Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Samal ajal eemal...

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorTeade
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeKolm Jan 16, 2008 10:16 pm

Alex kõndis akatsuki riietega ühe mäe peal. See oli kivi maakonna pealinnas natuke põhjas. Sealt natuke eemal oli järv. "Oled sa kindel, et see on õige koht?" Küsis Päiksekiir Alexi käest. Alex noogutas. "Selle järve nimi on needetud järv. Sinna on kerge saada, kuid välja on võimatu saada. Ainuke vahe on see, et kas nad jõuavad sinna elusana, kuid üks on see, et sinna on lihtne jõuda." Päiksekiir hakkas naerma "Hüppas alla ja jõuadki kohale" Alex muigas "Täpselt!" Lausus ta. "On üks inimene, kes on sinna pääsenud elusana, on olnud seal pool päeva ja siis elusana välja tulnud." Päiksekiir vaatas Alexit. "Kes?" Alex vastas "See inimene, on see kes varastas kuldse kella." Päiksekiir, kes oli vägagi kahvatu võpatas "See, mis äsja varastati?" Küsis too. Mees noogutas. "Näed seda kirja?" Ta suunas enda käe endast natuke eemale põõsasse "Seal on kirjas, midagi meie kohta ja et me jõudsime kohale." Päiksekiir suunas käe kirjale ja kiri lendas päiksekiire kätte.

Te jõutsite kohale, põrgute maale. Kuid mis te nüüd teete? Kas ootate, kuni kukk muneb mune, või otsustate külastada vastaspoolsust? Alex ja sinu kaaslane päiksekiir. Me kohtume kindlasti, kui te vahepeal surma ei saa!

"Kust sa teadsid?" Küsis päiksekiir, kui ta oli kirjakese ette lugenud. "Ta on vana sõber. Ta suudab mõtteid lugeda. Samuti on ta reetnud konoha. Kuid tahad ma räägin saladuse, mida isegi tema vend BF ja tema teine vend ei tea? Ta suudab mitte ainult mõtteid lugeda vaid midagi enamat." "Mida?" Küsis päiksekiir kohe. "See on midagi, mida ainult mina, kui tema kunagine parim sõber teab. Ta suudab lugeda tuleviku tegevusi." Vastas Alex "Mismõttes?" Küsis päiksekiir "Ta suudab lugeda, mida ma ütlen praegu või kümne minuti pärast. Kus ma seisan või võin seista homme. Sellepärast suudabki ta osavalt põgeneda ja teab, millal parim aeg on tegutseda. "Kuid tema minimaalne lugemismaksimum on kaks ööpäeva, ehk 48 tundi ja temal on kaks suurimat viga." Lausus Alex "Need on?" Küsis päiksekiir "Ta suudab jälgida neid inimesi keda ta tahab jälgida. Nüüd saime teada, et ta tahab meid jälgida. Kuid ta meie muid liikmeid ei jälgi. Tema teine nõrkus on kah veel. Ja see on see, kuidas me ta kätte saame!" "Nii, et me püüame ta lihtsalt kinni?" Alex raputas pead. "Kõige raskem, on teda kätte saada. Ta on nendes kahes osav. Kuid võitsuses on ta kõige kobam. Sellepärast ta nägu kunagi ei näita. Ta on seal, kus sa teda kõige vähem otsid. Tema nõrkus on väga lihtne. Sa paned ta muust mõtlema!" Ütles ta viimased read väga aeglaselt ja arusaadavalt. "Kuidas sa seda kavatsed teha?" Küsis päiksekiir siis. "Ma olen üsnagi kindel, et Konoha saatis röövleid kinni püüdma. Küll ta nendele mõtleb rohkem kui meile. Me peame ainult ühte asja tegema." Lausus Alex "Mida siis?" Küsis päiksekiir. "Alex suunas käe järvele. "Sisenema surnute riiki ja siis ootama seal konoha inimesi." Päiksekiir võpatas "Surnute riiki?" Ta hääles oli kuulda värinat "Jah. Sa ei teadnudki? Muidugi, ainult tema ja mina teame seda. Sest tema oli see kes käis seal ja mina olin see, kes ootas teda kalju kohal paanikas."

