Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kivi küla vargad

Go down 
4 posters
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 16, 2008 5:52 pm

BF karjus Politseidewle andke lampi polidseid andsid ki talle lambi ja aga Baöllafrog pillas selle kogematta käiku õnneks ei läinud taskulamp katki
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 16, 2008 7:08 pm

"tublid.(sarkasimiliselt) andke uus. ma ei saa seda kätte." karjus valgehunt kes oleks ärepealt taskulambiga mõõda pead saanud.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 16, 2008 7:49 pm

Ballafrog tõi uue ja küsis "aga kuidas ma selle alla saan selle taskulambi"
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeKolm Jan 16, 2008 9:39 pm

"Libista mõõda augu külge minu pool. ma püüan kinni." ütles valgehunt ja sai lõpuks taskulambu kätte. See auk oli täiesti sile ja väga ilus. Ma jõudin peaaegu peaaugu lõpuni kui nägin kirjakest. küündisin hädavaevu kirjakeseni. Tegin lahti ja seal seisis. "tubli. Päikese tume pool peegeldub tasases augus. See sammuti tähistab hunti ja avaldab palju saladusi. Vrakk on järgmine juhtnõõr. Ma luban et kui teed selle läbi võite kella tagasi saada, aga ma kahtlen, et te teete." "Päikese tume pool... avaldab saladusi. hundi värk oli mõnituseks aga saladusi. peegeldamine, päikese tume pool ja vrakk. tean" mõtles valgehunt endamisi. "Tõmmake minu ülesse" karjus valgehunt ülesse. Ta sai august välja. "On teil siin mingi veekogu mis on avatud maailmale?" küsis kiiresti valgehunt esimese munga käest. "On aga väljaspoolt on võimatu siis pääseda. Paljud on hukunud. Üks inimene aga suutis seda. Ta küll läbis kärestiku aga uppus keset järve. Järv ise asub siit idasse minnes. nende puude taga." vastati. " Lähme bf. Me läheme ujuma." ütles valgehunt ja korjas oma varustuse kokku.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 17, 2008 3:43 pm

Bf kõndis valgelehundile järgi ja vaatas veelkorra tagasi
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 17, 2008 4:07 pm

Me läksime läbi metsa ilma katsumusteta. Kui järve juurde jõudsime oli kõik rahulik. Me panime laagri ja lõksud püsti. "Ootame kuni õõ tuleb. Päikese teisik tähendab kuud. Hundi värk oli vihje. Sa pead siia jääma(pinnale). Kuu peegeldub vastu vett ja valgustab mingit kohta. sa mine otsi see ülesse. Sammuti mainuti mingit vrakki. Seda valgustab jällegi kuu. Ma lähen vaatan mis seal vees on. praegu lähme uurime ümbrust. nõus? Lähme. Ma lähen vaatan järve ääri. Sa mine kola metsades. kogu varusid nagu puitu ja toitu." ütles valgehunt ja hakkas mõõda järveäärt kõndima. "Vesi on soe? imelik. siin ei tohiks olla vesi soe." rääkis valgehunt endamisi vaikselt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 17, 2008 5:48 pm

Ballafrog läks metsa ta korjas marju ja puid kui äkki nägi mingit varju ; ta alustas mõtete lugemist ja sai aru et sellel inimeselkellest ainult vari paistis on plaan teda rünnata , nüüd võttis kiirest Ballafrog ründae positsiooni ja läks teisele kättega kallale ja küsis "kes sa oled" Teine vastas "ssa ei pea seda teadma" ja andis kirja Ballafrogile ja vari haaihtus "kuhu ta kadus" mõtles Ballafrog ja avas kirja

Punased pilved ja mustad jõed on teil ees , pääsete ainult kasutades.......... Pidage meeles Te surete ; kui meid rahule ei jätta

ja ...... koht oli Ära soditud

Ballafrog ruttas tagasi laagrisse ja näitas seda kirja Valgelehundile
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeNelj Jan 17, 2008 8:00 pm

(Kuna teie ei tulnud üle meie teemasse, jätkame me teie teemas Smile Eelmise teema võite lukku panna)

"Mis nad teevad seal kalda ääres. Minu teada sai ainult siit siseneda?" Küsis päiksekiir. "See on ainuke koht, mis on kalda ääres. Aga asi on selles, et vaata hoolikalt järve." lausus Alex, kes tegi võileiva ja mille ta sõi ära. "Muidugi. Barrier." Ütles päiksekiir "Täpselt. See läheb kaldast täpselt 15 meetri kauguselt. See tähendab, et seal on sul lihtsalt nähtamatu sein ees, millest on võimatu läbi tungida. Samuti on vesi sealt alates lõkse täis." Päiksekiir lausus selle peale "See tähendab, et keegi hoolitseb selle järve eest?" Alex raputas pead "Surnud panid selle barrieri, et neid ei leitaks ja et neid ei avastataks. Aga siiski, ei suutnud ega tahtnud nad panna kõikjale barriere. Siin tulebki mängu see niinimetatud võlur "Merlin", oma hiilgava meeskonnaga. Nimelt kaua, kaua, kaua aega tagasi, tahtis ka tema minna surnute riiki. Ta läks järve äärde ja hakkas ujuma, kuid enne natuke 15 meetrit eemal, tuli nähtavale vaim kes lausus "Palun teid, aidake meie vaimude saatust. Meid ei tohiks keegi külastada ja see linn on samuti ainult surnutele. Palun aidake panna igavene barrier, mis eemaldub ainult siis, kui surnud pole seal riigis. Merlin nõustus sellega. Nad panid vaimudega barrieri täpselt 15 meetri kaugusele. Vaimud tahtsid ka mujalt panna mere äärest, kuid Merlin lausus "Inimestel peab ka muu võimalus saada teie linna. Las nad tulevad siis sealt mägedest alla. Kuid teie võite sinna lõkse panna, et nad teieni ei jõuaks!" Vaimud leppisid sellega, kuid nüüd, ei saanud Merlin ise enda tehtud barrierist läbi. Ta läks tagasi ühe mäe otsa ja otsustas alla minna, kuid ta loobus sellest, kuna ta otsustas, et praegu, ei maksa sinna minna. Kummitused jäid talle tänu võlgu. Ta oleks võinud olla ise esimene, kes käis surnute riigis, kuid ta ei olnud, kuna ta ei tahtnud" Jutustas Alex päiksekiirele loo. "Põnev" lausus Päiksekiir. Nad olid ikka nähtamatu jutsu sees, nii et neid ei olnud näha!
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitimeReede Jan 18, 2008 12:21 am

(teema lukku. Sellele järgneva loo leiate siit )
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kivi küla vargad - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kivi küla vargad
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: