Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**CalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share

ennast üles andmas

Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Postituste arv : 1980
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

ennast üles andmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: ennast üles andmas   ennast üles andmas - Page 2 Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 8:53 pm

10 minutit hiljem jõudis BF väravani ja nägi 2 laipa "rsk nad on kavalad , poleks pidanud seda Nundut nii väga usaldama"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://narutomaailm.forum.co.ee
James
Horoz
Horoz
James

Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: ennast üles andmas   ennast üles andmas - Page 2 Icon_minitimeLaup Jan 12, 2008 8:58 pm

Selleks ajaks olid nad juba mäe peal. "Vend. Oota mind. Ma räägin sulle sellest, nagu ma lubasin sinu õele!" Pomises ta. "Liigume nüüd kiiresti ja oota korra." Ta tegi liigutusi ja lausus "Poisonous gas" Ta puhus välja mürgilist gaasi ja lausus siis "Liigume kiiresti. Kui koerad siia tulevad, ei saa nad meile järgneda ja nad on nädalaks ka oma lõhnatumise kaotanud. Selleks ajaks on ka lõhn kadunud." Nad liikusid suure kiirusega x suunas. "Hiljem liigume Liiva küla poole. Hetkel peame põgenema!"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Darker Nara
Missing-nin
Missing-nin
Darker Nara

Postituste arv : 27
Registration date : 16/09/2007

PostitaminePealkiri: Re: ennast üles andmas   ennast üles andmas - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 12:07 pm

"kas se uss on ikka veel mu ajus" küsis Darker vaadates Nundule otsa
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
James
Horoz
Horoz
James

Postituste arv : 71
Registration date : 10/01/2008

PostitaminePealkiri: Re: ennast üles andmas   ennast üles andmas - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 2:13 pm

"Võibolla. Võibolla mitte. Aga ta on sinu kehas. Ma eemaldan ta siis, kui kokkulepe on täide viidud. Tea, et see uss võib elada kuni tuhat aastat!" Ta jooksis suures kiiruses koos Naraga ikka Konohast kaugemale.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Darker Nara
Missing-nin
Missing-nin
Darker Nara

Postituste arv : 27
Registration date : 16/09/2007

PostitaminePealkiri: Re: ennast üles andmas   ennast üles andmas - Page 2 Icon_minitimePüh Jan 13, 2008 2:17 pm

(nüüd olema piisavalt kaugel ma teen nüüd liiva küla alafoorumi alla topicu)
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: ennast üles andmas   ennast üles andmas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down

ennast üles andmas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2