Nad mõlemad vaatasid järve "Sa pane nähtamatuks tegevad kilbid ümber, kui ma meie laskumist valmistan." Päiksekiir noogutas siis. "Copypictures!"" Nende ümber tekkis väikene kiht, kuhu joonistati pilt. Järgmisena ükskõik kust, ei olnud neid näha.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 12:19 am

Alex kirjutas:
"Mis nad teevad seal kalda ääres. Minu teada sai
ainult siit siseneda?" Küsis päiksekiir. "See on ainuke koht, mis on
kalda ääres. Aga asi on selles, et vaata hoolikalt järve." lausus Alex,
kes tegi võileiva ja mille ta sõi ära. "Muidugi. Barrier." Ütles
päiksekiir "Täpselt. See läheb kaldast täpselt 15 meetri kauguselt. See
tähendab, et seal on sul lihtsalt nähtamatu sein ees, millest on
võimatu läbi tungida. Samuti on vesi sealt alates lõkse täis."
Päiksekiir lausus selle peale "See tähendab, et keegi hoolitseb selle
järve eest?" Alex raputas pead "Surnud panid selle barrieri, et neid ei
leitaks ja et neid ei avastataks. Aga siiski, ei suutnud ega tahtnud
nad panna kõikjale barriere. Siin tulebki mängu see niinimetatud võlur
"Merlin", oma hiilgava meeskonnaga. Nimelt kaua, kaua, kaua aega
tagasi, tahtis ka tema minna surnute riiki. Ta läks järve äärde ja
hakkas ujuma, kuid enne natuke 15 meetrit eemal, tuli nähtavale vaim
kes lausus "Palun teid, aidake meie vaimude saatust. Meid ei tohiks
keegi külastada ja see linn on samuti ainult surnutele. Palun aidake
panna igavene barrier, mis eemaldub ainult siis, kui surnud pole seal
riigis. Merlin nõustus sellega. Nad panid vaimudega barrieri täpselt 15
meetri kaugusele. Vaimud tahtsid ka mujalt panna mere äärest, kuid
Merlin lausus "Inimestel peab ka muu võimalus saada teie linna. Las nad
tulevad siis sealt mägedest alla. Kuid teie võite sinna lõkse panna, et
nad teieni ei jõuaks!" Vaimud leppisid sellega, kuid nüüd, ei saanud
Merlin ise enda tehtud barrierist läbi. Ta läks tagasi ühe mäe otsa ja
otsustas alla minna, kuid ta loobus sellest, kuna ta otsustas, et
praegu, ei maksa sinna minna. Kummitused jäid talle tänu võlgu. Ta
oleks võinud olla ise esimene, kes käis surnute riigis, kuid ta ei
olnud, kuna ta ei tahtnud" Jutustas Alex päiksekiirele loo. "Põnev"
lausus Päiksekiir. Nad olid ikka nähtamatu jutsu sees, nii et neid ei
olnud näha!

(Sellele teemale eelnevat loo leiate siit . Ma tõstis alexi posti siia aga ära ei kustutanud sest tegevus toimub nüüd linnast väljas.)

Valgehunt oli oma ringiga tagasi jõudnud laagriplatsi. Bf ootas teda seal. "Vaata mis ma leidsin. Keegi andis mulle kuid ma ei suutnud teda tuvastada." ütles ta mulle andes paberi. "Punased pilved ja mustad jõed on teil ees , pääsete ainult kasutades... " Huvitav. Järgnev juhtnöör. "Pidage meeles Te surete ; kui meid rahule ei jätta" Keda me tülitame?" mõtles valghunt endamisi. " "Punased pilved"... see võib tähendada päikese loojangut või ka harva päikese tõusu. " ja mustad jõed"... mustad jõed? Mida see võiks tähendada? Ehk mingeid musti jõude järves? võtame järgmise: päeseme ainult kasutates... mida ja kelle eest. Ma loodan et ma saan sellest enne aru kui on liiga hilja." mõtiskles pooleldi arutledes bf-iga. "Mis sa arvad?" küsis valgehunt ta käest.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 1:28 pm

Alex ja päiksekiir seisid ikka samas kohas. Nad mõlemad sõi maisihelbeid. "Mis nad seal küll teevad?" Küsis päiksekiir, kelle käes oli pinokkel ja ta uuris neid kahte meest. "Nende käes on mingi paber ja..." Alex mõtiskles "Loodame, et bigtime, ei andnud meist vihjeid!" pomises Alex talle ja sõi edasi.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 4:13 pm

"ma arvan et siin toimub midagi Imelikku Akatsukid need olla ei sa Bigtime on liiga nutikas et sellist vihjet jätta" ütles ballafrog ja jäi mõttesse
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 5:18 pm

Oli õhtu juba lähenemas. Taevas oli pilvine. "Ma arvan et täna jääb minemata. Kuud pole näha." Ütles valgehunt aga paari minuti pärast oli taevas selge. "Kas taevas just pilvine ei olnud? vaatasid sa taevasse pärast kui ma ütlesin et täna vist minna ei saa? Imelik. Tundub et ikka saame. Alustame 12 öösel." ütles valgehunt bf-ile. Varsti oligi 12 täis. "Ma lähen vette ja sa hulgu ja otsi mingit ma ei teagi mida. Eks hiljem näeme." ütles valgehunt ja võtis ühe talvise supluse soojas järves. Ta jõudis vaevu jalad põhjast lahti saada kui mingi sein oleks nagu ette tulnud. Valgehunt läks kaldale. Ta võttis paar peenemat ja lühemat palki ning läks tagasi vette. Ta istus palkide peale niiet ta hagu hõljus vees. poole keha vees, pool õhukäes. Ta proovis lüüa seda "seina" kuid ei tulnud mingit häält et oleks keegi midagi lõõnud. Valgehudi käsi sai kül seda tunda. "Huvitav." mõmises valgehunt endamisi. Ta võtis väiksema palgi ära ja vajus peaaegu kaelani vette. Ta võtis palgi ja pani selle läbi seina. Palk läks sujuvalt aga valgehundi käed jäid barjääri taha niiet ta ei suutnud palgist ainult sõrmeotstega kinni hoida ja palk triivis valgehundist edasi kuhu valgehunt ei pääsenud. "huvitavam" mõmises ta koomiliselt. Ta läks kaldale ja püüdis ühe elusa kala. Bf polnud kusagil näha. ilmselt leidis midagi. Valgehunt läks kalaga barjääri juurde. valgehunt proovis visata kala ja ka tema sai läbi. "miks ei saa mina siit edasi kui elutud ja väiksed elusolendid saavad. See on nagunii kellegi või millegi nagu aarde või põgeniku kaitsmiseks. Kuid kes suudab sellise asja teha. See nõuab erakordselt palju kogemusi ja chakrat. Valgehunt läks kaldale ja otsustas homme uuest proovida kuid siis juba valmistatult.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 8:09 pm

Ballafrog tuli laagrisse tagasi , ta oli nagu tonti näinud Ta mõtted keerlesid selle ümber " Kes oli see imelik vari kas valgehundi viha vanlane , arvatavasti , aga miks oli ta ennast mulle kaks korda ilmutanud ,see on segane" nüüd läks ta magama kuid ei jäänud eriti magama alles kell 5 ta uinus ja ärkas juba kell 7 Ta oli väsinud moega Ta läks järve äärde silmi pesema ja kuna ta oli nii väsinud Kukkus ta järve . äkkitselt tõusis voolu tugevus ja Lükkas Bf täie kiiruga vastu kaljut ja õnneks uhus kaldale : Baöllafrog oli ikkagi uimane ja ei suutnud silmi avada.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 8:27 pm

"Äratus. Ma tegin süüa. Kuuled ka unimüts." karjus valgehunt bf-ile kes valgehundi arvates magas. "Tule, ma tegin süüa." karjus valgehunt uuesti. "Nah mis nüüd." ütles valgehunt bf-i telgi poole minnes. "Teda pole, imelik. Eile ei rääkinud sõnagi ja täna kadunud." mõtiskles valgehunt. Valgehunt otsustas päeval ujuma minna ja vaadata kas suudab edasi minna või mitte. Valgehunt läks vette ja hakkas ujuma. Valgehunt nägi üht palki kaugemal rannas ja otsustas selle ära tuua. Suureks ehmatuseks polnud palk palk vaid bf. Valgehunt sööstis vees välja vaatama kuidas bf-i olukord on. Valgehunt tegi paar kohapealst kiiret analüüsi ja arvas et bf-il on peapõrutus. Ta viis bf-i laagrisse mõda vett. Siis oli bf-i keharaskus väiksem ja kergem kanda. Pealegi mõjub vesi hästi. Valgehunt laagrisse jõudes võtis ühe minitableti. Ta võttis selle käte ja pani käed bf-i pea kohale. Hundi kätest hakkas sinist chakrat tulema mis peagi hakkas bf-i pea üle võtma. "Wow" ütles valgehunt sest ta ei olnud midagi sellist varem näinud. See tablet oli haigla kingitus pärast silma kaotamist. See suurendab kõvasti ravivõimet aga et see nii efektiivne on polnud valgehundil aimugi.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeLaup Jan 19, 2008 10:57 am

Ballafrog hakkas vaikselt ärkama "kkkus mmmm , ag ma olen missionil" ütles ballafrog kui ta oli midagi meenutada suutnud õnneks polnud tal mälu kaotust
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeLaup Jan 19, 2008 3:01 pm

"Mis juhtus? Tule istukile." ütles valgehunt ja aitas bf-i istukile.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 1:53 pm

"mmmmma Vist kkkukkkkusiiiin" kokkutas BF
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 1:55 pm

"Kukkusid? Kuidas sa "kukkusid"?" küsis valgehunt midagi oma kotist otsides.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 1:58 pm

"mmmmma ei mäeleta" ütles Ballafrog
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 2:37 pm

"Ei mäleta? Mis sa leidsid kui ma järve läksin?" küsis valgehunt võttes välja mingi kilesse pandud värgi. Valgehunt andis bf-ile väikese tükki mis tundus olevat nagu sokolaad ja pani ülejäänud tagasi kotti. "Võta. See aitab meenutada." ütles ta.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 3:51 pm

Bf tõusis Istukile ja ütles "ma olin nii unine et kukkusin vette" ütles Bf ja näris sokolaadi sarnast asja
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:23 pm

"olgu, võib juhtuda, tegelt, eriti mitte aga noh see selleks. mis juhtud maapeal öösel?" küsis valgehunt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:35 pm

"mis asja sa küsisid" küsis Bf kuna tal oli kukumisest kõrvbad viga saanud ja ta kuulis natuke halvemini kui ennem
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:39 pm

"Ma küsisin mis öösel sinuga juhtus?" küsis valgehunt uuesti.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:40 pm

"ahha Ma nägin vist sinu vihavaenlast" ütles Bf meenutades
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:42 pm

"Ta ei ole mu vihavaenlane. Räägi kõigest mis juhtus. Ära venita" ütles valgehunt tõsiselt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:43 pm

"MA läksin tallew kallale ja kui ma sain ta kõrist kinni ja küsisin Kus sa kelle panid , siis ta haihrtus" jutustas BF
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 6:51 pm

"Räägi algusest kui ma vette läksin kuni sina vette kukkusid." ütles valgehunt imelikult.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 7:24 pm

"ma läksin metsa oksi ja marju korjama siis nägin ühte varju , see andis mulle selle kirja Punased jjõed ja mis iganes see ka polnud mõne tunni pärast läksin jälle metsa , siis nägin seda sama inimest ja sain aru et ta on su vastane , hüoppasin talle kallale ja hakkasin teda kägistades küsitlesma , aga siis ta haihtus siis läksin magama ja järgmisel päeval läksin järve äärde nägiu pesema ja kukkusin sisse" ütleds >BF uniselt
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 8:03 pm

"Olgu. Meil pole enam aega. Me laskume kohe vette." Päiksekiir noogutas. "Dispell" Ütles päiksekiir ja barrierid olid kadunud. Nad olid nähtaval. Kuid vaevalt, et teiselpool märgati. Nad olid küsitlemisega liiga hõivatud. Ja isegi kui märkasid, mis siis?" Mõlemad haarasid kähe otsa ja sidusid ühe pika posti külge kinni, mille nad olid sinna pannud. Nad viskasid köied mäest alla. "Lähme." Mõlemad hakkasid alla ronima. "STOP" Ütles Alex järsku. Kumbki ei liigutanud. "Dispell" Pomises Alex ja cäike osa chakrat läksid nende järel allapoole mäkke. Järgmisena tulid okkad välja nende all, mis läksid tagasi sisse "Siin on kohutavalt palju lõkse." Ütles Alex ja nad jätkasid alla ronimist. Alex vahepeal kasutas Jutsusid, et eemaldada lõkse.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimePüh Jan 20, 2008 8:16 pm

"ok. Proovi toibuda. Täna õhtul proovime uuesti. Mul läheb aega. Seal järves on mingi sein või barjäär ees. ma proovin sellest läbi tungida. Sealt pääsevad läbi elutud asjad ja väikesed elusolendid nagu kalad. On sul mõtteid?" küsis valgehunt bf-ilt vaadates järve peale.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitimeTeis Jan 22, 2008 3:46 pm

võib olla peaks kasutama Transform jutust et muuta ennast kalaks" ütles Bf kuigui ta ei uskunud et see idee valgethunti rõõmustab
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Samal ajal eemal... Empty
PostitaminePealkiri: Re: Samal ajal eemal...   Samal ajal eemal... Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Samal ajal eemal...
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 5Mine lehele : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: