Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**OtsiRegistreeriLogi sisse

Share

Nundu sisenemas majja

Go down 
AutorTeade
James
Horoz
Horoz
James

Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

Nundu sisenemas majja Empty
PostitaminePealkiri: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 8:10 pm

Nundu, sammus esimest korda elus Konohasse. Ta näitas dokumente ja ta lasti edasi. Nüüd vaatas ta ringi. Ta kõndis otse Hokage poole.
Tagasi üles Go down
Tobi
Missing-nin
Missing-nin
Tobi

Postituste arv : 15

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 8:22 pm

Tobi ilmus Nundu ette ja Lausus:"Kle väike kuhu poole see Uchiha rajoon jääb?"
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeNelj Jan 10, 2008 8:29 pm

Nundu jäi seisma ja vaatas Tobi poole. "Ma pole väike." Ta silmad muutusid kollaseks ja kollaste silmade keskelt, tulid ringid, mis läksid kuni silmade äärteni. "Jäta mind rahule. Ma lähen hokage juurde asja ajama. Mul pole aega putukatega rääkida." Ta kõndis edasi, nagu poleks midagi juhtunud.
Tagasi üles Go down
Tobi
Missing-nin
Missing-nin
Tobi

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 2:52 pm

"Putukatega?
Keda sa siin Putukaks kutsud Putukas!"
Tobi Kadus ja Ilmus nundu pea kohale ja lõi teda vastu pead!
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 2:52 pm

The member Tobi has done the following action : Õnn

1 times Nundu sisenemas majja De6
Results :
  Nundu sisenemas majja De3
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 3:08 pm

Mees haaras löödud käest kinni ja tegi ÜHE käega liigutusi... See oli üks jutsu, mis võis tobiga midagi teha...

(kui alla kolme, siis õnnestub!)

Viimati muutis seda (Reede Jan 11, 2008 3:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 3:08 pm

The member Nundu has done the following action : Õnn

Results :
  Nundu sisenemas majja De2
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 3:11 pm

Järgmisena tuli nundu varukas 1x1 cm uss ja roomas tobi käe peale. Nüüd ta hammustas ja puuris end veresoonde. Seejärel tegi ta väikse käe liigutuse ja lausus "Mul pole hetkel aega sinuga jamamiseks." Käis pauk ja mees oli kadunud.

(Seda ussi on võimatu ära võtta!)
Tagasi üles Go down
Tobi
Missing-nin
Missing-nin
Tobi

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:49 pm

tobi plahvatas ja see oli clone.
Siis oli tobi juba Nundu jalge all ja lõi ta õhku.
(Kui 3 või üle õnnestub)!
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:49 pm

Results :
Tagasi üles Go down
Tobi
Missing-nin
Missing-nin
Tobi

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:52 pm

Tobi lõi Nundu hästi kõrgele ja hüppas järele ta keris traadi tema ümbert ja viskas kunaid maha nii et Nundu kukkus maha ja oli kinni!
siis tegi Tobi käemärke ja Kasutas:Fire style:Giant Fireball jutsu ja Hiigel tulepall lendas nundu poole!JA läks minema!
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:57 pm

Käis pauk. See oli olnud clone.

"Pole paha." Pomises Nundu siis eemalt. Ei tea, kas see oli kloon või mitte, kuid üks nundudest oli seal. Su kloonid ei too tegelt sulle mingit kasu. Ma näen ära, kas sa oled kloon või mitte. Ta vaatas oma kollaste silmadega ja punaste ringidega tobi poole. "Sina olen kloon!" Ütles ta hetkesele tobile. "Kuid originaal võiks eemalt kasti tagant ära tulla. Ma näen sind. Ta muigas. Aga nüüd käis pauk ja järgmisena maandus nundu õige tobi taha.

(üks sama jutsu.

Kui tuleb kolm või suurem, siis õnnestub ja kui tuleb 4 või rohkem, siis seda ei saa kindlalt eemaldada.)
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:57 pm

The member Nundu has done the following action : Õnn

Results :
  Nundu sisenemas majja De5
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 4:59 pm

"Little worm Jutsu." Ta lõi kaks kunaid otse ja kiiresti originaali Tobi jalast läbi ja kaks teist kuanid ühte eemale seina. Nüüd ei saanud tobi sammugi teha. Ta haaras tobi mõlemast käest kinni ja tõmbas maha. See kõik käis väga kähku. Nüüd tuli kolm ussi tema käest ja läksid mitmesse kohta tobi kehas ja sõid end tobi sisse, verre või mujale. "Hiljaks jäid. Kui nad on verre pääsenud, ei ole enam pääsu. Kuid ole mureta. Ma ei tapa sind. Mul pole põhjust." Ta lasi nüüd lahti ja kõndis eemale. "Kas sa tead, kes on Elven?"
Tagasi üles Go down
Tobi
Missing-nin
Missing-nin
Tobi

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 5:32 pm

shadow clone jutsus kasutas Tobi ja saatis nad Nundu juurde ja tegi käe märke ning lausus:Bakuretsu Bunshin(Exploding Shadow clone!)
Ja Nundu kõrval olevad cloonid plahvatasid ja Nundu sai viga!
(Kui 4 või rohkem läheb edasi ja see toiub?=

Viimati muutis seda (Reede Jan 11, 2008 5:33 pm). Kokku muudetud 2 korda
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 5:32 pm

Results :
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 5:55 pm

Nundu maandus eemale, natuke haavatud. "Olgu siis. Mul ei jää valikut." Ta tegi käe liigutusi ja lausus "Defense bubble creator." Ta ümber tekkis suur mull, mis kaitses kõik võimalikud asjad ära. Nii kohe, kui ta käed lahti lasi. kadus ka mull ära. Selle asemel, hakkas Nundu kohe uusi liigutusi tegema. See tehtud lausus ta "Truth telling Jutsu." Järgmisena uss, mis oli originaali sees andis kohutavat valu. Lisaks veel, sundis teadud süsteemide järgi ainult tõtt rääkima. "Ütle, KAS SA TEAD, KUS ELVEN ON?" Küsis Nundu nüüd kõvasti. Ta oli täiesti kaitsud. Nii maapealt, kui ka maa alt (Ainult üks nõrkus on sellel pallil, kuid seda sa ei tea ja ainult mina tean!)
Tagasi üles Go down
Tobi
Missing-nin
Missing-nin
Tobi

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 6:23 pm

Kust mina tean!
Tagasi üles Go down
James
Horoz
Horoz
James

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeReede Jan 11, 2008 7:42 pm

"Siis, polnudki suga mingit mõtet rääkida. Sa oled kasutu mu jaoks!" Ta lasi käed lahti, kaitsemull kadus ümbert ära ja nüüd kõndis ta hokage maja poole edasi. Ta tegi veel väikse nipsu ja nüüd tulid ka noad tobi jalast ära. Nii et too sai liikuda. Nüüd jõudis sellisesse kohta, kus oli juba hokage maja käes ja mõned ninjad passisid seal.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui

Postituste arv : 392
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 4:21 pm

Ozora jõudis tobi juurde ja Hakkas Irvitama :"Sa oled Ikka nii koba!"
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Nundu sisenemas majja   Nundu sisenemas majja Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Nundu sisenemas majja
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1