Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.

PealehtPortal**CalendarKKKOtsiRegistreeriLiikmete nimekiriKasutajagrupidLogi sisse

Share

Meeskonna kogunemine.

Go down 
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

Postituste arv : 1571
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Meeskonna kogunemine. Empty
PostitaminePealkiri: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitimeTeis Nov 06, 2007 5:59 pm

Kohtusin oma meeskonnaga esimest korda maja katusel. "Nii, rääkige endast" ütles valgehunt. Kes tahab alustada?Choko: "Kuidas me seda teeme. Tutvust ise enne." "Olgu. Mu nimi on Valgehunt Nara, ma olen selle meeskonna juht, mulle meeldib.. pole mõelnud, mulle ei meeldi... pole jällegi mõelnud, tuleviku plaanid..ei oska üelda jne. Nüüd on teie kord." "me ei saanud midagi teada" mõtles Archarum.

(sellele on järg aga praegu ei saa edasi kirjutada.)

Viimati muutis seda H.Kato (Nelj 01 Jan 2009, 01:36). Kokku muudetud 537 korda
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 4:36 pm

(Järg)

"Sind ma juba tean Elven aga rääkige teised endast" ütles valgehunt." Ma tahan tulevikus saada hokageks, mulle meeldib...(jääb unistama), igatahes , mulle ei meeldi... kaotada, olla oma esivanemate varjus" Ütles Acharum.Valgehunt: "Järgmine.""Mulle meeldib süüa, ei meeldi... kiusajad, tuleviku plaanid.. tahan saada heaks ninjaks et tõestada et ma ei ole ...(ei lõpetanudki lauset ära)."Nüüd võid sa endast ka paar sõna poetada Elven" lausus valgehunt.

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

Postituste arv : 691
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

PostitaminePealkiri: Re: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 4:43 pm

"Minu nimi on Elven." Pomises Elven, kes oli end sättinud laisalt pikali. Ta kõhu peal oli ilus särav mõõk. See oli suur mõõk, mis tal on alati seljataga tupes. "Ma ei tööta kellegi heaks, kuid mind sokutati valgehundi rühma" Ta vaatas taevast ja võttis taskust suitsu "Minu unistused? Minu unistus, oleks surra auga, kaitstes seda, mis on mulle tähtis." Ta pani nüüd tulega suitsu põlema ja tõmbas ühe maffi ja puhus välja "Ma vihkan inimesi, kes kopeerivad teiste jutsusid ja treeninguid ja arkpükse nii ühes kui ka teises mõtteis." Ta ei vaevunud vaadata Valgehundi poole. "Minu tuleviku plaanid on ainult üks. Kui seda missiooni teha, siis parem hästi, kui halvasti ja alati tuleb kaitsta nõrgemaid, et neil oleks tulevikus lootust. Aga samuti ka tähtsaid isikuid!" Ta vaatas taevast edasi, oma pool suitsu oli juba tõmmatud. "Olen muidu ainult ninjutusu tüüp, kuid samas ka genjutsu." Ta vaatas lage (Loodan, et mainisin seal, et mõõgavõitleja tüüp ja Jutsude tüüp" Ta vaatas taevast edasi ja lausus "Rohkem minu kohta, pole teie asi!"

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 5:15 pm

"Ma ei ole kopeeria tüüpi. Väga hea. Kõik on ennast tutvustanud." ütles valgehunt. "Lähme koos treenima kui ma teid kokku kutsun, ärge muraetsege, see on varsti"

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 5:30 pm

Elven ajas end püsti ja küsis "Kuhu?" ta vaatas hoolikalt kaugustesse, kus kõndis üks vanamutt ja noorte kamp tuli vastu, kellel olid käes kurikad. Tundusid noored ninjad. Üks neist kõndis vanamuti taha ja hakkas virutama, tänav oli tühi. Elven haaras hetkega Shurigeni ja viskas poisi kurika poole. Nüüd see lendas vastu seina. Elven kogus Chakra jalgadesse ja tõukas end poste kamba poole "JOOKSKE" Tuli ainuke hääl.

H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato

PostitaminePealkiri: Re: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 7:49 pm

Poistekamb põgenes elu eest ja Elven ei hakkanudki neid taga ajama(ta oleks kiirelt nad kätte saanud) ja tuli tagasi meeskonna juurde. "Head refleksid" kiitis Valgehunt "Tagasi su küsimuse juurde: Ma ütlen koha kus kokku saame. Mul on natuke asju ajada ja ma lähen.Tulge 2 tunni pärast metsa ja võtke oma varustus kaasa, selles ma mõtlen ka matkamis varustus, te võite minna".

Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior

PostitaminePealkiri: Re: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitimeKolm Nov 07, 2007 8:18 pm

"Davai" Pomises Elven ja lihtsalt jalutas minema.

Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Meeskonna kogunemine.   Meeskonna kogunemine. Icon_minitime

Tagasi üles Go down

Meeskonna kogunemine.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1