Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Konoha ründamine

Go down 
+6
Tochi Wagawa
SVP
Elven Junior
Gemna Daka
Yuudai
James
10 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 5:48 am

Elven ohkas kergelt ja lausus "Lihtsalt me peame ettevaatlikud olema, eriti hästi kõik läbi mõtlema, kuna kui me teeme vale otsuse, sõltub sellest palju. Me kaotasime juba ühe linna ja Horoz ei passi niisama, kui neil selline võimalus on.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 12:29 pm

Fred kontrollis ikka et keegi ei põgeneks ning nägi siis kahte chuuninit kes vaidlesid. "kui sa oleksid kiirem olnud oleksid sa jõudnud ta päästa." Fredile tuli meelde et ta oli kunagi lugenud raamatut "Kolm KUN'i liiget" kus oli kirjutatud et kuidas kaks Kun'i liiget vaidlesid täpselt sama moodi kolmanda surma üle. Fred otsustas tülist kagele teatada sest chuuninid võtisid juba kunaid välja et veriselt arveid klaarida. Fred läks ning teatas hokagele tülist.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimePüh Jan 25, 2009 12:54 pm

"see veel puudus... Ma saadan sinna ühe ninja. Tänud Fred." ütles kato ja siis ühe ninja sinna saates. "Me kohe jõuame kohale. Ma saadan ninjad laiali inimeis aitama, et saaks võimalikult kiirelt laagri püsti" ütles kato Elvenile ning seda ta ka tegi. koht mis Kato valis on väga hästi varjatud. Koht siis asub orus, kus on kõrged kaljud 3-es küljes ning järv keskel. Järve tuleb vett vaikselt juurde tagant väikesest kose moodustisest ja vesi lahkub sealt, kus konoha ellujääjad sisse tulid. See on nagu looduslik kindlus, kui kaitsta ühte poolt.
Tagasi üles Go down
Hiruma Youichi
Missing-nin
Missing-nin



Postituste arv : 46
Pärisnimi : Stener
Registration date : 05/12/2008

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeEsm Jan 26, 2009 10:27 am

Hiruma noogutas natukene kurvalt aga lasi ennast minema viia . Ta relvas konfiskeeriti .

Mõelge hoolikalt .

Ja sellega Hiruma viidi kiirest minema .
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeEsm Jan 26, 2009 3:50 pm

Kui kõik juba uues asukohas vaikselt askeldasid, läks kato vaatame kuidas Hirumal läheb. "Ära muretse, kuna sa ikka aitasid meid, ma usun et sind laskase kergelt minema. Ma muidugi ei tea ka miks sind kuritegiaks peetaks niiet täpselt ei oska üelda Smile Vähemalt sa saad minu heakskiidu Razz" ütles kato sõbralikult.
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James


Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeTeis Jan 27, 2009 6:33 pm

Elven noogutas ja lausus "Ma lähen praegu järveäärde kose juurde. Sa laiead mind sealt, kui mind vajad..." Elven ohkas ja kõndis kose juurde. Ta võttis riided seljast ja pani kiirelt ujukad. Järgmisena läks ta kose juurde ja sinna alla, pannes käed kokku, lendas kose vesi Elveni seljale, samal ajal Elven nagu kasutaks Chakrat.'

OT: Ma ei viitsi kasutajat muuta... Teate küll et ma elven ^^
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 6:26 pm

kui Elven oli oma asja ära teinud astus ta juurde jälle Shin. "kas ma võin nüüd Lume külla oma koju minna nagu näha pole siin minust eriti kasu , Kui Chuunin eksamid tulevad siis ütle mulle ka" naeris Shin ning jäi Elveni vastust kuulama.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 7:47 pm

Elven naeratas ja lausus "Jah. Mine, treeni ja saa tugevaks ninjaks, et ma saaksin su üle uhke olla..." Lausus Elven ja naeratas kergelt.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeKolm Jan 28, 2009 8:16 pm

"aitäh , sesnei" lausus Shin ning alustas oma teekonda lume küla poole.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 5:36 pm

Äkki hakkas Fredil paha. Ta võttis paberi ning kirjutas sinna "ma käin korra ära" ning viskas selle hokagele. Ta olu aina halvenes ning kuskilt tuli hääl: "hoshi , sina surematu Fred , Kas sa soovid endale uut elu" see lause oli kui luupainaja Fredile kuid äkki oli ta ühe enda sarnase inimese juures. Ainult ta teisik oli palju vanem kui Fred. "fred mul on sulle palju rääkida. Ma annan sulle uue elu" lausus tundmatu. "Kes sa oled" kisas Fred. "Hoshi nagu sinagi. Sellest ma sulle räägingi. Sa sündisid Hoshi perekonnas nagu kõigil Hoshidega juhtub viidi ka sind teise perekonda. Lapsed on emale ohtlikud kui nad temaga koos elavad. Sellest räägib üks müüt." rääkis tundmatu. "ma arvan et sa oled tüdinenud vaimu elust , ma annan sulle uue keha. Aga tea Hoshid pole muud kui vaimud. et enale oma hinge saada pead sa selle kellegilt varastama" lausus tundmatu ja kadu. Fred kukkus alla nagu vihma piisk taevas ning oli äkki Hokage ees. "tere" lausus Fred. Talle oli pandud küll mälukaotuse loits kuid katot nähes tuli talle juba meelde. Tal oli selline tunne et ta oli alustanud uut elu kuid nii uut elu et ta teadis kes ta on. "ma olen tagasi" lausus Fred ning vaatas end.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 9:21 pm

"Fred?" küsis segaselt Kato. "ei.. see ie saa olla Fred..." mõtles Kato omeette "Vabandust, te näete kohutavalt mu ühe sõbra moodi." lausus siis.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeNelj Jan 29, 2009 9:45 pm

"kato , see olen mina , ma sündisin uuesti või noh , ma kohtasin oma tegelikku perekonda kes andsid mulle elu" lausus Fred.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitimeLaup Jan 31, 2009 4:30 pm

(teema jätkub siit )
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Konoha ründamine - Page 5 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Konoha ründamine   Konoha ründamine - Page 5 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Konoha ründamine
Tagasi üles 
Lehekülg 5, lehekülgi kokku 5Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Konoha Esmamulje

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: