Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL

Go down 
+4
Alex
H.Kato
marexx
Fred
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 4:15 pm

BF ja Iriko tõid politsei jaoskonda Kivi küla kurja tegija kes teadis natukene akitsuikides.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 4:16 pm

Iriko ütles:"Nii, räägi nüüd kõik ära mis sa tead"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 5:04 pm

Kivi linna Bandiit vaikis.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 5:06 pm

Iriko Mõtles veidi ja siis lõi kunai mehele kätte ja ütles:"Vasta mulle"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 5:09 pm

Mees Vaikis ikka siisütles BF peaks Valgehundi kutsuma tema ostkab Pea ANBU juutst See mees võib siin vabalt valetada. Sa kutsu Valgehunt ma valvan siisn seda meest niikaua ütles bf
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 5:10 pm

Iriko läks valgehunti kutsuma
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 5:18 pm

Iruka tuli Valgehundiga tagasi. " Mis probleemiks siin on?" küsis valgehunt tulles .
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 5:23 pm

"see mehe mürakas siin ei taha rääkima hakata" ütles BF
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 6:45 pm

"JA EI HAKKA SAMUTI" Tuli eemalt hääl. Nähtavale tuli Alex, kes oli maruvihane. Ta haaras kunai ja viskas selle otse mitte rääkiva mehe südamesse, kes hetkega suri ära ja maandus laua keskel. Ta tõuaks end õhku ja maandus eemale akna lauale. Ta haaras mõlemasse kätesse kunaid ja kadus. Järgmisena oli ta hokage taga, nuga hokage kõril. "Non-escape jutsu" Lausus Alex ja köied läksid pinksalt ümber hokage, et tal ei olndu mingit põgenemis võimalust. See oligi nii läinud nagu ta oli arvanud. Üllatusena, sest see kõik käis kähku. "Ärge liikuge või hokage sureb. Uskuge mind, teil pole mõtet riskida."
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 7:32 pm

"ärge kuulalke tdas " ütles Hokge
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 8:27 pm

Iriko Paralises alexi ära ja siis ütles, ära muretse ta ei saa enam liikuda.
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 9:20 pm

Alex naeris ainult. "Selljuhul mul on kahju." Köied, mida ei saanud purustada, tõmbasid kokku. Nähtavale tuli traat ja just, seda on VÕIMATU PURUSTADA. See hakkas suruma nüüd hokaget tükkideks. "Seda te ju tahate. Ainult mina saan peatada."

PS: Te ei saa nööri eemaldada ükskõik mis jutsuga või teoga
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 4:13 pm

Hokage seisis rahulikult ja mõtlrees "see ongi siis mu saatus"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 4:35 pm

"Traadid teevad hokage viiludeks, vorstiks. Sa ei taha ju seda. Ja mida rahvas hakkab sinu kohta mõtlema, kui nad teada saavad, mida sa tegid? Nad hakkavad sind vihkama ja süüdistama." Alexi parimaid asju oli see, et ta teadis nõrkusi ja ta teadis täpselt, mis juhtuks kui too teeks toda.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 4:40 pm

Hokage oli ülimalt rahulik ahga keegi ei teadnud miks.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 6:37 pm

äkkitselt lendas lõksus olev BF õhku ta oli juba ennem ainmanud halba kui Alex Oli tulnud ja teinud Shadow clone jutsut. Nüüds seisis täpist tema aLexi taga ja hoidis tal nuga kõril , aga kuna irko oli ta niikui nii paraleelinud lõppetas ta noa kõril hoidmise.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 7:13 pm

Alex hakkas naerma." Arvad et olen loll?" Käis
pauk, sest Alex oli samuti klooninud, kuna ta oli näinud kõik läbi ja
ta teadis, et nad võtavad ta kinni. Nüüd oli õige bf köidikutes ja
välja astus Alex. Kas seekord oli kloon või mitte, seda me ei tea.
"Sina vähemalt pole kloon." Lausus too ja lõi kunai BFi õlga. Ei mingit
pauku. "Ma ütlesin sulle, muidu oleks klooni mõju juba lõppenud."
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 7:20 pm

"BF kõhis verd tal oli imelik tunne ta ei kuulnud mitte midagi.Ta käis kui oma mõttetes.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 8:03 pm

(Alex kuidas sa üldse liigutasid ennast, ma paraliseerisin su ära ehk sa ei saanud liigutada, ja sa ei teinud isegi käemärke ja niimoodi kloonimine on power rp suhtkoht)
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 8:41 pm

(Enne kui ma ültse sisenesin, kloonisin end Razz)
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 4:32 pm

(anouh vahet pole, aga siis pole hokage enam ohus ju, ja kloonid ei saa jutsusid teha >_>)
Tagasi üles Go down
Saya
Genin
Genin
Saya


Postituste arv : 229
Pärisnimi : Triin
Registration date : 04/09/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 6:02 pm

tulin sisse:
ohohh..ma oleks peaaegu kogu peost ilma jäänud...saatsin kurja pilgu aexile..sisenesi ta mõtteisse..Käitu nüüd ilusti alex-poisu..
Uuesti valjusti: Mis kammaja siin toimub...ja kes see vagane sell seal on..ma tahtsin öelda oli???
/nähes et aelx ei saand ikka veel aru- üritas veel rünnata/
sisenesis uuesti ta mötteisse: Aelx!!!! MIDA VI*** SA TEED!? Või parem kes seda teeb?

...
Tagasi üles Go down
https://s73.photobucket.com/albums/i213/saskaz/
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 8:40 pm

OZora ilmus kah vaikselt Alexi kõrvale ja ütles:"Lõpeta ma tegelen ise siin konohas!"
Tagasi üles Go down
Alex
Missing-nin
Missing-nin
Alex


Postituste arv : 145
Registration date : 10/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 1:14 am

"Ei saa. Me peame võtma hokage ajutiselt pantvangi." Sosistas ta. Ta kuulis mõtteid kuid see ei mõjutand teda "Aitab, mul kiire." Ta haaras hokage õlast kinni ja pomises "Kui su sõbrad on head, jäävad nad, kui ka sa ellu." Ta pani nüüd teise käe tasku, haaras kunai ja viskas selle maha puu sisse "Stick jutsu." Kunai kinnitus sinna külge, et seda ei saa välja tõmmata. "50 sekundi pärast, lendab see maja õhku." Ta vaatas Sayat vihaselt, kes oli tema mõttemaailma sukeldunud ja järgmisena hakkas ei keegi sayat kägistama. See ei olnud mingi jutsu, vaid midagi muud (mida keegi hetkel ei saa teada). "Sina, ei proovi mu mõtte maailma kunagi siseneda." Muidugi lendasid tema poole kunaid. Alex pani käe eemale ja lausus ühe käega "Shadow clone jutsu." Tema ümber tekkis koonidest ring, kes kunaid endale võtsid. Järgmisena käis suur pauk ja nii õige hokage kui ka Alex olid kadunud.

(Jah, sul on õigus, kuid kui sa ei tea, on olemas paar jutsut nagu illusion jutsu... Ja siis on võimalik saata need nöörid eemalt, märkamatult.

Saya, sa ei tea mu nimegi, sest me pole kunagi näinud. Sa ei tea et mu nimi on alex.)
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 11:43 am

Alex kirjutas:
"Ei saa. Me peame võtma hokage ajutiselt pantvangi." Sosistas ta. Ta kuulis mõtteid kuid see ei mõjutand teda "Aitab, mul kiire." Ta haaras hokage õlast kinni ja pomises "Kui su sõbrad on head, jäävad nad, kui ka sa ellu." Ta pani nüüd teise käe tasku, haaras kunai ja viskas selle maha puu sisse "Stick jutsu." Kunai kinnitus sinna külge, et seda ei saa välja tõmmata. "50 sekundi pärast, lendab see maja õhku." Ta vaatas Sayat vihaselt, kes oli tema mõttemaailma sukeldunud ja järgmisena hakkas ei keegi sayat kägistama. See ei olnud mingi jutsu, vaid midagi muud (mida keegi hetkel ei saa teada). "Sina, ei proovi mu mõtte maailma kunagi siseneda." Muidugi lendasid tema poole kunaid. Alex pani käe eemale ja lausus ühe käega "Shadow clone jutsu." Tema ümber tekkis koonidest ring, kes kunaid endale võtsid. Järgmisena käis suur pauk ja nii õige hokage kui ka Alex olid kadunud.

(Jah, sul on õigus, kuid kui sa ei tea, on olemas paar jutsut nagu illusion jutsu... Ja siis on võimalik saata need nöörid eemalt, märkamatult.

Saya, sa ei tea mu nimegi, sest me pole kunagi näinud. Sa ei tea et mu nimi on alex.)

(njamh sellepaele ma ei mõelnudki
Tagasi üles Go down
Sponsored content





kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Empty
PostitaminePealkiri: Re: kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL   kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
kiVI LINNA KURJA TEGIJA ÜLEKUULAMISEL
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: