Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Elven - Shin JA Gerda (nüüd)

Go down 
2 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 9:15 pm

Elven kõndis jälle treeningväljakule ja toetas samasse kohta, kuhu ta oli Gerdat oodanud, vastu aeda. Seekord ootas ta Shinni (SVP). Ta pidi temaga kokku saama, et teda tundma õppida, kuna tegemist oli õpilasega. Ta tahtis esmalt kõik kõik kolm üksinda üle vaadata ja siis hakata koos asju tegema. Elven haigutas ja sulges silmad.


Viimati muutis seda Elven Junior (Püh Dets 21, 2008 7:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 11:11 am

Shin tuli kindlasm sammul kohale. Ta lootis täna enda kohta ka midagi teada saada. Chuunin eksamid olid ju üsna kohe ja ta tahtis oma senseiga tuttavaks saada. Ta tekitas omale hea tuju. Ta nägi eemal üht senseid. "arvatavasti see ongi elven" lausus Shin ning uuris ringi. Ta jäi korraks seisma ning uuris ümbrust. Ta oli alati ettevaatlik. saanud aru et siin pole lõkse ega midagi. Shin pidi olema ettevaatlik sest ta oli rikkaste laps ja teda pidevalt püütakse pantvangi võtta et siis tema eest raha saada. Lõppuks läks ta aia najal oleva sensei juurde ja ütles: "tere mina olen Shin , sina oled vist Elven?"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 1:39 pm

Elven noogutas ja lausus "Jap, mina see olen." Elven ajas end püsti ja sirutas end. See oli tal kombeks, kui ta mõnda aega toetus kuskile vastu. "Niisiis, sa oled üks mu õpilastest? Ma loodan, et me õpime üksteist hästi tundma ja et me saame hästi läbi." Elven ohkas ja küsis "Niisiis, sa lõpetasid üsna alles akateemia kooli, koos paljude teistega. Räägi mulle, kuidas sul siis koolis läks?" Ta muigas kergelt.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 1:55 pm

Shin uuris ümbrust. "loodan ka et hakkame hästi läbi sama" lausus Shin ning vaatas jälle ringi. " koolis läks hästi , suht igav oli tegelt" lausus Ta ning vaatas oma senseile otsa.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 2:10 pm

Elven muigas kergelt "Kuid ma loodan, et sa said treenitud põhilised jutsud selgeks ja said startimise kogemused." Elven ohkas ja küsis siis "Räägi nüüd endast. Mis stiili kasutad põhiliselt. Seda ma tean, et elementi sul praegu pole, aga selle teeme täna kindlaks."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 2:17 pm

"need juutsud olid seal kerged" ütles Shin . "ma olen pärit kose külast. Ma olen sellises klannis kus saavad lapsed isadelt pärandusena juutsud. Aga mul pole need veel päris selged. Ma on välgu elementi nagu isa mulle rääkis , see on kõigil meie klannis" rääkis Shin Ta vaatas nüüd küsivalt Elvenile otsa sest ta ei tahtnud palju oma klannist rääkida. Sest see oli ikka salajane.


Viimati muutis seda SVP (Reede Dets 19, 2008 2:18 pm). Kokku muudetud 2 korda (Muutmise põhjus : Need jutsud olid SEAL kerged , ennem olid SEALE)
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 2:26 pm

Elven irvitas kergelt "Rääkis?" Elven ohkas kergelt ja lausus "Klanni tüüp on asi, mis on muutuv. Igal inimesel on elemendid erinevad. See on tõsi, et sul võib olla mitu elementi ja üks neist elementidest on välk, aga sa ei tea siis, mis on sinu põhielement." Elven ohkas kergelt ja lausus "On olemas peaelement ja kõrval elemendid. Peaelement on see, millele annab paber kõige esimesena märku. Siis tulevad need, mis annavad pärastpoole märku. Sul on mõttekas pöörata tähelepanu oma peaelemendile." Elven ohkas kergelt ja tõmbas ühe paberi välja ja ulatas selle Shinnile "Suuna sinna natuke chakrat." seda teinud, muutus paber mullaks "Tundub, et su pea-element on maa..."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 2:36 pm

"lahe" lausus Shin. ning uuris seda paberit. Ta hakkas mõtlenma. Mis seostm on tal maa-ga. "aga maa"mõtles ta ja talle ei meenunud midagi. "mis ma nüüd edasi teen" küsis ta. "kas hakkan oma maa elementi arendama" Ta vaatas küsivalt ja huvi tundva näoga senseile otsa ja seisis sirgelt tema ees.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 2:48 pm

Elven muigas ja lausus "Maa... Mis tüüpi kasutaja sa oled? Weapons? Ninjutsu, genjutsu või taijutsu?" küsis Elven huvita ja vaatas Shinnile otsa.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 2:52 pm

"ninjutsu" lausus Shin kiirelt. ning vaatas ringi. "relvadega ma eriti ümberkäia ei oska ja eriti ei viitsi ka. Akadeemia sain relvade kohapelt läbi" rääkis Shin ning uuris Elvenit. "Mis tüüpi sa oled" küsis Shin uudishimulikult. Ta oli alati uudishimulik.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 2:58 pm

"Ninjutsu ja ka kaitsesüsteemil taijutsu, et vastase rünnakuid blokeerida. Samuti oskan hästi kunaid kasutada, et teiste relvi blockeerida, või visata, aga muidu kasutan ma seda vähe." Elven ohkas ja lausus "Kuna sa oled ka ninjutsu kasutaja, saan ma sulle päris palju õpetada." Elven suunas käe eemal olevale nukule ja lausus "Näita, mis ninjutsusid sa oskad selle peal kasutada. Alusta halvimast ja lõpeta parimaga, oma specialiga."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:08 pm

Shin vaatas nukku. Ta mõtles millest alustada. Ta mõtles et jätab nuku nähtamatuks muutmise viimaseks. nÜüd tuli tal idee. Ta valmistas endale 1 klooni. Ning muutis selle nukuks. See oli ta esimene jutsu. Nüüd mõtles ta teist. Ta tegi nukust puuhalu. Kolmanda jutsuna tegi Shin nukust roosi põõsa. Mite otseses mõttes aga ta vangistas Nuku roosipõõsasse. See oligi ta üks isalt päritud juutsu. Nüüd valmistus ta oma kõige tugevamaks juutsuks. Ta muutis Nuku nähtamatuks. Peale seda oli ta täitsa läbi ja vajus aia najale. "väsitav " lausus Ta
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:11 pm

Elven mõtles rohkem selle viimase jutsu peale "Nii, esiteks on su esimene nõrkus teada. Sul on üpris vähe chakrat. Seda peab parandama..." Lausus Elven mõteldes "Teiseks, sa pead õppima Chakra jagamist." Ta ohkas ja lausus "Kolmandaks pead sa õppima, kuidas neid asju lahinguväljal kasutada ja lisaks veel pead õppima veel jutsusid ära, mis võib sulle kasu tuua. Muidu ma ei pane meie meeskonda kunagi Chuunin eksamile kirja, kui te failite niikuinii."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:22 pm

"olgu , luban et hakkan kõvasti õppima" lausus Shin. ning vaatas Elvenile otsa. "kas alustame juba täna õpinguid" küsis Shin ning ootas juba et midagi uut õppida. Ta tahtis iga hinna eest chuunin eksamist läbi saada. Et ennast ise kaitsma õpiks.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:27 pm

Elven naeratas ja lausus "Mulle meeldib see, et sa oled kohe valmis." Ta muigas kergelt ja lausus "Alustame seda, mida minu sensei mulle kõige esimesena õpetas. Mida me kõik oleme õppinud." Ta muigas ja suunas käe ühele väga kõrgele puule. See puu kasvas iga treeninguplatsil ja need olid kõige kõrgemad puud linnas. Su mõte on jõuda puu tippu, ainult kõndides. Sa ei tohi mitte midagi peale jalgu kasutada." Elven kõndis ja ta jala otsad muutusid siniseks. Ta rahulikult kõndis puust ülesse ja kõndis mööda oksa järgmisena, pea oli maa poole suunatud. Ta seisis tagurpidi oksal. "Tundub lihtne, kuid see on see, mis sul puudub. Ürita saada puu tippi ja me oleme lõpetanud." Elven muigas ja kõndis eemale ja vajus istuli vastu ühte puud, mis oli muidugi tavaline lühike puu. Ta jälgis Shinni.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:33 pm

Shin mõtles järele. "ma pean suunama oma Chakra jalgadesse. Ta tegi esimese katse. Ta ei jõudnud just väga kaugele. Nüüd hakkas ta jälle valmistuma teiseks katseks. Ta võttis hoogu ja jookis. Nüüd jõudis ta palju kõrgemale. "nüüd tuleb ära" mõtles ta ning tegi 3 katse. Ta jõudis peaaegu oksani ning sai peaaegu sellest kinni jalgadega ent kukkus peatpidi alla. Ta ei jõudnud õhus idagi mõelda omatigi jõudis ta end jalgadele põõrata. "ai krt peaaegu olin tippus" mõtles Shin peale valusat maandumist mida ta välja näidata ei tahtnud. "shin võta end kokku , võta kokku" lausus Shin endale ning pani silmad kinni. Ta avas jälle silmad ja tundis end värskemana. Nüüd mkeskendus ta ainult jooksmisele. Ta jooksis nii kiiresti kui jõudis ja kui oli juba puu poole peal hakkas ta jalutama. Ta jalutas jälle peaaegu puu tippu ning sealt ta edasi. ei jõudnud. "ma ei jaksa enam" lausus Shin.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:40 pm

Elven vaatas Shinni 'Hämmastav. Ta on nii kaugele jõudnud kõigest tunniga... Tal on ainult tõsine Chakra puudus," mõtles Elven ja lausus siis Shinnile "Jätka jätka. Isegi kui sa ei jõua enam nii kõrgele, jätka uuesti ja proovi uuesti, kuni jõuad tippu. Sa oled kõigest tund aega harjutanud..." Elven vaatas Shinni 'Tal on Chakra kontrollimine isegi natuke käpas, aga tal on chakra puudus + ta paneb sinna liiga palju chakrat.' mõtles Elven
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:47 pm

"hea..hea küll" lausus Shin hingeldades. "ma teen selle ära , ma pean uskuma" ta võttis end kokku ning jooksis jälle pud poole. "nüüd nüüd chakra mine jalgadesse" lausus Shin ning valmistus puust üles jooksma. Ta jõudis puu keskele aga ei suutnud edasi joosta. Ta kukkus selili alla. Ta üritas veel aga mida rohkem ta üritas seda sarnasemalt tal läks.
Mõne tunni pärast läks aga üks tüdruk mõõda. Shin märkas teda ning võtis end kokku. Ta naeratas tüdrukule ning jooksis puu poole. "kui see ei õnnestus siis ooen ma koba ma pean uskuma." Ta jooksis ja jooksis ja äkki oligi puu tippus. Ta lehvitas sealt tüdrukule ning jooksis alla.
Elven oli selle ajaga magama jäänud "hey sensei" äratas Shin ta üles. "mul tuleb välja." Ta vaatas et tüdruk teda veel jälgib ning jooksis rõõmust puu poole . Ta jooksis puu tippu ning tuli alla "jess jess , mul tuleb välja , see oli põnev ülesanne" lausus Shin. Tal oleks nagu palju rohkem chakrat nüüd olnud. Positiivne elamus tekkitab ikka energiat
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:49 pm

Elven ohkas ja märkas, kuidas tüdruk minema läks "Tee veel üks kord." Kõik jäi jälle vaikseks. Elven sirutas end ja vaatas poissi.
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:55 pm

"miks ta küll ei usu" mõtles Shin. Ta mõtles " nüüd teen ära küll" . Shin jooksis puu poole ning jooksis peaaegu tippu. Aga ikka ei tulnud välja. Ta läks Sensei juurde tagasi. "võid jälle magama heita" Nüüd asus ta jälle treenima. Ta treenis umbes kolmm tundi kui äkki. Tekkis tal jälle hea meeleolu. "kui ma niimoodi treenin saab must väga tugev" Ennem oli ta võtnud puud kui enda vaenlast kes ei luba tal üles joosta nüüd vaatas puud kui sõpra. Ta jooksis puu poole ning jõudisgi tippu. "sensei ärka üles" lausus Shin ise puu otsast alla vaadates.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 3:58 pm

Sensei oli terve see aeg hoopis üleval olnud. Ta vaatas kella "Huh... pea-aegu kümme tundi treeningut..." Ta irvitas kergelt ja lausus "Väga hea... Tule alla." Lausus ta 'Tundub, et tal on üks asi kindel. Kui tal on hea tuju, või midagi rõõmsat juhtub, või ültse... mingi tüdruk mööda kõnnib, suudab ta seda kõike paremini teha... Siiski on tal probleeme chakra hoidmisega. Ta kasutab liiga palju chakrat. Ta suudab nüüd seda kasutada, kuid ta kasutab seda liiga palju."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 4:00 pm

Shin jooksis alla ning kukkus ninali. "krt , küll koguaeg kukun" mõytles ta. Ta säilitas oma hea meeleolu ning küsis: "noh kõlbas, mida me edasi teemae?"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 4:03 pm

"Tänaseks lõpetame..." Lausus Elven muigega ja lisas "Homme tule jälle siia. Homme oled sa koos Gerdaga. Aga ära lase tal häirida sind. Alati ei ole tüdrukud kõrval, mis sa siis teed?" Elven juba teadis trikki, miks ennem õnnestus ja pärast ei õnnestund. Ta siiski ju sensei ja special Jounin.

"Valmistu ette..." Ta muigas ja ajas end püsti, samal ajal sirutas end "Kui sa saad selle selgeks, ma teen sulle Rameni välja."
Tagasi üles Go down
SVP
Genin
Genin
SVP


Postituste arv : 97
Pärisnimi : Shin Van Ping
Registration date : 27/11/2008

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 4:06 pm

"juba lõpetame ve?" lasi Shin pea norgu. Talle oli hakkanud treenimine meeldima. Ta oli 10 tunni jooksum väga muutunud. Ennem oli ta laisk nüüd aga virk. "olgu siis" lausus Shin. Ta lahkus
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitimeReede Dets 19, 2008 4:08 pm

Elven muigas ja pomises "Tal on lihtsalt chakra otsas..." Ka tema kadus hetkega ära.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Empty
PostitaminePealkiri: Re: Elven - Shin JA Gerda (nüüd)   Elven - Shin JA Gerda (nüüd) Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Elven - Shin JA Gerda (nüüd)
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Elven - Gerda
» Shin Van Ping
» Elven
» Gerda
» Secret Man / Elven

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: