven ja Ozora pole oma missiooni ära lõpetanud. SA OLEKS VÕINUD SIIA JÄÄDA JA LÕPUNI KUULATA!" ta oli nüüd vihane.
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 8:57 pm

Usaiko vahtis lolli näoga alexile otsa ja ütles "muide ma tegin seda üksi , Darker on ju Konoha käes , ja vannun et mitte keegi ei näinud mind" "Vabandust selle pärast et selle liiga vara ära tegin" ütles Usaiko ja küsis "millal ma selle kunai saan?"
Tagasi üles Go down
Sponsored content





KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Empty
PostitaminePealkiri: Re: KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK   KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
KÕIGE SUUREM JA TÄHTSAM KOOSOLEK
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Salajane koosolek.

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: