Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**CalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share

Suured teened.

Go down 
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:00 pm

Valgehunt tuli raamatukogust otse turule. Konohal on väga suur turg niiet sealt saab kõike: Siit sain ma ka oma sateliidi jaoks paar asja. Ma läksin otse ühe müüja juurde. Kohe kui ta mind nägi hakkas ta pabistama. "Kuidas läheb vana sõber(Sarkasmiliselt). Mul on vaja neid asju (Ma ulatasin mehele nimekirja) ja ma tean et sa sul on need asjad." "Neid ma küll ei saa""Jäta meelde et ma võin su kohe vangalasse viia nende asjade pärast mis sa siin müüd ja müünud oled. Too lihtsalt need asjad. Ma ootan siin." Siis läksin vaatasin mis muud turg pakub. Olin tagasi 10 minuti pärast."Siin need on mis sa tahtsid" ütles mees."Tänud. ja proovi mitte pahandustesse satuda". Valgehunt lahkus turult kotitäis raamatute ja natuke asjadega.

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Krekan Yagami
ninja akadeemia õpilane
ninja akadeemia õpilane
Krekan Yagami

Postituste arv : 49
Registration date : 21/11/2007

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:05 pm

Yagami oli ka just turule läinud otsima mingit scrolli mille ta ema pidi ära tooma aga unustas.Yagami nägi Valgehunti ja nägi mis ta sealt kaasa võttis lahkudes.Ta hästi ei saanudki aru mis asjad need olid aga ta arvas et selliseid asju tavaliselt küll kätte ei saa.Ja siis ta läks tagasi enda asjade juurde...läks selle mehe juurde ning võttis selle scrolli ning lahkus.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Postituste arv : 1980
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:42 pm

`Bf läks turule ja ostis Klaasi tükke ka burksi(hamburgerit) klaasi tükki müüja annetas müügi raha vaestele selle pärast bf ostiski klaasi tagasi minne s viskas ta klaasi prügi kasti
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx

Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:57 pm

Iriko läks turule vaatas ringi vaatas kõik tuttavad ostavad midagi läks esimese letti juurde ja küsis:"Mis sul on?"

Müüja tõstis kasti kanepit üle laua ja vastas:"Tahad?"

Iriko võttis tast kinni ja kutsus hokage
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 5:59 pm

hOKAGE TULIM KOHALE JA ÜTLES " VII TA KOHTUSSE"
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx

Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 6:00 pm

Iriko viis ta kohtusse

(jätkan selle seal konoha sõjaväe politseis?"
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeNelj Nov 22, 2007 8:46 pm

(Kohe kohtusse? Eks enne ikka trellide taha. Järgmine kord kohtusse.)

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Fred
Jounin
Jounin
Fred

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeReede Nov 23, 2007 6:08 pm

Kõigepealt määrame talle karistuse ütles BF
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Postituste arv : 691
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 12:09 am

Elven sammus just otse tänavale ja vaatas end ette. Ta vaatas inimesi, kes müüsid igasuguseid asju. Ta jäi ühe leti juures, kus olid hunnikutes scrollid. Ta silm jäi väga väiksel Scrollil seisma "Palju see maksab?" Küsis ta selle hinda ükskõikselt, ise oli ärevil, sest see polnud tavaline scroll, või võis olla võimalus, et see polnud tavaline" "Ma ei tea mida see sisaldab, kuid ütleme et 100 ryod" Hetkega oli see summa laual ja scroll mehe käes. Ta uuris seda ja leidis sealt märgi... Märk mis pidi olema kuulujut ja pidi mitte olemas olema, kuid Chakaara klann uskus, et see on olemas... Scroll, millest vähesed teatsid, kuid siit konohast ainult Elven üksinda. Ta vaatas raamatut, mis kaasa oli antud ja avas selle. Seal olid sümbolid mida Elven aru ei saanud. Raamatu lõppu oli kirjutatud Thomas White." Elven vaatas scrolli, seda sümbolit mis oli alguses täpselt I moodi ja sealt keskelt rist läbi. "Scroll of life. Ühe jumala Scroll." Ta vaatas seda uskumatult ja pani selle tasku. "Scroll of chakra ja life. Scroll, millega suudad sa inimese ellu äratada ohverdades kellegi teise elu." Ta vaatas ette. "See oleks pidand olema väärt oma miljardeid ryosid." Ta vaatas maha ja tundis nüüd imelikku tunnet. Hetkega jooksis ta hokage maja poole.

Fred
Jounin
Jounin
Fred

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitimeLaup Nov 24, 2007 12:41 pm

Bf käis turupel ringi igav nägu peas ja läks ostis pulgakomme ja energia jooke ja lahkus
Tagasi üles Go down
Sponsored content

Suured teened. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Suured teened.   Suured teened. Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Suured teened.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1