Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Ozora Külastus.

Go down 
2 posters
AutorTeade
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Ozora Külastus. Empty
PostitaminePealkiri: Ozora Külastus.   Ozora Külastus. Icon_minitimePüh Nov 04, 2007 3:44 pm

Ozora oli tulnud pika tee konohast et näha oma vana sõpra Nimukit Kes oli Fuuma clani Au liige.Ja ta nägi Poodi kus Numki töötas ja ta astus sisse Ta nägi et Nimuki askeldas Kunaide poolel ja pani välja fuuma clanni Kunaisid mis suudavad purusdada peaaeg kõike ja kui ma ütlen kõike siis nii see on.Ja ta läks ja tervitas oma sõpra ja Küsis:´´Kas see on valmis,,.Ja Nimuki vastas jah on küll ja ta andis Ozora ühe scrolli ja Ozora avas selle.Seal oli kirjas kõik mida keegi teadis Uchiha clani Võimete ja jutsude koht kuidas neid teha ja uidas saada Sharingan kõvemaks.Ozora tänas nimukit ja Lahkus ning alustas teed tagasi.Vahepeal tuli talle tee peale vastu sound ninja Ozora märkas et tal oli midagi käe peal ja see värises ning sound ninja jooksis Ozora poole ja ozora tõmbas Kunai välja ja üritas plokkida seda mis tal käe ümber oli ja ta tundis Kõrvus koledat heli ja ta kukkus pikali.Ta luges kähku scrolli ja kasutas sealt jutsut:Sharingan Barrier.Ja ozora ümber tekkis Punane Barrier ja kaitses teda heli eest siis aga Kasutas Ozora oma Tule stiil:Phööniksi tuli ja põlevad shurikenid ja kunaid lendasid sound ninja poole ja Ta sai pihta siis aga Kasutas scrolli peal olevat summoning jutsut ja ta kutsus välja Hiigel katana ja lõi sellega Sound ninja käel oleva asja puruks ja Sound ninja sai hullult viga ja ozora jutsud lõppesid ja ta jooksis sound ninja poole ta nägi et sellel ninjal oli midagi kaele ümber Ozora tõmbas selle lõhki ja nägi Mao pead sellel ja esimene mõte oli tal kohe OROCHIMARU
siis ärkas sound ninja ülesse ja ta lausus:Kus ma olen mis ma siin teen.Ozora vastas:´Mis sa mäletad ja Ninja rääkis et ta oli löödud uimaseks ja siis ärkas ta praegu siin.Ja Ozora Jooksis Lehe linna ja Rääkis kogu jutu Hokagele.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ozora Külastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ozora Külastus.   Ozora Külastus. Icon_minitimeEsm Nov 05, 2007 2:58 pm

Saad mulle ka seda scrolli laenata? Smile Laughing

Päris halb mõtles valgehunt. See võib kõik ka meie liitlased meie vastu panna aga õnneks on neil nõrkus: tuleb see värks käepealt ära hävitada.

(vaatasid natuke digimoni jah Smile ? Nali)
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Ozora Külastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ozora Külastus.   Ozora Külastus. Icon_minitimeEsm Nov 05, 2007 3:10 pm

(Sa mõtled neid musti rõngaid ei mul tuli lihtslat väike mõte)
Jah ma võin natukeseks laenata et see peita
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Ozora Külastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ozora Külastus.   Ozora Külastus. Icon_minitimeEsm Nov 05, 2007 3:20 pm

(Digimonnis olid mustad spiraalid(väiksena vaatasin))

Tänud.
Tagasi üles Go down
Ao Kairui
Missing-nin
Missing-nin
Ao Kairui


Postituste arv : 392
Asukoht : Killing some Motherfuckers
Pärisnimi : Ozora Makoyu Uchiha
Registration date : 07/10/2007

Ozora Külastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ozora Külastus.   Ozora Külastus. Icon_minitimeEsm Nov 05, 2007 3:42 pm

oki toki ja ozora kadus ja ilmus konoha Metsas....
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Ozora Külastus. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Ozora Külastus.   Ozora Külastus. Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Ozora Külastus.
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Ozora puhkab
» Ozora kosub!
» Ozora Uchiha!
» Ozora Jutsud!

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: