Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Missioon!Orochimaru jälgimine!

Go down 
+4
Fred
jutustaja
Elven Junior
Ao Kairui
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 6:26 pm

Ozora ja teised tiimid astusid Väravale ja olid pea aegu kohal ku neid Rünnati suurte kamp Sound ninjade poolt ja Sealt tagant tulid kohe shadow cloned ja peksid osad läbi kaks oli weel alles ja ozora Kadus ja ilmus üha taga ja võttis tal käest kinni ja surus ta maha kust te tulite küsis siis tuli teine ja lõi ozorale selga ja ozora lendas maha siis sai ta vihaseks ja kasutas Tule stiil:tule phöööniksi jutsu ja väiksed põlevad shurikenid lendasid kuid neid oli palju rohkemJa ninjad said pihta ning ozora kadus ja ilmus jälle nende taga aga see kord hoidis mõlemaid täiest jõust ja küsis:Kes teid saatis?
Ninjad ei vastanud ja ozora murdi ühel käe ja ta hakkas karjuma ja ütles OROCHIMARU ja Ozora viskas teise Tiimi poole ja nad peksid ta läbi ja ozora ütles:Kus orochimaru asub või sinuga juhtub sama asi mis su sõbraga:Ja Sound ninja ütles et siit paar kilti ja paremale ja sealt mäkke seal ta on.Ozora lõi Ninja minema ja ta kadus.Ozora ja teised läksid edasi.


Viimati muutis seda (Nelj Nov 08, 2007 2:30 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 6:30 pm

Mainin ära, et sound ninjad ei müü Orochimarud maha, isegi kui peavad surema :O... Pealegi nad ei tea, kus kohas Orochimaru on, ainult paar üksikud usaldamisväärsemat inimest teavad.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 2:30 pm

Ks sa arvad et nad rääkisid tõtt?
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 4:12 pm

Woot, tubli Smile Nii juba läheb Razz...
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:03 pm

Ozora ja ta tiim läksid mäe juurde millest Sound ninjad olid rääkinud kuid kui nad sinna jõudsid ei oodanud neid mitte väike maja vaid Üle 1000 Ninja kellel olid kunaid,Mõõgad Ja shurikenid käes ja nad hakkasid jooksma tiimide poole ja tiimid üritasid kaitsta küll Shadow Clonedega küll Ozora proovis Chidorid ja võidelda ozora ütles geninitele Minge tagasi ja raporteerige lehe linna sellest kähku
Geninid vastasid:"Aga sina Ozora" ja ozora karjus"Minge"Ja geninid hakkasid jooksma ozora nägi et üks sond ninja hoiab neid kinni ta jooksis tema oole haihtus ja ilmus ninja selja taga ja murdis ta kaele."Minge" Ütles Ozora.
Ja geninid läksid ja Ozora jäi üksi võitlema ja nii algas Hiigel võitlus...


Ozora Võitles ja võitles tunde ja ja ta tundis kuidas chakra Kaob lõpuks kasutas Tule stiil:Pööniksi tuli!Ja mitmed kunaid ja shurikenid lendasid põlevatena ja kõid palju maha aga sellest ei piisanud ja Ozora märkas et keeegi Akatsukist ja ta märkas et see on Zetsu:JA ta jooksis tema poole kasutas viimast korda chidorid Ja üritas Zetsule selga lüüa Aga ennem kui Ozora märkas Oli teamst Mõõk läbi löödud ja ta kukkus liigumatult maha.
Siis hakkasid teised ninjad minema kui Ozorast tuli välja must aura ja ta muutus Kahe tiivaga koletiseks!
Ta kastuats Dark Chidorid ja jooks! Zetsu poole aga Sound ninjad tulid ette ja 20 tükki said pihta!Siis aga Hakkas Ozora tagasi muutmua ja ta haava läks sügavaks ja verd tuli rohkem Ozoral lõi suure valu sisse ja ta oli kriitilises seisundis!
Tagasi üles Go down
jutustaja
Jumal
Jumal



Postituste arv : 10
Registration date : 29/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:27 pm

Üks mees tuli ja virutas siis Ozorale kõhtu, kes lendas eemale maha, suust verd tulemas. Tal oli mask (Ta pole kunagi narutos mainitud) ja ka suur mõõk. Ta haaras noa ja viskas selle Ozora käest läbi, mis imes kogu Ozora viimase Chakra ära "Mitme sabaga sa oled?" Küsis too ja kõndis lähedamale "KES SA OLED JA KES SIND SAATIS?" Küsis poiss pannes kunai kõrile. Nüüd tõugati kaks genini poissi surnuna maha Ozora kõrvale "Loll oli saata nad minema. Siiski üks poiss pääses." Ta mõtles hetke kuid kordas küsimust "Kes sind saatis?" Ta võttis mõõga tupest ja võttis sellega konoha otsaesise prodectori "Konoha?"
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:34 pm

"Käed temast eemale" tuli eemalt hääl. Nimelt puu otsast. Seal seisis Elven. Ta vaatas hetkeks Ozora poole. Vedas, et ma siit mööda minema sattusin, et minna kivilinna teadet viima ja geniniga kokku sattusin, mõtles Elven. Talle jäi aga silma hunnik mehi. Elven pani käed kokku. Kõik haarasid juba Shurigenid kätte. "Counter Jutsu" pomiss Elven, kui hetkeks lendas pisitillukesed chakra tükid laiali ja kadusid ära. "875 meest?" Küsis ta ja vaatas inimesi. "Heh, sinusugune inimene, loodab meist, Chuuninitest ja Jouninitest aru saada?" Küsis maskiga mees. Elven hingas sügavalt sisse ja välja ja viskas kunai järsult maski mehe kõhtu. "Mina olen Chakara linna õpilane. Scroll of Chakra klanni liige." Lausus too, kui osad hakkasid värisema. "See on tema. Saatan ise. See kelle käes on Scroll of chakra. Scroll, kus on mitu korda maailma chakra sees. PÕGENEGE" karjus üks ja osad jooksid minema. Elven aga haaras enda mõõga tagant. Tema silmad muutusid kollaseks, keskele tekkis must täpp ja sealt tulid välja ringid, mis täitsid kogu silma. Ta pani käed vastas maailma teravamate jaapani mõõkate juurde, haaras need ja tõmbas tupest välja. "Ozora, oled sa elus?" küsis Elven Ozorast.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:36 pm

Nüüd jõudis kohale Bf "ja karjus "jah see on tõesti Konoha Prodector " jkõik vaenlased vaatasid BFi poole Nüüd jooksis BF Vastaste pooel ja Visakas Ozora kinni hoidjatel kunaid aga ta tegi Replecement tehnikuet. Paljud teised tegid ka nii et ozora sai vabaks aga varsti karati talle uuesti peale " Ozora kas oled Terve " küsis Bf ja jäi vastust ootama Kuni nägi et ta ees Seisab Zetsu Bf vaatas Tõsise näoga Zetsule otsa "sina sa Krdima Reetur ütles BF ja hakkas Zetzu poole jooksma
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:39 pm

"RAHUNE MAHA BF, SIIN EI SAA LIHTSALT VÕITLUSEGA JAGU!" Karjus Elven ja teadis, et eemal põõsas pesitses valgehunt, sharingan valmis ja ründama märguande peale ründama "Ära riku kõike ära ja tule siia!" Talle ei meeldinud eriti hokaget käsutada, kuid ta käsutas teda, kui sõpra, või pigem soovitas.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:43 pm

Samal ajal läksid ANBU mehed postisioonidele niikaua kuni ma märku annan. Enne on vaja mulle märku anda. Kui see plaan tõõtab ei pea ma oma eri sharingani kasutama. Ma antsin märku et kõik mehed on paigas ja nüüd on vaja lihtsalt sobivat hetke.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:47 pm

Mehed kõik vaatasid Elvenit. Kiiresti, on vaja BF eemale. Ta ei tea, et ANBU mehed on paigal, Mõtles Elven kiirelt. Ta kogus Chakra ja tõukas end BF-i poole, sest hetkel ei olnud aega selleks, et BF seal jamaks. Ta tõukas BFi korralikult, et too lendas kaugele eemale ja ta tõukas nüüd end kõikide Soundide keskele "KUI MA SUREN, SIIS SUREN AUGA!" Karjus Elven, sest see oli ka kokkulepitud märk. Kõik soundid jooksid keskel oleva Elveni poole, unustades muule muretseda. Elven haaras mõõgad ja hakkas teiste kunaisid blockima ja samal ajal lõikas kõhte läbi. Siiski kunaid ka hakkasi teda tabama ja tema enda verd lendas.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 6:59 pm

BF närkas et elven oli ta kusagile tõukand ja märkas oma kõrval põõsas varitsevat valgethunt BF vaatas otsa kõndis edasi ja Ütles Valgele hundile tere " >Me peame neid aitama" Kas sul on Plaan küsis BF ja rahunes vaikselt ja silmitses kaugel käsutavat <Zetsut . Me pame Zetsu Peatama . Okey edu ütles Bf ja Visaks pikkali
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:11 pm

Ma antsin märku ANBU mehedele ja kõik hakkasid chakrat koguma. Ma antsin teise märgu ja kõik tegid endast vähemalt 20 shadowclone. Nüüd ümbritses väljakut palju anbu mehi.Ümber anbu meeste oli veel üks summon märk(Terve võitlus väljaku ümber) mis kannab edasi chakrat ühest punktist teise, sest kõik teavad et shaow clonede ülevalpidamine on väga kurnav chakrale. Ma lasin kõikidel geninitel konohas akadeemiasse koguneda ja chakrat vabaks lasta. akadeemiat ümbreitses sama märk. Me ründasime heli mehi täie jõu ja suure üllatusega. Kuid sellega asi ei lõpenud. Kuna ANBUid oli märgatavalt vähem paiguatsime me mõnele shadow clonele natuke c4 et kui nad rahvast ründavad lasevad ennast õhku ja palju rohkem vaenalasi sureb. Bf võis ka palahvatusega pihta saada. Sellepärast kutsugi Elven BFi ära. Päris ANBU mehed läksid appi meie poolele võitlejatele. Mina, bf, ja Elven ründame Zetzut. Mina olen peibutiseks samal ajal kui bf ja Elven teda ründavad. Zetsul oli paar trikki varuks mulle. Ta viskas minu poole paar kunaid millest oli kerge mööduda aga järgmisel hetkel oli ta mu seljataga. Siis sain teada et ma olen omadega pees. Proovisin minema minna kuid kõik muutus häguseks ja järsku olin kusagil keset punast platsi. BF, Elven, Kõik keda ma tuntsin lamasid maas sununa. Ma olin järsku posti külge surutud ja siis aktiveerisin oma erilise sharingani. Midagi juhtus ja ma enam ei näinud selle silmaga. Ma proovisin mõista mis juhtus aga ei saanud sotti. Siis nägin Zetsut ja ta hakkas mulle mõõka sisse lõõma. Järgmisel hetkel olin ma maas jälle keset võitlust, minu juures oli üks anbu mees. Ta ütles et ma olin ilusioonis aga see ei saanud olla tõsi sest ma ikka ei näinud oma ühe silmaga. Enne kui ma jõudsin teadvuse, ma ei tea mille pärast kaotada nägin kuidas zetsu langes. Elven ja bf olid ta juures. Zetsu sai lõpuks surma. naeratasin natuke ja kaotasingi teadvuse.(Rääkige teie mis juhtus kui ma olin ilusioonis ja mis pärast sai)
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 7:22 pm

Elven üritas kuulata, mis Valgehunt karju. Siiski ei kuulnud ta midagi. Ta märkas peibutist ja lõi Zetzuse poole mõõga. Zetsus aga vaatas Valgehundile otsa. Ma jäin hetkeks seisma, kui Velgehundi prillid olid maas puruks tallatud ja tema silm aktiveerus. Siiski tõstis zetsus käe ja lõi sõrme vastu erilist Sharinganni. nüüd silm muutus samat värvi, mis eemal oli ja Sharingan tuli hoopis tema silma. Mees hakkas naerma "10 AASTAT JA MA SAINGI ENDA TEISE SILMA SHARINGANI!" Karjus too. "üle 20 aasta olen otsinud Jutsut, kuidas Silma üle kanda endale ja leitsin selle!" Karjus too. Elven muutus vihaseks. Ta lõi otse Zetsu poole, oma maailma teravama jaapani mõõgaga, kui Zetsu haaras kunai ja blockis löögi ära. Elven oli vihane. Ta tõmbas enda tupest teise teravaima mõõga ja lõi Zetsu pea poole, kuid too blockis teise kunaiga ära. Ta vaatas Elvenile otsa, kui Elven oli paber. Ta hakkas põlema ja samal ajal karjuma kõigest väest. "SEE EI OLE REAAL!" Karjus Elven siis ja kogus Chakra endasse. Tal hakkas Chakrat aurustuma, mille käigus kõik tema keha kontrollivad osad otsekui lülitusid hetkeks välja ja Sharingan ei saanud end kontrollida. Elven haaras suuga kinni ühest Jaapani teravaima mõõgast ja surus Zetsu poole mõõgaga samal ajal. Zetsu ei saanud end liigutada. Elven haaras enda teise käeg aenda selja taga suure mõõga ja tõmbas tupest välja "EI! VÕIMATU. KEEGI EI SAA SELLEST VÄLJA TULLA!" Karjus Zetsu, kui kärjmisena oli mõõk rajutud Zetsu pähe, otse Sharingan silma, heaks juhuks. Mees kukkus kokku ja ta kõrvale maandus nüüd BF. Elven hingeldas. See oli üks põhjus, miks on Chakra aurustamine hea. "VIIGE VALGEHUNT MINEMA!" Karjus Elven, kui ta kõhtu tabas suur Shurigen, suur shurigen. Ta kukkus kokku ja karjus "TEHKE, ÄRGE MINULE HETKEL MÕELGE.!"
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 8:25 pm

Ozora hakkas vaikselt tibuma kui ta avas silmad märkas et ta sõbrad ja kaaslased tulid talle appi aga ta kukkus jälle pikali!
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 9:19 pm

Hetke pärast ärkas hokage nüüd oli ta ees canb kes hoidis ta naisel nuga lkõril ja Canbi kõrval oli Pain kes hoidis nuga Bf'i Venna kõril : Zetsu naeris "hhha" Ja ütles "su pere saab vabaks kui sa tuled meiega Kaasa Bf rahustas neid "okey okey ainult ärge mu perele Viga tehke" Bf mõtles Oruchimaru ja Akitsukid on ikka nüüd liitlased "Cindy ja Ballafrog saadeti ANBUDE juurde Bf aga võeti Kaasa Pain Sosistas talle" Ütle neile et nad järgi ei tuleks" ja lõi BFile kunai kätte bf karjus Koboha vägesd Poole "Ärge mulle järgi tulge ma saan ise hakkama ma vähemalt proovin ; Valgehunt sa oled konoha hokage minu äraoleku ajal. Hoia siis kõik korras ma usun sinusse " ütles Bf ja Pain sosistas vihaselt "ma palun sulle ainult õelda et ärge jälitage meid ja vaatas BF'ile kurja näoga otsa ja Lõi ta seljatagant Oimetuks......


Viimati muutis seda (Reede Nov 09, 2007 4:41 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeNelj Nov 08, 2007 9:22 pm

(Zetsu on surnud ju ja su naine on konohas. Ega nad ei saa konoha sisse ja ta sealt ära tuua. Mõtle loogiliselt.)
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 1:04 pm

(Palun kas kirjuta uus või muuda postitust ja me kustuame oma omad ära( minu ja elveni noomitused ma mõtlesin))
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 3:48 pm

(
Secret Man kirjutas:
(Zetsu on surnud ju ja su naine on konohas. Ega nad ei saa konoha sisse ja ta sealt ära tuua. Mõtle loogiliselt.)


okey zetsu on siis surnud aga mu naine on juba ammu ära rõõvitud , kus ta siisss konohas on)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 3:50 pm

OT: No okei, siiski muuda postitust.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 3:53 pm

(seda zetsu asja ve)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 4:09 pm

(Jah. Ja ära arvagi, et me laseme Hokage nii lihtsalt minema)
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 4:36 pm

(OK ma parandan selle zetsu värgi siis ära)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 5:06 pm

Elven vaatas Canbile otsa ja siis Hokage naisele. Siis märkas ta midagi. Ta märkas märki tüdruku taga, mis tegib ainult Orochimaru hammustusest. Lisaks veel paari tunnustust "SEE ON TRIKK!" Ta haaras kunai ja viskas selle Canbi poole. Tema aga pani enda käe kunaile ette, mis läks verre. Tal polnud aega haarata ju. Ta karjatas ja astus paar sammu tagasi "TAPKE NAINE" Karjus mees, kuid Elven haaras uimasest hokagest kinni ja viskas otse ühele ANBU mehele sülle "Viige ta eemale" Karjus Elven siis. Naist aga ei tapetud "Naine ei on siin vabatahtlikult!" BFi naine haaras enda kätte Shurigeni ja viskas Elveni poole. Elven pani oma terava jaapani mõõga enda ülesse ja siis lõi shurigeni pooleks, mis maandusid maha. "Kaval poiss oled. Kuidas sa ära arvasid?" Küsis naine "Ma märkasin märki kaelal, samuti on sul ühine tunnus, mis kõikidel teistel on. See lilla toru moodi asi." BFi naine hakkas naerma "BF, oli kunagi mu mees, kuid enam mitte. MA TEENIN OROCHIMARUT!" Ta haaras enda kätte järgmise kunai ja viskas Elveni poole. Elven haaras enda teise mõõga tupest ja Blockis kunai, kuid naine oli nüüd Elveni taha "Mida, ta on kiire?" Ütles elven,tõugates end etepoole kätele ja siis pöörates ümber hüppas ta jalgadele. "Pole paha" Ütles BF-i naine ja pani käed kokku "fast rate movement!" kui ta liikus suure kiirusega, Elveni taha. Poiss oli seda isegi oodanud ja tõukas end samal ajal ülesse, nii et tüdruku kunai, mis oli Elveni südamesse suunatud möödus. Elven pani õhus lendamise ajal käed kokku ja lausus "Lighting speed movements ACTIVATE!" Ta oli järgmisena tüdruku kiirusega kiiremini kui valgus. Tüdruk aga kadus ära, poiss kah. Tüdruk jooksis kõikidest anbu ja oma meestest eemale ja Elven järgi "Ma pole piisavalt kiire" Lausus Elven, sest hakkas maha jääma. Siis ta lisas enda chakrat rohkem kasutusse ja ta kiirus tõusis. "See siiski võtab üpris palju Chakrat." Ta tõukas end järsult ja maandus BF-i naise ees, tema haaras kunai ja pani tohutu kiirusega Elvenist mööda, tehes õlga haava. Samal ajal oli temal endal kunai õla sisse surutud "Ma ei tapa teda!" Lausus Elven ja pani käed kokku, tegi liigutusi ja lausus "Chakra arrow and Bow jutsu" Ta tõstis käe ette, kui ta ette tekkis vibu. Nüüd tõmbas ta vibu nöört ja kätte tekkis automaatselt nool. Elven lasi nooli naise mööda, naine läks eest ära, siiski oli tal raskusi sellega. Järjest käisid plahvatused. Elven oli paigal ja lasi järjest naist. Naine haaras shurigenid ja viskas Elveni poole. Elven lasi shurigenid pooleks ja nool kadus ära "Shadow Clone jutsu" Lausus ta, kui ta ette ja kõrvale tekkisid kloonid. Nüüd naine lõikas kloonidesse suured haavad ja käisid paugud. See oli mõeldud enda kaitseks." Elven pani käed kokku, samal ajal ronis mööda puud ülesse minimum koguses Chakraga, mis ei olnud hetkel eriti mitte midagi. Elven lõpetas uued liigutused ja lausus siis, ilma et tüdruk oleks kuulnud "poisonous gas clone jutsu" kui ta puhus lillad kaasi, mis muutusid kohe kloonideks ja kes jooksid suure kiirusega naise poole. Naine lõi mõlemale kunai sisse, kuid käis pauk. Naise ümber oli nüüd palju mürki. Tüdruk oli seda ka sisse hinganud. Ta keha hakkas värisema "ANNA VASTUMÜRKI" Karjus naine ja jooksis Elveni poole. Ta haaras kunai ja viskas niiviisi oma 20 Elveni poole järjest. Elven haaras mõõga tupest ja hakaks blovkima. Siiski üks kunai tegi teise õlga sügava haava. Elven tõukas end naise poole ja lõi jaapani teravaima mõõga tuppe. Ta haaras enda ilusa ja samuti hea mõõga seljatagalt, sest see kahekäe mõõk ja suunas naise poole. Naine aga haaras nüüd enda uue kunai ja pani ette, blockiks mõõka. Samal ajal haaras ta uue kunai ja virutas Elveni kõhu poole "Sees" Lausus Elven ta purustas järgmisena kunai pooleks ja samal ajal kohe ka teise kunai ja lasi mõõg lahti. Siis haaras ta uue kunai ja lõi naise õlga tugevalt. Naine kaotas tasakaalu ja kukkus puu alla ja hingeldas valust. "NÜÜD" Karjus elven, kui puu tagant hüppasid välja kaks klooni ja sidusid BF-i naise kinni. "Sa ei võta niisama ta elu!" Ütles Elven siis ja vaata hingeldades maad "See polnud mürk. See oli lihtsalt tuimastus kaas ja samuti ka mürgi lõhnaga!" Ta muigas ja vajus istuma. Ta Chakra oli kohe kohe otsas. "Kavalus ja stradeegia on hea osa" Ta jättis ülejäänud töö ANBULE ja lootis et nemad toimetavad haavatud minema.
Tagasi üles Go down
jutustaja
Jumal
Jumal



Postituste arv : 10
Registration date : 29/10/2007

Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 5:19 pm

Teine mees aga maandus nüüd järsult Elvenist eemale. Tal oli Sharingan ühes silmad ja teine silm oli tavaline. Tal olid punased juuksed ja ta näost täpselt pool kandis maski. (Tavalise silma pool) Silma kohas oli auk ja sealt võiski näha, et seal ei olnud midagi. Tal oli Akatski riided seljas, ehk mustad riided, punaste pilvedega. "Elven. Huvitav. Ma pean tunnistama, et sa oled väga tugev." Ta naeris ja vaatas Elvenile otsa "Siiski, boss tahtis sind kutsuta akatski juurde, liituma meiega, kui sind välja visatakse ja sind ei taheta. Sind on meil vaja, sinusugust head võitlejat." Ta vaatas eemal suurt lahingut ja siis naist, kes poolenisti hirmust värises "Mina olen Felix" ta naeratas ja võttis välja ühe kunai, kuid mitte tavalise vaid särava ja hõbedase. Ta viskas selle poisi ette maha. "Ma ei ole siin võitlemas ega sind sundimas, vaid seda üle andmas. Kui sa tahad, meiega liituda, siis küll sa tead, mida selle kunaiga teha. See näeb otsekui tavaline välja, kuid see tegelt ei ole!" Ta naeratas jälle ja lausus "Ca ja" Kui ta pani käed kokku ja otskui illusioonina kadus ära. Tegelt ei olnud siin midagi sellist.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Missioon!Orochimaru jälgimine! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Missioon!Orochimaru jälgimine!   Missioon!Orochimaru jälgimine! Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Missioon!Orochimaru jälgimine!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Viimane missioon Elveni poolt (MEE MISSIOON)
» Missioon

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: