Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kokkusaamine

Go down 
3 posters
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 1:23 am

Kutsutud on kõik tähtsaimad tegelased ehk siis: Special Jouninid, council e. nõukogu, peaANBU (keda hetkel pole xD) ja veel mõned olulised tüübid Razz.

Elven sisens ruumi. Talle jäi silma kohe see, et üsna paljud olid juba kohal. Samas märkas, et Katot pole veel kohal. Elven istus oma kohale ja pani ühe kaustiku lauale, kus oli informatsioon teemadel, millest ta pidi rääkima, teema ülesse võtma.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 1:29 am

natuke pärast elvenit sisenes ka kato. Vabanduseks tõi ta peale lühikest kuid tuntavat pausi et oli vaja äri teha. Nüüd kui pea kõik kohal ja koosolekut alustas Kato " Tänud, et te kõik kohale ilmusite. Oeks vaja nüüd võtta uue hokage, tavaliestl leiav vana uue aga kuna vana ei valinud, peame me ise valima. Kes kanditeerib ja keda välja pakutakse?"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 1:37 am

Elven mõtles kohe "Arvestame seda, et me peame hoolikalt valima. Peale viimast hokaget, Elvenit, kes ohverdas oma elu Konoha nimel, on olnud kolm hokaget ja nad on olnud ainult argpüksid, kes on valmis olnud ohverdama rahva, et enda nahka päästa ja nad valisid edasi järgmiseks selle, kes oli valmis rohkem talle andma. See tähendab, et tegemist peab olema usaldusväärse inimesega. Samuti peab ta valmis olema vastutusi võtma ja valmis kasvõi oma elu ohverdama linna nimel. Mina tean ühte inimest siit lauast, kes sobib selleks tööks," pomises Elven ja vaatas siis Katot.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 1:45 am

"mhm... Selle koha võtmist ei saa naljaga pooleks võtta... pean mõtlema natuke. Ehk on kellegil teisi kanditaate?" ütles kato nüüd mõtlikumalt. ruumis käib tõsine arutamine ja sumin. Koosoleks on juba kestnud tunde, on saanud iväidetud ja ümber lükatud, sai vaieldud ja kokku lepitud.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 1:57 am

Peale arutlemist lausus Elven "Olgu. Ma teen ettepaneku praegu selle pooleli jätta ja selle kõige lõpus otsustada. Siis saab igaüks avaldada oma isikliku arvamuse seoses sellega. Võtame paar teemat ennem. Ma pakun välja sellise asja, nagu... Bingo book. Meie linna külastas üsna alles inimene, kelle nimi on James. Ta on S-rank bingo bookis. Ta Bounty ületab 107 miljonit ryod. See on siis tagaotsitavatest 7-dal kohal. See-eest on ta pärit Konohast." Elven ohkas ja avas kaustiku. ja ulatas ühe pildi kõrvale, kus oli peal üks märk.
"Horoz. Kindlasti teate te Akatsukit, mille hävitasid meie kolm kuulsat hokaget, Bigfreeze, valgehunt ja Elven. Tegemist on millegi sarnasega. Ainuke asi on see, et tegemist on praegu loomisega. Puhta loomisega. See tähendab, et kas liikmeid on vähe, või puuduvad. Ma ei usu, et neil on sama motivatsioon, mis akatsukil, kuid niisama nad seda ei korralda." Ta ulatas järgmise lehe ringi liikuma, kuhu oli midagi kirjutatud "See on see, mis linnas räägiti (lugege Jamesi loodud teemad linnas). Pole kõige ilusamad sõnad, või mis?" Elven ohkas ja lausus "Me ei tea, mis tegemist on. Ma olen sellest kuulnud ja mina arvan, et tegutseda tuleb kohe. Me ei saa praegu küll midagi suurt teha, kuid pole aega passida ja oodata, kuni nad koguvad liikmeid juurde ja elavad rahulikku elu." Elven vaatas kõiki, kes seal olid.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 2:36 pm

Fred tundis end üksikuna ,kuna ta oli vaim. Ta istus akna lauale ning asus nõukogu kuulma. Ta kuulas Elveni ette panekut ning läks siis Kato juurde. ta sai aru et kato oli üllas ja vapper mees. Fred võttis laualt paberi ning kirjutas sinna. Teised võisid näha kuidas pliiats õhus kirjutas. Ta pillas paberi lauale ning seal oli kirjas:

Spoiler:
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 4:48 pm

"Ahjaa, kes juba ei tea, see oli just Fred. Ta on selline vaimu moodi asi. Varem inimene, mu sõber aga üks missioon ei länud plaani kohaselt.." ütles Kato natuke mõtlema jäänult. "igatahes" alsutas kato uue hooga rääkimist " Horoz on mulle juba suht tuttav. Minu nõu oleks "Best defence, is offence". Saadaks välja paar nuhki, ehk leiavad midagi ja paneme igale poole bind (siduvad) lõkse. Seda aga nii, et mitte keegi ei tea, peale siin oleva rahva."
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 4:50 pm

Elven noogutas "Teisisõnu on see teises keeles spy... Aga samas. Ärgem kunagi alahinnake vaenlasi. Sulle võib tunduda see asi lihtsana, kuid sa ei tea vaenlaste tõdesid. Kato, mis sa tead Horoze kohta?" Ta pilk läks Katole.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 5:03 pm

"Noh, mul on olnud nii paar kokkupuudet temaga. Kuid see kõik oli juba aastaid tagasi. Käisime koos koolis, alati oli tume, salapärane ja ei hakanud silma. Tal on Välgu chakra, Ülimalt andekas muidu aga väga mässav. Relvaks on tal mõõk, mida ta valdab ülimalt hästi. Enne kui ta ära pööras oli ta suht hea meeskonna kaaslane kuid tal puudub huumorisoon, ja koguaeg ma natuke nügisin teda, sest see oli lõbus Smile Aga kuna ta ei saanud naljast eriti hästi aru, suht koguaeg nii üelda solvus. Väga hea juht muidu, aga miskipärast andis mulle halvad tööd teha... Ta ise rohkem plaanib, võitleb ainult siis kui viimane häda kutsub. Rohkem infot ma arvan et praegu poel vaja." ütles kato kokkuvõtlikult, vahel ka natuke naeratates ja mõeldes.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 5:08 pm

Elven ohkas ja pomises "Viimasel võimalusel? Seda oli märgata jah. Ega ta arvatavasti ei taha oma võitlust avaldada kah, kuna kui keegi näeb pealt, võib ta neid analüüsida..." Elven ohkas ja lausus "Niisiis Horoza kohta on arutatud. Me peaksime proovima panna nuhid sisse. Heaks juhuks kaks tükki. Elven viskas pilgu ja vaatas lage nüüd. Nüüd kuulis ta eemalt "Mis saab aga näiteks peaANBU-st? Ja veel mitmetest asjadest. Need peaksime ka ära otsustama." Elven muigas 'ega peaABU ongi vist ainult otsustada praegu...' ta ohkas.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 5:20 pm

"jaa... ma mäletan kui ma oli peaanbu. Suht kiired ajad olid. Mõtlesin et võtaks mõne juba olemasoleva ANBU või keegi oskab kedagi soovitada?" võttis jällegi kato sõna.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 5:26 pm

Elven irvitas ja lausus siis jälle. Tavaliselt viimasel ajal on ta sõna maksnud, kuna ta suudab mõtlema panna + ta on häid valikuid teinud "Fred..." Lausus ta ühe sõna. Nüüd tuli naer laiali "Fred ja peaANBU? Ta on vaim. Kuidas vaim saab peaANBU olla?" Elven irvitas selle peale. Ta leidis isegi Kato silmist segast pilku, et ta ei taibanud. Elven irvitas ja tõmbas välja rulli, keris seda allapoole ja kirjutas rullile paar sümbolit ja näitas kõigile, samal ajal ütles: "forbidden jutsu", nagu teate on enamus 90 % spellidest forbidden jutsud. Selle jutsu nimi on "kenrou konpaku no jutsu". S - rank forbidden jutsu. Aga nagu teate, eriti kedagi ei koti, kas tegemist on forbidden jutsuga, või mitte. Jutsu jääb jutsu. Tegemist on asjaga, mis teeb vaimu tahkesse olekusse. Teisisõnu Fred muutuks tahkes olekus kummituseks. Teda on võimalik katsuda ja õrnalt näha. Talle tuleks siis panna ainult midagi selga ja dadaa, olemas kummitus ja uskuge mind. Ta saab ka rääkida. Ainuke asi on see, et ta ei saa võidelda. Kõige parem peaANBU. On koos oma meestega, kuni surmani.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeNelj Dets 18, 2008 6:00 pm

Fred kuulas arutust edasi. Ta hakkas just kirjutama et tema võib Spy olla ent mõtles siis äkki ringi. Fred otsustas lauale jälle kirja jätta. Jälle hõljus pliiats õhus ning kiri lendas lauale. Kus oli kirjas:

Spoiler:


Viimati muutis seda Fred (Nelj Dets 18, 2008 6:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 12:48 pm

Elven ohkas "Miks sa ei taha peaANBU olla fred?" Elven ohkas ja lisas "Ja sa ei saa võidelda. Su ainuke mingisugune stiil oleks võibolla taijutsu, aga ninjutsut ega genjutsut sa ei saa kasutada. ka relvi on mõtetu sul kasutada, kuna sa ei saa sellega midagi teha, peale tavalise võitluse. Tahkena ei ole sul chakrasooni. Sa oled nagu kivi. Ei mingit chakrat. Spy on sul mõtetu olla. Sa arvad, et Horoz võtab endale inimese, kellel pole võimet isegi Chakrat kasutada?" küsis Elven ohkega.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:38 pm

Fred mõtles järele. Ta võttis jälle paberi ninng kirjutas:

Spoiler:
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeLaup Dets 20, 2008 1:48 pm

Elven irvitas kergelt ja lisas "Pealegi ma ei usu, et Horozel on mõnus elu, kõik käivad sisse ja välja. Neil on kindlasti mingi barjäär, mis laseb AINULT Horoze liikmetel, näiteks sõrmusekandjatel sisse." Elven ohkas ja mõtles vaikselt "Pealegi sa sobiksid rohkem peaANBUks...
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeTeis Dets 23, 2008 1:47 pm

mõne aja mõõdudes logisedes oli kokkuvõte käes. "Kuna ajad sunnivad, on meil vaja ära otsustada kohad. Esiteks, võtan ma vastu hokage koha. Ja kuidas on siis ANBU kohaga?" ütles Kato
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitimeTeis Dets 23, 2008 3:33 pm

Elven vaatas ja lausus "Ise pooldan Fredi, aga kuna ta ei taha eriti, siis ma ei tea, mis me teeme."
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kokkusaamine Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kokkusaamine   Kokkusaamine Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kokkusaamine
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Foorum :: Tule Maakond :: Lehe küla-
Hüppa: