Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Relvameistrite koolis

Go down 
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Relvameistrite koolis Empty
PostitaminePealkiri: Relvameistrite koolis   Relvameistrite koolis Icon_minitimeReede Dets 26, 2008 12:13 pm

Fred läks sinna kuhu teda juhatati ta oli oma keha , mis oli tal vaimu seisuses nukuga ühendanud ning nüüd oli ta nagu tavaline nukk. ""tere" lausus Nukk , kellele oli pandud sisse selline aparaat et kui Fred midagi ta pea arvutisse kirjutab ütleb ta ka seda. Üks nukuga ametis olev mees põõrdus Fredi poole ning küsis: "kes te olete ja kuidas saan aidata" "tahaksin õpida oma nukku kasutama ja teisi nukke ka" lausus Fred. "olgu , te maksate siis mulle 100 ryot terve kursuse eeest" "nõus" vastas Fred "mis on teie nimi?" küsis kursuse läbi viija. "fred" "perekonnanimi?" "ei tea võite Inzune panna , kuid ma olen sündinud teises perekonnas" lasusus Fred. "hea küll mina olen Richard , võid mind Richiks kutsuda kui tahad" "ei taha" vastas Fred sõbrallikult "millal treening algab?" küsis Fred "täna pole aega , homme kell 12 ole kohal" lausus ja mine osta veel üks nukk keda sa niitide abil juhendad" käskis Richard. "olgu" vastas Fred ning lahkus.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Relvameistrite koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Relvameistrite koolis   Relvameistrite koolis Icon_minitimePüh Dets 28, 2008 8:35 pm

Järgmisel päeval tuli ta oma uue nukuga tagasi ning nägi et 2 õpilast on siin veel üks tüdruk ja teine poiss , täpselt nagu õige genin grupp on. "tere õpilased." lausus sensei Richard. Ta vaatas oma õpilasi ning ütles. "saage kõige pealt tuttavaks" Fred tervitas poissi kelle nimi oli An ja tüdrukut kelle nimi oli Suzume. "esimene asi üritage oma nukkuga liikuda. Fred sai sellega hästi hakkama. An sai samuti Suzumel venis küll natuke selle liikumise käppa saamine aga lõppuks sai ta selgeks. Pärast seda õppisid nad oma nukkudega liikuma mõõda erinevat maapinda ehk mägesi ning ka võitlema.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Relvameistrite koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Relvameistrite koolis   Relvameistrite koolis Icon_minitimeEsm Dets 29, 2008 11:26 am

Järgmisel tunnil õppisid nad veel nukudega võitlemist ning nuku erivõimeid. Fred sai ka need kiiresti selgeks ning ootas pikki silmi eksamit. Mida tal oli vaja ära teha et ametlikult nuku kasutajaks saada. Sensei richard käskis nüüd iseseisvalt hakkata õppima. Fred tegi seda vahel.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Sponsored content





Relvameistrite koolis Empty
PostitaminePealkiri: Re: Relvameistrite koolis   Relvameistrite koolis Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Relvameistrite koolis
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Foorum :: Külad :: Liiva Küla :: Relvameistrite kool-
Hüppa: