Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ettekanne

Go down 
3 posters
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 2:52 pm

Valgehunt läks hokage juurde. "mina ja elven lõpetasime meeküla missiooni. Kohale jõudsime ilma sekeldusteta aga seal olles hakkas midagi väga imeliku juhtuma. Me päästsime mingi mehe ära ja siis läksime missiooni täitma. Tuli välja et see mees keda me päästsime oli vastaste poolel ja meid aeti lõksu. Me ei saanudgi aru kas õiged inimesed kohale sinna jõudsid aga meid seal rünnati. On mingi tegeane nimega merlin. rahvas usub et ta on see "võlur". tegelt arvan mina et ta on lihtsalt väga tugev ninja. Ta saatis oma ninjad meid tapma. Neil oleks see peaaegu õnnestunud ka aga siis juhtus midagi. Elven muutus ja päästis mind aga siis tahtis ta ka mind kõrvaldada. Õnneks suutsin olukorra kontrolli alla saada ma ei mina ega elven saanud tõsiseid vigastusi. Me tõime need mehed kes mei ründasid siia. On neist mingit infot laekunud?" küsis valgehunt lõpuks pärast oma ettekande ette kandmist.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 4:15 pm

"merlin Hmm Ei tule kohe ette aga peab vaatama" ütles BF ja avas oma Hokage raamatu ta otsis nende meeste kohta infot siis ostutas ta paremal pool olevale mehele ja ütles See on "Mendes" Ta oli vanasti Liiva küla ninja , ta oli väga tubli , aga aastas 1995 kadus ta äkki" ütles BF ja tombas kulmu kortsu ja hakkas mõtlema.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 7:54 pm

"Me ei saa mingeid suvalisi mehi hakkata jahtima." ütles valgehunt bf vaadates.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 8:47 pm

"Sa ei peagi ta on ju sul juba käes" ütles BF
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 9:18 pm

"Kes teine on?" küsis valgehunt bf-i käest ise vaadates Mendesi kausta.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimePüh Jan 06, 2008 10:42 pm

"Ja kust sa võtad, et see Mendaus on?" Küsis Elven ja sisenes ruumi. Ta oli osa pealt kuulanud. "Äkki, on see järjekordne vale nimi? Ma kahtlen selles ausalt." Ta istus eemale aknalaua peale ja vaatas Valgehunti. "See mees on keegi teine. Kuid, ta on oma eksisteerimist varjanud! Ma küll ei tea kuidas, kuid see on nii! Ta on kogunud tugevaid mehi. Ilma minu kontrolli kaotamata ja meie õnneta, oleksime hetkel surnud!" ta vaatas maha. "Merlini nime ei võta iga inimene. Iga inimene teab, kes Merlin on. Merlin on igal pool olnud alati nimena 'Maailma tugevaim võlur'. Sellist tiitlit ei võta tõesti igaüks. Kui ta võtab selle tiitli, siis ta peab ka olema maailma tugevam võlur, või vähemalt näitama seda.

(Siin teemas, ma veel ei olnud akatsukis!)
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 2:49 pm

BF vatas elventi ja ütles "see kelle te tapsite oli arvatavasti Mendes , Teistest ei tea ma midagi " ütles BF ja jälgis valgethunti ja elvenit
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 3:07 pm

"Mendes? Kes tema on?" Küsis Elven mõtlikult.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 6:46 pm

"Mendes on üks Merlini käsilastest kelle te tepsite" ütles BF natuke närvilisemalt.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 8:45 pm

"On tal vendi õdesid?" küsis valgehunt vahele et suhteid maha jahutada.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeTeis Jan 08, 2008 11:54 pm

Elven mõtles hetke. Ta vaatas Valgejundile ja BFile korda mööda otsa ja lausus lõpuks. Vähemalt teame, et neil on väga tugevad mehed!
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 4:02 pm

"seda jah" üles Bf ja uuris veel natuke Mendesi kausta
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 4:05 pm

"Sellega nõustun. Ma pean nüüd minema. Hiljem." ütles valgehunt ja läks minema. ruumi jäid bf ja elven.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitimeKolm Jan 09, 2008 4:10 pm

"head aega" ürtles BF kausta uurides.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Sponsored content





Ettekanne Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettekanne   Ettekanne Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ettekanne
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: