Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ettepanek: Suur sündmus

Go down 
2 posters
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Ettepanek: Suur sündmus Empty
PostitaminePealkiri: Ettepanek: Suur sündmus   Ettepanek: Suur sündmus Icon_minitimeTeis Dets 11, 2007 5:11 pm

Kindlasti olete tähele pannud, et vahepeal on igaav. Midagi ei ole teha siin. Aga võiks siis siin foorumis midagi lahedad korraldada, et näiteks juhtub midagi.

Näiteks kuna kõik teavad, et ma olen Akatski juht (Alex) siis võiks näiteks Akituski rünnata Konohat. Te teate, kui tugevad on seal osad tegelased, nagu Alex ise ja päiksekiir (üks tugevamaid)... Sellepärast kuulutatakse välja eriolukord. See tähendab, et palutakse abi ja ma ei tea mida veel.

Minule tekkis veel üks idee mis võiks juhtuda:

Ilus ilm konohas. Kõik on lahe ja puha, kuni midagi juhtub. See mis juhtub, pole kindel, kuid Konoha on sunnitud hädaolukorral evakueerima. Kasvõi selle sama akitsuki või orochimaru pärast. Kõik saavad evakueeritud (Kuigi meie kasutajad panevad alguses vastu, sunnib hokage ka neid lahkuma). Nüüd on see suur mõistatud, et Konoha on täielikult vaenlaste oma ja see tuleb tagasi saada. See ongi see mõistatus ja lahe osa, kuidas selle tagasi saada ja siis spioonide saatmine jne Razz. Mõneks ajaks tegevus olemas.

Kolmandaks: S rank missioon Razz. See on supper special. Mõnda teisdt küla rünnatakse kellegi poolt, kuid see linn on suures ohus. Seal on spioonid (mida ei teata) ja ka muid ohte ja palutakse Konohast abi. Autasu on väga suur. Saadetakse siis sinna linna KÕIK foorumi kasutajad ja ka mõned inimesed, kes foorumis ei eksisteeri (heaks juhuks). Nüüd ongi see missioon, et kuidas se probleem laheneb.


Pakkuge ise kah midagi välja.

Reeglid oleksid selles lihtne:

1. Sa ei tohi surra, ehk pead ellu jääma.
2. Sa ei mängi teise tegelase eest.
3. Arvesta jutustaja (minu) liigutusi. Kui ta midagi kirjutab siis nii ka on. (Et jutustaja põnevust lisada)
4. Fantaseerida ei maksa, kuna muidu läheb mäng teiste jaoks ebapõnevaks, kuigi sulle võib tunduda see lahe.
5. Vastast mängib JUTUSTAJA, mitte SINA!
6. Sa ei avasta eriti midagi kui jutustaja ei maini seda või ei räägi, et vastane tuleb vms.

Mõned reeglid võiksid kah olla (Pärast kirjutan ülesse ka jutustaja parooli, et kõik saaksid seal käija)

Mis arvate?
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Ettepanek: Suur sündmus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ettepanek: Suur sündmus   Ettepanek: Suur sündmus Icon_minitimeTeis Dets 11, 2007 6:05 pm

Päris hea mõtte.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
 
Ettepanek: Suur sündmus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» suur kuusk

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: