Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**CalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share

Äraolek ja tagasitulek..kõik asjast

Go down 
AutorTeade
Saya
Genin
Genin
Saya

Postituste arv : 229
Pärisnimi : Triin
Registration date : 04/09/2007

Äraolek ja tagasitulek..kõik asjast Empty
PostitaminePealkiri: Äraolek ja tagasitulek..kõik asjast   Äraolek ja tagasitulek..kõik asjast Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 9:44 pm

Kõndisin väravatest sisse..valvurid oleks peaaegu kukkunud (kõõlusid vanad sindrid nimelt)...tervitasin vaid noogutusega..nad ei tundnud mind ära..kuid mis vahet seal on..Hokage tunneb mu nagu nii ära..mõelda vaid..peale kõiki neid aastaid...alles see oli..kui ma tulin..ja siis pidin jälle lahkuma...aga uuuh kui hea on taas tagasi olla Smile
Täpsemalt olin ära 2 aastakest..see kus ma käisin ja mida ma teada sain..jääb hetkel veel ameti saladuseks Wink
Aga ma tulin tagasi..ja ma arvan et see ongi peamine..ja ma olen nüüd teadlikum..mille poole püüelda ja mida veel öppida..
Endiselt olen siis Medical ninja..jah..sellest ei saa mul vist kunagi küll Smile alati onmidagi juurde õppida ja teadmis täiendada Smile nii tore...
Jõudsin hokage majani...sammusin tema kapinetini..koputasin..keegi ei vastand..kuulatasin..siis tegin vaikselt ukse lahti...
ja siis :"ÜLLLLLATUUUS!!!!"Razz Laughing kuidas te teadsite..kuidas ???
Head uudised liiguvad alati kiirseti Wink teatad Hokage selle peale Smile
...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili https://s73.photobucket.com/albums/i213/saskaz/

Äraolek ja tagasitulek..kõik asjast
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1