Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**CalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share

Konoha ründamine

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
James
Horoz
Horoz
James

Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeTeis Jan 27, 2009 6:33 pm

Elven noogutas ja lausus "Ma lähen praegu järveäärde kose juurde. Sa laiead mind sealt, kui mind vajad..." Elven ohkas ja kõndis kose juurde. Ta võttis riided seljast ja pani kiirelt ujukad. Järgmisena läks ta kose juurde ja sinna alla, pannes käed kokku, lendas kose vesi Elveni seljale, samal ajal Elven nagu kasutaks Chakrat.'

OT: Ma ei viitsi kasutajat muuta... Teate küll et ma elven ^^

SVP
Genin
Genin
SVP

Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 6:26 pm

kui Elven oli oma asja ära teinud astus ta juurde jälle Shin. "kas ma võin nüüd Lume külla oma koju minna nagu näha pole siin minust eriti kasu , Kui Chuunin eksamid tulevad siis ütle mulle ka" naeris Shin ning jäi Elveni vastust kuulama.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Postituste arv : 691
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 7:47 pm

Elven naeratas ja lausus "Jah. Mine, treeni ja saa tugevaks ninjaks, et ma saaksin su üle uhke olla..." Lausus Elven ja naeratas kergelt.

SVP
Genin
Genin
SVP

Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 8:16 pm

"aitäh , sesnei" lausus Shin ning alustas oma teekonda lume küla poole.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Postituste arv : 1980
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 5:36 pm

Äkki hakkas Fredil paha. Ta võttis paberi ning kirjutas sinna "ma käin korra ära" ning viskas selle hokagele. Ta olu aina halvenes ning kuskilt tuli hääl: "hoshi , sina surematu Fred , Kas sa soovid endale uut elu" see lause oli kui luupainaja Fredile kuid äkki oli ta ühe enda sarnase inimese juures. Ainult ta teisik oli palju vanem kui Fred. "fred mul on sulle palju rääkida. Ma annan sulle uue elu" lausus tundmatu. "Kes sa oled" kisas Fred. "Hoshi nagu sinagi. Sellest ma sulle räägingi. Sa sündisid Hoshi perekonnas nagu kõigil Hoshidega juhtub viidi ka sind teise perekonda. Lapsed on emale ohtlikud kui nad temaga koos elavad. Sellest räägib üks müüt." rääkis tundmatu. "ma arvan et sa oled tüdinenud vaimu elust , ma annan sulle uue keha. Aga tea Hoshid pole muud kui vaimud. et enale oma hinge saada pead sa selle kellegilt varastama" lausus tundmatu ja kadu. Fred kukkus alla nagu vihma piisk taevas ning oli äkki Hokage ees. "tere" lausus Fred. Talle oli pandud küll mälukaotuse loits kuid katot nähes tuli talle juba meelde. Tal oli selline tunne et ta oli alustanud uut elu kuid nii uut elu et ta teadis kes ta on. "ma olen tagasi" lausus Fred ning vaatas end.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 9:21 pm

"Fred?" küsis segaselt Kato. "ei.. see ie saa olla Fred..." mõtles Kato omeette "Vabandust, te näete kohutavalt mu ühe sõbra moodi." lausus siis.

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Postituste arv : 1980
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 9:45 pm

"kato , see olen mina , ma sündisin uuesti või noh , ma kohtasin oma tegelikku perekonda kes andsid mulle elu" lausus Fred.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 4:30 pm

(teema jätkub siit )

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Konoha ründamine
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5