Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**CalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share

Konoha väravate juures

Go down 
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Postituste arv : 691
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Konoha väravate juures Empty
PostitaminePealkiri: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 2:04 pm

Elven sammus väravate juurde. Kaks meest, kes alati seal olid vaatasid Elvenit. Elven sammus väravast paar sammu välja ja võttis taskust kuldse kunai. Ta vaatas seda ja tegi nagu Alex oli talle kunagi õpetanud. Ta pigistas kuldse kunai otsa. Kunai läks aga siis täpselt pooleks ja oli näha, nagu signaal läks laiali. Seda sai Elven aru väikse punase tule vilkumisest. Seal oli kaks asja. Üks sõrmus ja üks kiri. Elven võttis kirja ja luges, kus oli paar rida teksti:

Jäta sõpradega hüvasti,
räägi neile tõtt, mida sina
otsustasid. Me ootame
sind seal, kus ma selle antsin.

Sul on 24 tundi aega!

Elven pöördus ümber korraks ja kõndis Valgehundi korteri poole.

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 3:46 pm

(mul on oma maja)

Jõudes Valgehundi maja juurde, Elven koputas uksele. ukse tagant kostis metsik ja vali koera haukumine mis tegi kõhedaks. siis oli kuulda valgehundi häält "jaja. Ma tean et keegi on uksetaga. Sa ei pea niimoodi ka seda kuulutama." Kui uks lahti tehti nägi elven esimesena valgehunti ja ta valget hunti(irooniline või mis). "Mis sind siia toob?" küsis valgehunt elveni pärast.

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimePüh Dets 02, 2007 8:00 pm

"Ma." Ütles Elven hingas sisse ja välja ja lausus "Ma tahan suga rääkida." Ütles ta ausalt.

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 5:04 pm

"Rääkida võib alati. Su näost näen et see on tõsine. Tule istu. Tahad midagi? teed? kohvi? kooki? mingeid suupisteid?" küsis valgehunt külaliselt.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui

Postituste arv : 392
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:36 pm

Ozora oli eemalt elvenit jälginud ahah ta tegigi õige otuse ja võttis oma lõuna karbi välja ja hakas sööma!
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:14 pm

"Ei, ei ole vaja" Lausus Elven siis ja istus eemale maha. "Mul on sult viiamast teenet vaja paluda." Ta rõhutas sõna viimast.

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 9:50 pm

"Viimast? mida see peaks tähendama? Lähed sa kuhugi? Ma võin teha küll teene kui see päris mõistuse vastane pole." küsis/ütles valgehunt selgituseks

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 11:07 pm

Elven hingas sisse ja välja ja ütles seda võimalikult rahulikult "Ma reedan konoha varsti. Sest konoha pole mu õige koht. Minu õige koht on akitsukis, ma sain just sellest aru. Ja nüüd ongi mul sult üht teenet vaja." Ta hääl värises natuke ja käsi mis taskus oli, surus kunaid ta käes. Ei ta ei tahtnud tappa ega midagi teha vaid heks juhuks enesekaitseks või muuks asjaks.

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 4:16 pm

"Nii on lood jah." ütles valgehunt. Ta tegi kiire käeliigutuse ja keskond muutus valgeks. ümberringi ponud enam midagi. yühjus silmapiirini ja kõik valge. Ainukesed asjad olid 2 tooli ja laud. Elven tõusis ja jalutas nats ringi. "Tule istu. Räägi kõik aeglaselt ja rahuliklt ära. Ehk saame kompromissi?" ütles valgehunt rahulikult olles.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 4:41 pm

(sa pole elven Wink)

Elven jäi paigale. Ta vaatas Valgehunti. "Tegelt on kaks teenet. Esiteks, ma tahan et peale seda teene palumist, sa mind enam ei usaldaks ja minule järgi ei tuleks. Teiseks..." Ta hingas sisse ja välja ja küsis küsimuse "Oled sa lugenud lugu kolmest vennast?" Ta võttis välja peenikese raamatu ja ta oli kindel, et valgehunt polnud.

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 5:23 pm

" Sellest saan ma aru et ma sulle järgi ei tuleks aga mis ma sind usaldada ei tohi?" Valgehunt võttis raamatu, luges natuke ja siis ütles " Ma tean seda lugu. Las ma arvan: selle teenega on midagi seotud nende scrollidega?"

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeTeis Dets 04, 2007 11:30 pm

"Sest, järgmine kord, kui me kohtume, pean ma sind võibolla tapma. Ja ma võin ma ei tea mis meetodeid kasutada, et sind tappa, kui missioon antakse." Elven naeratas hetkeks. Nüüd tõmbas Elven välja kaks Scrolli. Scroll of Chakra ja Scroll of life. "Need on kaks tükki, mis mul on. Legendi järgi on neid 4 tükki. Üks neist on akitsuki käes. Kõige võimsam scroll, scroll of god. Ma ise nägin seda. Mida ma tahaksin, oleks see, et sa leiaksid Selle viimase scrolli, mis on veel leitmata. Kui see valedesse kätesse satub on halvad lood."

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 10:33 pm

"Ok. Ma täidan selle teene. Kus sa seda nägid ja mis ma peaks sellega tegema kui ma olen selle saanud? Ma ei proovigi sind takistada minemast Akatsukide poole aga ma hoiatan sind. Kui sa lähed, võid sa alati mu poole tulla aga mitte akatsuki riietes. Kui sulle või kellegile antakse ülessanne mind tappa ei ole mul muud valikut kui... . Tea et ma olen ikkagi su sõber." Ütles valgehunt.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 11:01 pm

Elven naeratas. "MA tahan jagada enne reetmist natuke informatsiooni. Esiteks, kõik info, mis siin ringi liigub on vale info akitsikudide kohta. KÕIK. Nad levitavad meelega valet infot. Kui keegi teab midagi, ei tea ta tegelt mitte sittagi. Ainult üks inimene teadis... Ja ta on surnud." Ta pidas seda meest, kelle Alex ise tappis ära kunaiga." "Raamatust saad vihjeid kuidas seda leida. Kui sa leiad selle, siis hoia seda endaga alati kaasas." Ta võttis välja kaks väga mädanenud ja hallitanud kunaid. Ta ulatas ühe Valgehundile "See olgu rahu märgiks. Kui ma võtan selle välja, tähendab, et ma olen sell hetkel usaldusväärne ja vastamsieks pead enda sama kunai välja võtma. Siis võime mõlemad usaldada. Sama võid sina teha."

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 11:45 pm

valgehunt võtis kunai. " Olgu me vahel rahu. peame sidet ikka. Mis ma Scroll of lifega teen kui selle saan ja kust ma selle saan? mis raamatust sa räägid?

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeKolm Dets 05, 2007 11:54 pm

Elven tõmbas välja raamatu, nimega "kolme venna lugu" See oli väga ühuke ja ka pildid olid. Ta viskas selle Valgehundile ja lausus "Loe läbi. Scroll of life on mul olemas. Sul on vaja leida
SCROLL OF TRANSi,
Scroll millega sa saad muutuda ükskõik kelleks või milleks ja sa saad ilmuda ehk kaduda hetkega ükskõik kuhu sa iganes tahad, kui sa ainult selle väga kasutad.

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 5:18 pm

"aga scroll of god? Ma proovin leida su scrollid. Sa kui sa lähed vastase poole üle proovi vähemalt natuke pidurdada nende scrollide otsimist. Kui ka leiad anna mull ja valeta et ei leidnud. On sul veel midagi üelda?" küsis valgehunt lõpuks "Kui ei ole siis vabastan su ilusiooni jutsust."

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 7:09 pm

"Scroll of god on nende käes. Selle scrolliga võiksid nad vabalt hävitada terve konoha. Kuid jah, vabasta mind illusioonist."

Saya
Genin
Genin
Saya

Postituste arv : 229
Pärisnimi : Triin
Registration date : 04/09/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 8:45 pm

hmm:D kõlab tuttavalt see scrollide jutt ...
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili https://s73.photobucket.com/albums/i213/saskaz/
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeNelj Dets 06, 2007 8:47 pm

(Loe raamatut Razz. Ja sind seal ei ole, see on meie salajane teema Razz Keegi ei kuule ega tea sellest midagi)

Saya
Genin
Genin
Saya

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 7:12 am

Harry Potteri viimases raamatus oli taoline...köiga vägavamate asjakaest teema lihtsalt..
aga salatsege siis -.-
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 1:24 pm

(Harry potter on Narutost väga erinev asi Wink. Ja see scrollide värk on ka nende surma vägiste asjadest väga erinev. Ma olen raamatu läbi lugenud (3 päevaga Wink) j ma ütlen ära, et scrollide asi ei ole sellega seotud. Ja teemast väljas jutud lähevad sulgudesse, kui sa ei tea.)

Saya
Genin
Genin
Saya

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 3:29 pm

(on sarnane ütlen mina jällegi)
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui

Postituste arv : 392
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 8:41 pm

(KEna vaidlus teil siin aga hakkake õige rpma(Roleplayma))
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 8:42 pm

Valgehunt vabastas Elveni illusioonist. "Ma viisin su sinna vad et keegi meie juttu pealt ei kuulaks ja enda ja sinu ohutuseks. Ma lähen varsti tegema tead küll mida." ütles valgehunt sõbralikult.

Viimati muutis seda (Laup Dets 08, 2007 12:11 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Konoha väravate juures   Konoha väravate juures Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Konoha väravate juures
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next