Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**OtsiRegistreeriLogi sisse

Share

Uut Jutsut õppimas

Go down 
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Postituste arv : 691
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitimeTeis Nov 06, 2007 7:54 pm

"Olgu, ma annan sulle ühe scrolli, kus on õpetatud seda jutsut tegema. Kuid ma hoiatan, et see on raske. Ma õppisin seda jutsut oma 3, 4 aastat." Ta naeratas ja kadus kaugustusse. Too oli üks õpilane kes kadus. Elven haaras kätte scrolli ja hakkas seda lugema.

Paari tunni pärast võis näha, teda istumas, käed koos. Ta keskendus vägagi hoolikalt. Peagi lausus ta mis Jutsu see on (Selle jätan hetkel saladuseks), kuid midagi erilist ei juhtunud. Siiski Elven proovis edasi.

Scrolli saamistst oli juba 10 tundi möödas. Päike hakkas loojuma. Elven oli ikka täpselt samas asendis samas kohas. Ta keskendus Chakrale ja tegi täpselt nii nagu Scrollis oli. Ta lausus midagi, kui väike asi juhtus (Saladus, mis asi.). Ta vaatas taevast ja lausus "Ma jään ööseks treenima!"

Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitimeTeis Nov 06, 2007 9:20 pm

kaua treenid ma vaatan.

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 12:00 am

Elven võpatas "Jajah, treenin jah. Ma tahan siiski tuleviku Chuunin eksamitest läbi saada ja saada tugevaks ja heaks ninjaks, et must oleks kodumaal kasu." Ta keskendus ikka hoolikalt chakrale mis otsekui auras tast vaikselt välja ja mida oli isegi palja silmaga näha.

Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui

Postituste arv : 392
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 3:46 pm

Ozora astus metsa ja Aktiveeris Sharingani ja Jälgis Elvenit
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 4:02 pm

Elven lõpetas hetkega keskendumise. Ta pani käed kokku ja lausus "Sharingan Locker" Kui ta ümber tekkis väga väike Chakra kiht, mis muutus valgeks chakraks. "Sharingani vastane Jutsu. Sa võid minu liigutusi lugeda, kuid mitte Copyda." Ta hingas sügavalt sisse ja välja. "Ma vihkan kopeerijaid!" Lisas ta heaks juhuks.

Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 4:16 pm

Ega kõik kopeeriad halavd pole õigustas valgehunt( mul endal sharingan juba ammu aktiveeritud ja kopperinud elveni liigutusi)

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 4:19 pm

Elven vaatas nüüd valgehunti ja lausus "Kopeerijad on jamad inimesed, kes ei suuda ise ühtki jutsut õppida!" Lausus ta ausalt ja kõndis nüüd uhkelt teist vägagi eemale "Tulevad siia copima?" Ta istus eemale ja jätkas oma treeningut. Nüüd aga valge nüd nähtamatu aur ei lasknud kopeerida. Tegelt lasi, kuid see tegi Sharinganile Elveni nähtamatuks ja muud effektid, nii et kopeerides seisaks ta koha peal ja ei teeks mitte midagi.

Uut Jutsut õppimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Uut Jutsut õppimas   Uut Jutsut õppimas Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Uut Jutsut õppimas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1