Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Kivi küla vargad

Go down 
4 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 6:13 pm

Ballafrog ootas värava juures. oli juba pisut kärsitu. "Vabandust." ütles valgehunt ta kõrvale ilmudes ja kukkalt sügades. "Kas lähme?" (Ma tegin selle missiooni siia sest tegevust tegelt hakkab siin. Praegu oleme veel konohas)
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 9:22 pm

"Pole midagi , lähme nüüd" ütles Ballafrog ja ootas millal Valgehunt liikuma hakkab
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 9:41 pm

Valgehunt ja bf hakkasid minema. Nad olid juba pool teekonda läbinud kui valgehunt ütles. " Teeme sõõgipausi." Valgehunt pani koti maha ja võtis välja paar väikest palli. "Ma katsetan uut asja. ostsin need kokk-ninjade käest. peaks kõhu täis saama, maitsema hästi aga ei tee paksemaks. need on kalimad ka kui tavaline söök." valgehunt pani palli suhu. "Maitse: tõeline, täidab: üllatavalt hästi ja ongi sõõgipaus peatud. Tahad ka? mul on oma varu olemas." küsis valgehunt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 10:07 am

"ei mul pole kõht tühi sõin siin enne sind oodates" ütles Ballafrog ja küsis "kas lähme"
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 1:24 pm

"ma natuke hilinesin jah. Teele." Nüüd liikus rühm külla. Keegi ei pannud meid eriti tähele. Küla oli valvureid täis. Arvatavasti otsivad kella varastajaid. Valgehunt ja bf hakkasid astuma templisse. Neid takistasid valvurid. "Me tulime konoha palvel." "Kuidas me teame et need teie olete?" küsis üks. "Mõtetu. Ööd on siin mustad." "Tubli" vastati jälle mulle ja lasti sisse. Enne sisenemist võtsin ma jalatsid ära. "Templis peab olema paljajalu." ütles valgehunt bf-ile.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 1:37 pm

Ballafrog võttis sussid jalast ära ja talle meenus templitega:
Kui ta oli veel Zetsu juures vangis oli Zetsu ta ühte templisse kinni pannud ja toonud iga päev paksendavat toitu mis ajab väga paksust , õnneks tänu cindy kes käis vahepeal akatsukidega rääkimas andis mulle normaaldset toitu
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 7:36 pm

"See oli salalause. Naad on siin väga kahtlustavad kella pärast kui sa mõtled mis see oli." Valgehunt läks rääkima mingite meestega. Ta tuli tagasi bf-i juurde. Lipik käes "See oli kuriteopaigas. Näib et meie varastel on allkiri ja see on minule mõeldud. Siin on kirjas."valgehunt tegi lipiku lahti "Ma olen tagasi. mind leia sealt kust sa otsid esimesena ja viimasena. pea meeles: ära kunagi üle õla vaata." "Niiet ta elab." ütles valgehunt rahulikult.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 7:46 pm

"kes elab" ei mõistnud ballafrog
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 7:58 pm

"üks vana vastane mul. Ta on sama osan taktika mõtleja nagu shikamarugi. see tuleb raske. Ta teadis, et mina siia tulen. Kuidas aga seda ma ei tea." ütles valgehunt. "ta jättab alati juhtlõngu aga need on mõistatused."
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 8:10 pm

"aa olgu" ütles Ballafrog ja vaatas uudishimulikult ringi "kui me ta kätte saame siis ma võin ta mõtteid lugeda siis saad teada kuidas ta teadis et sa tuled"
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 8:47 pm

Ballafrog käivitas korraks oma mõttelugemise "võimatu" ütles ta ja ta ninast hakkas verd jooksma "see on võimatu" korrutas ta veel. Tal hakkasid krambid ja ta kukkus põlvili
Tagasi üles Go down
Tobi
Missing-nin
Missing-nin
Tobi


Postituste arv : 15
Registration date : 10/01/2008

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 9:23 pm

(Hehh sa natuke Heroes vaadanud)
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 12:32 am

(tundub et nats jah. Smile )

"Mida sa teed? Mis mõttega sa praegu seda teed? Siin on ainult mõned pollarid ja preetrid. Otsime parem juhtlõngu." ütles valgehunt bf-ile. Valgehunt lasi end juhatada kuriteo paiga juurde. "Mind leiad sealt kust otsid esimesena ja viimasena... ära üle õla vaata." korrutas valgehunt endamisi. "kus täpselt see kell oli?" küsis ta preestri käest. Preester näitas ühe augu peale. "Selle kohal rippus kell." "kuhu see auk viib?" küsisin preestrilt "See on suur valjundi. Kella heli lõõmisel läheb august alla ja mitmekordistub ja jõuab linna niiet kõik kuulevad. Seda kella kasutati vaid erilistel juhtudel näiteks keegi väga tähtis on hukkunud või mingi suur häda/hädaohk on/on tulemas." ütles preester. "mul on vaja palju kõit." vastas valgehunt august alla vaadates.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 11:59 am

"valgehunt ma pean sulle midagi rääkima" ütles Ballafrog nina alt verd pühkides
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 1:29 pm

"Rääkida võib kõigest... peaaegu kõigest aga rääkida võib alati... peaaegu alati aga praegu võib." ütles valgehunt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 1:53 pm

"aga sa pead lubama et sa Bigfreezele ei räägi , Kas lubad" Küsiss Ballafrog
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 1:56 pm

"Ei räägi. Lähme nats eemale rahvast enne kui see selline jutt on." valgehunt ja bf läksid vaigsesse koridori templis. "räägi nüüd" ütles valgehunt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 2:11 pm

"vaata kui ma ennem seal mõtteid lugesin hakkas mul ninast verd jooksma , seda tingis see et keegi parem mõtte lugeja oli muuga samass ruumis ja maailmas on olemas ainult 3 inimest kes mõtteid lugeda oskavad , Need on Bigfreeze , Ballafrog ja Bigtime , nüüd tulebgi koht mida BF teada ei tohi saada , Bigtime on mu vend , kui BF oli Cindyga kaugel ära samal ajal sündis Inole 3 laps ta nimeks sai Bigtime , ta oli vaevalt 1 aastaseks saanud kui ta viisid ära mingid kahtlased mehed , Kui ta oli 12 nägin ma teda jälle siis saingi teada et ta oskab mõtteid lugeda ja kui ta oli 12 siis juhtus sama mis täna mul hakkas ninast verd jooksma , sain teada et ta on mingi musta organisatsioni liige ja ma olen kindel et see sinu viha vaenlane ja minu vend Bigtime teevad selles rõõvis koostõõd" Rääkis Ballafrog
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 4:31 pm

"kahtlane. Milline ta on? Kuidas sa saad mõtteid lugeda?" küsis valgehunt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 4:41 pm

"muL OLI SÜNNIST SAATI SELLINE ANNE NAGU MU VENNAL bIGTIMELGI AINULT bIGFREEZE PIDI SELLE PÄRAST MINUKÄEST ÕPPIMA AGA TAL EI TULE SEE IKKA VÄLJA" Ütles Balllafrog
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 7:41 pm

"Seda saab õppida? See on imelik. Tagasi töö juurde. Milline see bigtime on? Ma pean ka sinna lehtrisse alla minema et uurida. kõige kergem on seda kella varastada alla libistates." ütles valgehunt.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeTeis Jan 15, 2008 3:40 pm

"Mu vend Bigtime on pikk Pikkade tume siniste juustega ja kurhja ilmega seljas kannab ta musta kuube" ütles Ballafrog
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeTeis Jan 15, 2008 4:10 pm

"siin ta küll ennem ei pasitnud olevat. Lähme vaatame kas leiame." Valgehunt läks tagasi augu juurde. "aitäh" ütles ta mehele kes talle palju paksu kõit tõid. Valgehunt tegi imeliku sõlme. "sina bf hoia teisest otsast. Ma laskun alla. Lase natuke seda järele ja kui tahan ülesse tulla tõmba. saa arvatavasti kuuled seda kui tahan tulla ülesse." ütles valgehunt ennast mingitesse rakmendesse pannes.
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeTeis Jan 15, 2008 4:15 pm

Ballafrog noogutas ja haaras tugevasti kõiest kinni
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitimeTeis Jan 15, 2008 9:38 pm

valgehunt laskus vaigselt alla august. seal oli mitu käiku. arvatavasti olid need kõik väiksemat tüüpi lehtrid mis omakorda heli valjendavad. "Saatke keegi mulle mingi valguseallikas. Ma jätis omaomad ülesse." karjus valgehunt. seda häält oli arvatavasti kuulda kõvasti nii ülesse kus oli bf ja ka külapeale.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kivi küla vargad Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kivi küla vargad   Kivi küla vargad Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Kivi küla vargad
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: