Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Bloobline avastamine.

Go down 
5 posters
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 8:47 pm

Valgehunt läks metsa pärast avastust laboris. Ta seisis ja hakkas chakrale keskenduma. Ta lõpetas chakrale keskendumise ja keskendus nüüd hoopis oma käelabale. Käsi hakkas kaduma sõrmeotstest alates kuni randmeni. Kätt oli tunda aga seda polnud seal. Sama asju ju juhtus ka paberitükiga. Ta lõpetas keskedumise ja nagu võluväel tuli käsi tagasi nähtavale. Ta proovis uuesti aga seekord proovis ta kogu kehaga. Juhtus sama asi mis käegagi ainult nüüd siis terve kehaga. Valgehunt nägi ka kuidagi imelikult. Ta nägi läbi asjade. Ta võttis kätte peegli. Ta ei näinud ennast ega ka kätt mis hoidis peeglit. Ta suunas chakrat peeglile ja ka seda ei olnud enam näha. Ta oli mõistnud oma võimeid. Valgehunt suudab ennast ja asju nähtamatuks teha. Kuid kui ta järgmine päev hakkas uuesti treenima ei suutnud ta kaua nähtamatust hoida. See võtab väga palju chakrat ja energjat kuid on see väga kasulik võime. Ta veetis päevi lihtsalt metsas treenides. Kuigi oli ta nähtamatu on tal siis paar viga küljes. nimelt kuuleb vastane teda. Nähtamatuse võime nimelt põhineb sellel et ta nahk ja chakra suudab valgust peegeldada ja nii märkamatuks jääda.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeKolm Nov 28, 2007 10:54 pm

Kui valgehunt oli nähtamatu, lendas aga üks kunai valgehundi ette ja see plahvatas, kuid mitte vigastaval toimel, vaid tõukas Valgehundi eemale vastu puud, mitte suure kahjuna. Eemale maandus elven "Võimas võime" Lausus Elven ja vaatas nüüd nähtavat valgehunti. "Sinu sellel võimel on üks väga suur viga." Ta silmad muutusid tagasi üleni kollaseks ja keskele tulid ringid. "Ma näen sind!" Lausus Elven. Justnimelt. Chakaara silmad olid võimelised nägema kõigest nähtavast asjast läbi tehes nähtavad esemed nähtamatuks ja kõik nähtamatud esemed, tegi ta nähtavaks, millest ta ei saanud läbi näha." Elven muigas ja lausus "Kuid võimas relv"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 3:40 pm

BF tuli metsa ta oli näinud et Valgehunt harjutab ja siis läks Valgehundi juurde Bf il endal oli tema Vanaisa antud nähtmamatu keep peal mis oli tal ühhe milssioni ajal katki läinud ja nüüd olid näha ainult ta jalad "ta lausus " Tere"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeNelj Nov 29, 2007 4:27 pm

tava võitluses on mu võime hea. pealegi suudan ma ainult oma silmi muuta nii et nän asju detailelt ja asjadest läbi. Küll ma treenin ja saan selle kasutamisega heaks. See suht hea. Kahju et ma oma sharingani kaotasin aga hea et oma võime avastasin.
Tagasi üles Go down
Saya
Genin
Genin
Saya


Postituste arv : 229
Pärisnimi : Triin
Registration date : 04/09/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 7:17 am

lahe töesti...aga mis siis juhtub kui sa ennast nähtamatuks teed ja siis teadvuse kaotad..siis sa oled nähtamatu ja teadvusetu..ja siis sa äkki jäädgi nähtamatuks..ja sisi keegi ei saa sind aidata ja ja ja... Shocked
Tagasi üles Go down
https://s73.photobucket.com/albums/i213/saskaz/
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeReede Dets 07, 2007 8:46 pm

"see oleks probleem aga ma usun kui ma teadvuse kaotan siis sulgeb või väheneb mu chakra vool piisavalt et mind taas nähtavale tuua." Valgehunt vaatas kella. " Ma pean minema. eks näeme, ma näen teid, teie mitte mind." ütles valgehunt rõõmsalt ja muutus nähtamatuks ja läks minema suure hooga.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 1:07 am

"Silmade asi on jama. Ilma Chakaara silmadeta ei näe mitte keegi mitte millestki läbi." Ta kõndis mööda metsa kaugustesse.
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 11:44 am

(valgehunt sa saad nüüd Uueks Jirayahiks hakata)
Tagasi üles Go down
Saya
Genin
Genin
Saya


Postituste arv : 229
Pärisnimi : Triin
Registration date : 04/09/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 3:34 pm

-.-
valge pole hentai Very Happy:D lol!
Tagasi üles Go down
https://s73.photobucket.com/albums/i213/saskaz/
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitimeLaup Dets 08, 2007 4:17 pm

(Valge Hentai?)(kirjuta muu tekst sulgudesse)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Sponsored content





Bloobline avastamine. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Bloobline avastamine.   Bloobline avastamine. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Bloobline avastamine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: