Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Rammenit sõõmas

Go down 
+3
H.Kato
Saya
Fred
7 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeKolm Okt 10, 2007 6:15 pm

Suured isud teil mõtles hunt ja vaatas imeliku ja veidra pilgiga kõrvale.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeKolm Okt 10, 2007 6:30 pm

bf sammus tänavatel ja astus läbi ostis ühe portsu special ramenit maksis 5 ryot ära ja hakkas valgehundiga uurimis missionist rääkima
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeNelj Okt 11, 2007 4:41 pm

bf läks lõunale ostis 3 tavalist rammenit maksis 10 ryot ütles tagasi pole vaja ja hakkas sõõma
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 10:22 pm

jõudsime siis Elveniga ja Bf-iga ramenit söömaRammenit sõõmas - Page 2 Mmmramenfi8

(muide kella tuli keerata siin on ikka vana kella aeg)
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimePüh Okt 28, 2007 10:29 pm

Elven hüppas ühe laua taha ja lausus "Ramen, tema maksab kinni" Ta viipas pea Hokage poole ja tegi laia naeratuse. Nüüd kui Rameni kätte sai, hakkas ta suuure isuga ja kiiresti sööma "ralmf od agadi prum" Ütles Elven samal ajal ramenit süües.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 10:30 am

hokage oli oma rõõmsates mõtetes tal sai ramen otsa ja ta lausus "No Olgus siis , näeme" ja kõndis minema
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 11:26 am

Samal ajal tuli oma misioonilt tagasi Valgehunt kes oli ka sooma tulnud. M2rgates uut tulijat, Hunt l2ks ka ramenit sooma. Istudes uue elaniku k6rval teretasin s6bralikult.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 12:23 pm

Elven teretas vastu ja toetus laua äärt "Ou maan. Onu (hokage) läks nüüd ju ära ka ja see tähendab, et ma ei saagi teist portsioni, ega ka kolmandat ja neljandat porstioni lubada. See on sama mis maailma lõpp" Ta lõpetas oma Rameni kausi ja noogutas võõrale tervituseks vastu.
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 12:47 pm

Pole hullu vastas hunt ja tellis 6 kausi ramenit ja nendest 4 ulatas elvenile. Räägi natuke endast: kust tuled, mis uudist jne küsis valgehunt.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 12:51 pm

Elven tänas "Sa oled tänase päeva päästja" Ta hakkas isukalt sääma kuid tegi peagi pausi ja hakkas rääkima "Olen Secret Man, minu eriala on võitlus ja põhiliselt ninjutsu ja ka genjutusu. Samuti olen erilisel erialal luuramises. Ma suudan informatsiooni hästi kätte saada." Ta pilgutas silma ja hakkas jälle isukalt sööma. "Sinule räägin, kuna sa peaanbu, ja sa niiguinii ei räägi kellegile, kuid olen päris siit samast Konohast" Ta pilgutas silma, kuid muidugi ei ütelnud ta oma salajast klanni.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 2:32 pm

hoakge tuli jooksuga tagasi ja ütles närviliselt "tule ruttu elvan , valgehunt ja henry te tulge ka keegi väga kahtlane on meie linnas ta paigutab igale poole mingeid kottikesi ja nagu mu kogemus ütleb siis nende sees on pommid lähme kiiresti linna tänavatele"
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 3:15 pm

Elven võpatas ja hakkas täiskiirusel sööma. Kulus 2 minutit kui kausid olid tühjas. Hetkega oli ta Hokage kannul. "ou boy, ou boy" Ütles ta põnevusega.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 3:19 pm

Me peame hartgnema ta liigub väga kiirest ütles hokage hingeldades heaküll
henry mine saa ida poole mina lähen põhja poole , valgehunt sina mine uuri lääne poolt ja Elven sina mine lõunasse jagas hokage kiiresti käske
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 3:27 pm

Elven noogutas. Ta silmad muutusid automaatselt kollaseks, kollased triibud peal. Ta näitas pöialt ja jooksis lõunasse, kuid ennem viskas ta igale ühele ühe raadiosaatja "Heaks juhuks" Ta pilgutas silma ja liikus lõunasse.
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 3:39 pm

HeNrY aktiveeris kohe oma byakugani võttis elvenilt raadiosaatja ja kimas itta.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:00 pm

Elven kõndis Hokage käskude kohaselt Rameni söögikohta ja istus ühele taburetile. Ta avas koti ja vaatas radarit.
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:05 pm

Henry oli just kaks meest politsei jaoskonda viinud ja saabus kah rameni söögikohta.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:08 pm

Elven vaatas Radarit ja lausus siis "Need on iga kilomeetri järel. Arvatavasti rünnatakse, kui rünnatakse järgneva 24 tunni järel, kui kõik radarid saavad paigale. Ta vajus mõtteisse ja vaatas nüüd ette "Üks ramen" Ütles ta ja hakkas nutuse pilguga raha enda rahakotist otsima. Imekombel leidiski sealt natuke "Parem tulgu ruttu suure preemiarahaga missioon" Ütles ta pannes Rameni eest raha lauale.
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:11 pm

Henry-il tuli elevi jutu peale meelde see radad ja jooksis seda kähku ära tooma.Ta oli tagasi mõnae minuti pärast.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:11 pm

Hokage oli ka väsinuna rameni kohjta jõudnud ta oli haavatud ta lausus vardsti tulebgi " me peame tähe linna minema aga praegust on vaja konohad kaitsata lausus yta ja ta pea vajus lauale.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:23 pm

Elven vaatas hokaget "Hokage, sa mine puhka. Meie tegeleme kaitsega" Ta pilgutas silma ja märkaski eemal tulevaid Sound village tegelasi, noad käes. Elven haaras taskust paar nuga ja viskas otse vastase kõrri, kes kukkusid maha ja hakkasid väänlema, kui sedagi. Rahvas jooksis automaatselt kujude poole, sest rahvas oli minema vaja saada. Elven tõusis püsti ja pani käed otsa "Siit, te ei lähe edasi isegi mitte ühte sammu" Kolm jounini hakkasid naerma "Sinusugune tatt?" Elven tõstis oma kollased silmad meeste poole "ÄRGE ALAHINNAKE MIND" Karjus poiss ja tegi risti "Shadow clone Jutsu" Kui tekkisid samasuguseid Elveneid ringiratast, piirates kolm meest kinni. "Ehh?" Küsisid mehed. Ma ei tohi chakrat hetkel kulutada, kuna muidu on jamad lood, mõtles Elven hoolikalt ja tegi liigutusi "Bubble prison utsu" mille järel igalt clone eest tuli mull, mis tegigi kolmele inimese ümber palli. Üks neist katsus palli, kuid läbi oli võimatu minna. Isegi Jutsudega ei saand. Nüüd üks kloon teise järel kadusid paugutusega ära. Elven muigas ja pani käe ette, kui sinna tekkis Rasengani sarnane asi, kuid ainuke vahe oli see, et see oli tavaline pall, läbipaistev mull, samast materjalist, mis hoidis 3 meest kinni. Elven muigas ja lausus "Fireball jutsu" Kui sinna balli sisse, mis Elveni käes oli tekkis tuli, mis tiirles seal sees. Elven muigas ja lõi palli vastu suurt palli, nii et pallid ühinesid ja tuli läks palli sisse, nii et Mehed karjusid, kui nad põlesid samal ajal. Suur mull, mis hoidis kolme meest kadus ära ja järele jäi kolm põlenud Jouninit. "Natuke Chakrat võttis" Pomises Elven ja naeratas hokagele, samal ajal hõõrus/sügas kukalt.
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:24 pm

Henry jõudis tagasi ja nägi et bf ikka leti peal.
HH viis siis ta haiglasse.



(elven su allkirja pildil on 2 seda pea paela uks pea ja teine käe ümber)


Viimati muutis seda (Esm Okt 29, 2007 4:32 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:31 pm

BF ärkas teepeal üles ja ütles "ei ei pane minds maha ma pean võtitmema" ja jooksis rameni sõõgikohta tagasi . ta sammud olid väga vaevalid aga lõppuks jõudis ta kohale ja nägi et üks tüdruk oli hädaohus ütks suur jounin ähvardas teda noaga . see jounin oni ühe silmne nii et ma luurasin ta selja taha ja kui ta hakkas noaga last torkima hüppasin ma noa ette ja andsin Jouninile lõuga ma lonkasin ja üks käsi rippus mul järgi mille sees oli 2 shurikeni . ma tõmbasin need välja. ja lonkasin edasi andsin uuesti Sellele jouninile lõuga kuni see kartma hakkas a minema jooksis nüüd kukkusin ma istukile ja vaatasinn oma haava "ma ei saa surra" ütlesin ma omale mõttes. Siis astusid muu juurde 3 meest kes hakkasid mind kaikatega peksma ma olin üleni verina ja siis lausussin endamisi "noo nüüd aitab" ja tegin ranna palli suuruse rasrengani ja vehkides sellega tapsin oma ümber olevad 3 meest mu chakra oli nüüd lõplikult otsas ja 3 shurikeni lendas muu poole ma proovisin eest ära longata aga ei saanud ned ledasid mulle õlge peale seda kaotasin teadvuse.


Viimati muutis seda (Esm Okt 29, 2007 5:08 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:34 pm

Henry võttis maha shurikeni visanud mehe ja viis bfi ikkagi haiglasse.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 4:37 pm

Bf ärkas ja ütles "Ei ei ma lähen se haiglasse sina mine kaitse konohad " ta astus vaikselt jala peale tegi 3 sammu ja kukkus uuesti.


Viimati muutis seda (Esm Okt 29, 2007 5:09 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Sponsored content





Rammenit sõõmas - Page 2 Empty
PostitaminePealkiri: Re: Rammenit sõõmas   Rammenit sõõmas - Page 2 Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Rammenit sõõmas
Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 4Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast :: Parimad teemad.-
Hüppa: