Naruto maailm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto maailm

Tere Tulemast Naruto Maailma.
 
PealehtPortal**OtsiLatest imagesRegistreeriLogi sisse

 

 Linnapeal

Go down 
+4
Fred
HeNrY
Elven Junior
H.Kato
8 posters
Mine lehele : 1, 2  Next
AutorTeade
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Okt 22, 2007 3:46 pm

Jalutates linnapeal näen palju tuttavaid nägusid ja näin kui ilus see linn on.
Tagasi üles Go down
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 1:57 pm

Secret Man kõndis mööda linna. Ta vaatas ringi ja vahepeal sirutas end.
Siiski jäi talle silma järsku automaatselt mingi mees, kes pani midagi
tasku. Ta polnud seda meest kunagi varem näinud ja lisaks oli ta
märkanud umbkaudselt, mis see võis olla. "On see võimalik?" Küsis ta ja
kõndis otse selle mehe juurde "Vabandust härra, mis te taskusse
panite?" Mees võpatas. Ta vaatas oma silmadega 16 aastase poisi silma.
"Tule kaasa ja ma räägin suga" Ütles Mees. SM kõndis mehe järgi, kuni
nad jõudsid sellisesse rajooni, kus oli inimeste vaba õhkkond. "Ma ei
tea, kuidas sa märkasid, kuid see on see." Ta tõstis välja otsa-esise
kaitsja, kus oli soundi märk. Elven võpatas "Kurat" Ütles ta, haaras
taskust noa ja viskas selle vastase poole. "Arvad, et sinusugune tatt
suudab Jounini ära tappa?" Vastane läks noa eest kõrvale, haaras noa ja
viskas poisi poole. Poiss haaras enda teise noa ja blockis vastase noa
ära "Fireball jutsu" Tuli eemalt vastase poolt hääl, kui SMi poole
hakkas tuli tulema. Elven kogus enda jalgadesse kiiresti Chakra ja
tõukas end, nii et ta lendas vägagi kõrgele, mille tõttu ta tuld ei
tabanud. Samal ajal tegi ta kätega risti "Shadow clone Jutsu" Lausus
Elven, kui ta kõrvale tekkisid kaks teist samat Elvenit. Elven tõukas
end ühelt Shadow clonilt otse teise suunda ja üks Shadow clone tõukas
samuti teiselt teisele poole, nii et nad tegid kolmnurga ja olid
vastase sisse piiranud. Vastane naeris. Ta hakkas käeliigutusi tegema
ja lausus "Ice Neadle jutsu" Kui eemal lompide vesi tõusis õhku, jäätus
ära, tehes nõelte asendid ja suurte nõelte ja samuti teravate "DAN"
Ütles mees, kui nõelad lendasid tohutu kiirusega 2 clouni ja originaali
Elveni poole "Kurat" Ütles Elven automaatselt ja teadis, et sellega on
jama. Ta ei osanud oodata, et see nii tohutul kiirusel tuleb. "Jouninid
on tugevad" Pomises ta ja haaras noa. Nüüd blockis ta pooled nõelad ära
ja pooled käksid kätesse ja ka osa jalgadesse. Clonid olid ära
hävinenud. Kui ma ruttu ta ära ei võida, ilma oma secret Tehniqued
kasutamata, on jamad lood, ma saan tapetud,
mõtles Elven endamisi.
Ta haaras shurikenid. Mul on neid ainult 5 tükki ja kunaisid on veel umbes 10 tükki. Samuti mul on veerand Chakrat ära kulutatud. Rahune maha, ma pean ruttu lõpetama ja kõik, ta hingas sügavalt sisse ja välja "Heh, arvad et võidad mu. Pean ütlema, et annet sul on, kuid ma ütlen, kümne minuti pärast on su elupäevad läbi" Ta haaras endale noa ja viskas selle suure kiirusega Elveni poole. Ma ei saa blockida korralikult, kui mul need jää nõelad jalgades kätes on. Lisaks teeb selle sulamine tohutut piina, Ta vaatas vastast ja tõukas end natuke kõrvale, kuid siiski lendas kunai otse Elveni vasakusse õlga Elven ainult piuksas valust. Ta tõstis värisevate kätega enda käed kokku tehes risti "Sha-dow clo...ne ju-tsu" Ütles ta hingeldes, kui ta kõrvale tekkisid kaks tervet clouni "Võitke natuke aega" Sosistas elven vajus istuma kõrvale. "Jäta see meie hooleks. 5 minutit" Ütles üks Clonedest. kes jooksid vastase poole kes irvitas ja hakkasid võitlema "Arvad, et nad tapavad ära mu ve?" Ta hakkas veel rohkem naerma samal ajal võideldes "Ei, nii ma võidan aega" Pomises Elven vaikselt ja tõmbas üks teise järel jää nõelasid ja pakse ja suuri nõelasid välja samal ajal niuksudes valust. Peagi tõmbas ta viimati tabatud noa välja ja viskas verise noa eemale. Ta ajas end püsti. "Parem, palju parem" Pomises poiss, kui just samal ajal hävitas vastane tema teise Clone. Elven naertatas ja haaras 5 shurikeni ja viskas vastase poole, kes haaras teise kätte samuti noa ja oli valmis blockima. Elven muigas ja tõukas end ülesspoole, tegi liigutusi kätega ja lausus lõpuks "Smoke burst jutsu" Ta hingas sisse ja siis puhus suure kiirusega välja vägagi palju valget suitsu, mis läks kohe ümber vastase, nii et vastane ei näinud eriti midagi, kuid Elven pani oma silmad kinni ja avas peagi punakad kollakad silmad, mis ei olnud Sharingan. Need olid hoopis silmad, mida keegi ei teadnud, millega ta oli võimeline esemetest läbi nägema, samuti ka tossust. Elven oli ikka õhus, kui ta haaras enda noa ja viskas selle vastase poole ja niiviisi 9 nuga järjest, et aint 2 jäi järgi heaks juhuks. Vastane suutis kuidagi 5 shurikani ära blockida kuid 9-sast noast tabas 8 meest. "Kurat, kuidas sa saad sihtida, kui sa ise mind ei näe" Ta hakkas tagasi kõndima, kuni ta komistas ja lendas suitsust välja. Ta tõmbas nugasid välja "Ma alahindasin sind" Pomises ta kui ülevalt lendas juba Elven vastase poole "See on läbi" Ütles ta suunates enda noa vastase näo poole. Vastane tõmbas endalt välja suurema ja teistsuguse noa, nii et ta lükkas vastese nuga e. Elveni nuga tast eemale ja siis lükkas ta selle sama noa Elveni õlga sügavalt sisse, Siis leidis ta õige hetke, kui ta käsi muutus siniseks ja ta pani selle vastu Elveni ühte kätt. Elven karjus ja lendas tugevalt kõrvale maha. Ta enam ei tundud kätt, kuid õnneks see oli ajutine kuid samas pika toimega, kuni tund aega. Poiss ajas end suure vaevaga püsti ja samuti ka vastane "Siiski, ära unusta, et sa oled genin, kui sedagi ja ma Jounin" Ta vaatas poisi punakas kollaseid täis piina silmi. Ta haaras enda kätte järjekordselt tavalise noa ja viskas poisi poole. Poiss haaras tagavara noa ja blockis selle rünnaku ära. Pekki, siiski on ta tugevam, kuid kui ma järgmise liigutusega ta ära ei lõpeta, olen ma ka omadega läbi, mõtles poiss endamisi ja haaras mõlemasse kätte noa. Ta viskas need vastase poole ja kogus hetkega enda osa Chakrast jalgadesse ja tõukas kõrgele õhku "See ei tööta" Ütles vastane, kui Elven lausus peagi "Smoke burst Jutsu" Kui ta jälle purskas suitsu suust välja otse vastase ümbrusesse. Ta tegi järjekordselt liigutused, kui ta käe ümber sidemed lendasid vastase poole sidudes vastase kinni ja paljastasid Elveni paremas käed oleva suure sümboli:

Linnapeal Chakrabs8

Poiss nüüd tegi järjekordsed ja viimased liigutused kasutades oma viimast chakrat "Ultimate Poison Jutsu" Kui ta puhus natuke lillat gaasi välja, mis lendasid ülesse ja moodustasid noa. Elven haaras noa ja viskas selle otse sidemetas oleva mehe poole, kes vandus seal ja üritas sidemetest lahti saada. Lilla nuga tabas otse haava, mis ennem 9 nuga oli teinud. Mees karjatas, kui ta kukkus kokku ja hakkas värisema ja 5 minuti pärast oligi surnuna maas. Elven oli kõrval istuli toetades maja seina ja hingeldades, kui ta tegi liigutused ja sidemed lendasid tagasi Elveni ümber kattes tema märgi ja kõik muu ära "Ma võitsin esimese Jounini ära" Ütles ta rõõmsalt karjudes, kuid lõpetas valude pärast kohe ära "Chakra on otsas" Pomises ta, olles siiski tulemusega rahul "Sain spiooni kinni." Ta vaatas kõrval otsa-esise prodectorit, kus oli Hidden village of Soundi märk peal.

(Vead sees)
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 7:52 pm

Suitsu peale olin ma kohale jõudnud. Märkasin Elvenit majaseina vastas. Märkasin tõsiseid vigastusi ja kasutasin erinevaid healimis jutsusid mis parandasid elvenit. Suitsu langedes märkasin ma suur meest. "Kes ta oli?" küsisin ellujäänu käest. "mida tegi Heli küla ninja siit?"
Tagasi üles Go down
HeNrY
Genin
Genin
HeNrY


Postituste arv : 277
Age : 28
Asukoht : Siin seal igal pool.
Registration date : 14/09/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 7:55 pm

Meil käib siin rameni poe juures tõsine võitlus ja sina vaatad siin kudas elven spiooni politseijaoskonda viis




( uus rekord Rekordarv külastajaid(6) oli siin foorumil October 29th 2007, 19:37)



Muide Bf tahtis sind peale sõda näha
Tagasi üles Go down
H.Kato
Konoha Hokage
Konoha Hokage
H.Kato


Postituste arv : 1571
Asukoht : Kolmas kivi päikesest
Pärisnimi : Salastatud
Registration date : 02/09/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 7:58 pm

mida ta nüüd tahab?.
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 7:59 pm

(wooohoo valgehunt sa oskad healida lahe(Y) miksa ennem ei õelnud ma oleks su haiglasse tõõle pannud kui sa oolekssid tahtnud)
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Elven Junior
Jounin
Jounin
Elven Junior


Postituste arv : 691
Age : 31
Pärisnimi : Madis
Registration date : 28/10/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Okt 29, 2007 8:07 pm

Elven ajas end püsti ja ütles "Pole aega. Ta on heliküla spioon" Ta hakkas nüüd seda meest tirima politseisse.

(Viisin sinna ju üksinda Very Happy)
Tagasi üles Go down
Ballafrog Yamanaka
Special jounin
Special jounin
Ballafrog Yamanaka


Postituste arv : 97
Asukoht : Missionil
Registration date : 09/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeReede Nov 09, 2007 6:39 pm

Kõik tundusid nii imestunud ja rääkisid "vaadake kes tagasi on"
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:26 pm

Usaiko varitsedes katustel et kidagi teada saada kelleski või milleski ta nbägi Bfi venda ja jälitas tead.
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:28 pm

Iriko märkas et keegi on katusel ta kõndis ligemale ja nägi et seisjal on akatsuki mantel seljas siis ilmus ta seljataha ja pani kunai talle kaelapeale ning ütles:"Mis sa siit tahad"
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:34 pm

"piinake mind ükskõik kui palju ma ei tunne valu ja ma ei ütle teile mitte midagi " ütles Usaiko ja keeras oma imeliku näo Iriko poole
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:36 pm

Iriko Paraliseeris Usaiko ära ja karjus:"Ou kuulge, Vaadake kelle ma leidsin"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:40 pm

BF tuuli vastu "oi tubli Iriko , peaks ta vahi alla viima " ütles BF
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:40 pm

Iriko viis ta Politsei jaoskonda
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:44 pm

Usaiko Naeratas rõvedalt BFile ja siis sülitas teda. ja sõimas siis Irkot "poisi Raisk"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:45 pm

Bf kleepis Usaiko suu kinni
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:46 pm

Usaiko naeris ikka ja Muutis enda veeks.
Tagasi üles Go down
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 6:47 pm

Iriko paraliseerimis jutsu oli ikka veel peal ja siis ta tegi Usaiko ümber palju tuld ja muutus hästi palavaks ja Usaiko auras ära

(mis ta nüüd surnud vms?"
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:13 pm

Arvatavasti sai jälle kuidagi minema ütles BF ja nuuskis Oma koera ninaga (Inzunede Omadus) et leida Usaiko haisu ja teada dsaada kus pool ta on.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:15 pm

"Aga kuule, Kasutame su koera tema leiab kindlasti usaiko ülesse" ütles iriko
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:18 pm

Olgu ütles BF ja vilistas Finni kohale ja Kutsus veel Nind doogid ka välja ja anduis neile nuusutada usaiko ilqa mida oli vahepeal tal kuumuse käes tilkunud koerad pani kohe lääne kaarde ja bf jälitas koeri lõpuks oligi Usaiko seal põõsa taga ja sidus oma haava kinni ise naeris.
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:20 pm

Iriko jooksis järgi ja kui nad sinna jõudsin ütles ta enam sa ei pääse ja aktiveeris oma bloodline ja tegi Usaikole 20M kõrguse tuleseina ette millel oli ka katus. seal sees oli nii kuum et ta sureb paari minutiga ära ja kui ta veeks muudab ennast aurab ta mõne sekundiga ära
Tagasi üles Go down
Fred
Jounin
Jounin
Fred


Postituste arv : 1980
Asukoht : Hiiu Country Hiden Village Kaigutsi
Pärisnimi : Fred
Registration date : 19/08/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:23 pm

"tubli ütles Bf .
Tagasi üles Go down
https://narutomaailm.forum.co.ee
marexx
Chuunin
Chuunin
marexx


Postituste arv : 500
Registration date : 06/11/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:24 pm

Iriko küsis, Kas sa teda kuidagi kinni ei saa võtta? ma ei suuda enam kaua teda siin hoida
Tagasi üles Go down
Usaiko
Missing-nin
Missing-nin
Usaiko


Postituste arv : 34
Registration date : 14/10/2007

Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitimeEsm Dets 03, 2007 7:29 pm

Usaiko naeris ja lükkas siis oma ümber suure vee palli mis purustas tulest vangla irko jäi vaatama mida Irko jaa BF teeva.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Linnapeal Empty
PostitaminePealkiri: Re: Linnapeal   Linnapeal Icon_minitime

Tagasi üles Go down
 
Linnapeal
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 2Mine lehele : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Linnapeal

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Naruto maailm :: Prügikast-
Hüppa: