Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Spetsiaalselt treenimas

Go down 
3 posters
AutorTeade
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 7:07 pm

Umbes 16 aastane poiss istus maas. Ta käed olid koos, nagu alati ninjadel koos olid. "Lihtne on öelda, kogu oma Chakra kätesse, et seda kasutada, kuid see ei ole kerge, sa..." Ta jäi vait, kuna talle pole kunagi ropendamine meeldinud. Siiski, möödus ainult pool tundi, kui poiss end püsti ajas. "Okei, jätkame" Ta haaras enda taskust noa ja sihtis nüüd hoolikalt eemal olevat puu pulka. "Kui ma sellele pihta ei saa, siis ma ei söö terve tänase päeva" Ta vaatas seda puud ja viskas nüüd noa. "Juhuuu" Karjus ta ja hakkas tantsima "Sain pihta, sain pihta. MA TABASIN. See juhtuski" Siiski vajus ta kokku "Kõht on tühi" Pomises ta olles ikka pikali maas.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 7:52 pm

Bf kõndis mõõda metsa nägi et üks poiss lamab maas . "Kas sa vaatad niisama taevast või oled sa haige" küsis Bf uudishimulikult
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:12 pm

"Haige olen ma iseloomult ja vaatan, kuna meeldib taevas, kuid üldiselt treenin, mis mul hetkel ei tule hästi välja" Pomises poiss ja tegi veel rohkem keskendumis nägu.
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:15 pm

Shikamaru Nara oled we talle meeldis kah pilvi vaadata nagu:Ütles HH mööda minnes.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:15 pm

"ära noruta , lähme vahepeal rammenit sõõma see teeb tuju heaks , ma teen välja" lausus hokage rõõmsalt
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:18 pm

Aga mina:utles Henry hästi kurvalt( lol!)
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:19 pm

"Ei, ma olen üldiselt teie arvestuste järgi uus" Ütles Madis ja pilgutas silma. Nüüd oli ta hetkega püsti "Miiinaaa ooleen nõuuus" Talle meeldis Ramen.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:24 pm

"Henry saa võid ka kaasa tulla seltsis segasem lähme siis" ütles hokage rõõmsalt
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:26 pm

alright Smile
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:26 pm

Elven noogutas ja vaatas hokaget säravalt. Ta oli püsti ja kõndis Hokage järel, samal ajal sirutas ta end.
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:29 pm

HeNrY kõndis elveni kõrvale ja küsis kust ta pärit on.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 9:31 pm

"Hmm, üldiselt ikka Konohast. Kuid ma õppisin spetsiaalse inimese juures, et veel tugevamaks saada" Ta pilgutas silma ja kõndis edasi, järjekordselt peagi end sirutades.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Spetsiaalselt treenimas Empty
PostitaminePealkiri: Re: Spetsiaalselt treenimas   Spetsiaalselt treenimas Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Spetsiaalselt treenimas
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Treenimas

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: